Ποτ πουρί Ευρώπη.. (Ιταλικές Άλπεις & Δολομίτες, Μόναχο, Δαλματικές ακτές, Βαλκάνια κτλ.)

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Το βιντεάκι και γαμώ, και έχω κλάψει με το σχολιασμό :D
Πάντα τέτοια.. Μου άνοιξατε την όρεξη βραδιάτικα
:friendship:
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Μπραβο ρε γαματο ταξιδι και πανεμορφη περιγραφη ...Αλλα μια ερωτιση με βασανιζει

και εγω εχω το ιδιο gps στο κινητο και να ρωτησω...

πως εκανες τα gpx arxeia sto google maps

πως τα περασες στο κινητο...

και πως το λειτουργησες αφου τα περασες στο κινητο...

δηλαδη αφου τα περασες ποια διαδικασια λητουργησες στο να περαστουν λειτουργικα πλεων οι χαρτες στο gps και εσυ απλα να ακολοθεις της ετοιμες ποια διαδρομες που χαραξες

εγω επειδη δεν ξερω περναω κοματι κοματι της διαδρομες , στην ενωτιτα οι διαδρομες μ ου και της ακολουθω... και για να περασω ας πουμε μια διαδρομη 1000 χιλιομετοον μεσα στα βουνα εκανα περιπου 6 ωρες... και πιθανων να κερδισα μια επισκεψη στον οφθαλμιατρο γιατι μου βγηκαν τα ματια οξω

για πες μπας και ανεβω κατηγορια...
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
ωραιο το Φρο'ι'λα'ι'ν ντουετο,νοτες αυτοσαρκασμου κ μπολικα πασα,κεντρικη Ευρωπη=σταθερη αξια!
στα επομενα λοιπον και συντομα...!:friendship:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Respect στο Μωράκια Team...!!!:friendship:
 

hawk

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
HONDA ST1300
μπραβο πολύ ωραιο το ταξιδι και λιγη και περιεκτικοτατη η περιγραφή ετσι γεμιζουν οι μπαταριες

να επισημανω ότι επειδή βγαινεις από το βαπορι στην ανκωνα απόγευμα ,προσωπικα σταματαω παντα στο CITTA DI BOLONIA ΕΝΑ αποιθανο καμπινκ με 40-50 ευρω το σπιτακι

επισης θα ηθελα να κανουν ένα μονιμο θεμα με ξενοδοχεια καπινκ κλπ σε οπιοες χωρες εχουν επισκευτει οι οδιποροι και αξιζουν τον κοπο θα βοηθουσε παρα πολύ πχ στο συγκεκριμενο καμπινκ είναι στην εθνικη διπλα και κοντα σ το κεντρο της πολης και δεν χρειαζεται προκρατηση εχει παρα πολλα σπιτακια

και του χρονου παιδες
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
μπραβο πολύ ωραιο το ταξιδι και λιγη και περιεκτικοτατη η περιγραφή ετσι γεμιζουν οι μπαταριες

να επισημανω ότι επειδή βγαινεις από το βαπορι στην ανκωνα απόγευμα ,προσωπικα σταματαω παντα στο CITTA DI BOLONIA ΕΝΑ αποιθανο καμπινκ με 40-50 ευρω το σπιτακι

επισης θα ηθελα να κανουν ένα μονιμο θεμα με ξενοδοχεια καπινκ κλπ σε οπιοες χωρες εχουν επισκευτει οι οδιποροι και αξιζουν τον κοπο θα βοηθουσε παρα πολύ πχ στο συγκεκριμενο καμπινκ είναι στην εθνικη διπλα και κοντα σ το κεντρο της πολης και δεν χρειαζεται προκρατηση εχει παρα πολλα σπιτακια

και του χρονου παιδες
Πολύ ωραία ιδέα....

Ξεκινά το Κωστή!!

http://advride.gr/fotoadv/Εξωτερικού.90/
 
Top Bottom