Προς elis_RT και τους όμοιούς του

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Γιγαντακο περαστικα σου ρε θηριο. Στο πα και στο τηλεφωνο το 14 δεν μας μπηκε καλα. :sorry:
Σε κατι τετοιες στιγμες ομως αντιλαμβανεται καποιος το μεγεθος του ορου μοτοσυκλετιστικη αλληλεγγυη. (ο πατερας μου ακομα παραμιλαει... :D )
Ανθρωποι σαν τον Elis, Ηλ ια, Κορνηλιο, Γιανναρο στην περιπτωση σου και σαν τους Markas, the doctor, ΤΡΕΛΟΚΟΡΙΤΣΟ, marco polo και τα παιδια του ΣΥ.ΜΟ.ΣΚΑ στην δικια μου πραγματικα κανουν την διαφορα.
Σιδερενιος ρεεεεεε!!!!! :D
 

Αλεκαν

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Aλεξανδρος
Μοτό
Adv.(2010)
spam on
Κάπου φταίμε κι εμείς .
spam off
Ξανά μανά spam on...
Εεε,δεν κάνουμε δουλεια έτσι Πάνο!
Παντα φταίνε οι άλλοι!
Κατω η εσωστρέφεια!
Κατω Πατησια,(άντε και κατω στης Μαργαριτας τ αλωνακι)!
Κατω οι πρακτικές των τεχνικών της εξουσίας (mods and admins)!

Κατω Παρταλι forever!

:friend:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
spam on
Κάπου φταίμε κι εμείς .
spam off
Λες ρε Πανο?:rolleyes:

Κατω οι πρακτικές των τεχνικών της εξουσίας (mods and admins)!



:friend:
Ετσι Αλεκο!!
Kατω και οι πρακτικες των πραγματικων προβάτων που για
να πιουν εναν καφε η να βγουν μια μηχαναδα.......με τα αλλα ''προβατα''
πρεπει να παρουν το ΟΚ απο τον τσομπανη!
Και στην παρεακλα μας τωρα.
Μιας και ο επιδοξος τσομπανης (οχι ο γνωστος γλεντζες βοσκος) πηγε για παντα σπιτι του
αφηνουμε τα μπιριμπιρια ανεβαινουμε στο γκιργκιρμιρια και τραβαμε
οπου τραβαει η ψυχη μας και με οποιον αντεχει η χολη μας
:friendship:
 

moby_gr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
R1200GS Adventure
Περαστικά Νικόλα! (Τι σόι γίγαντας είσαι που δε σε βλέπουν?! :p)

Ας είναι η τελευταία ατυχία που σε βρίσκει.

Πολλά μπράβο σε όποιον βοηθάει το συνάνθρωπο!
 

vasorfa

Μέλος
Όνομα
ΒΑΣΙΛΗΣ
Μοτό
PRINCESS
Ηλία ψυχάρα καταρχας περάστικά!!!


οσο για τους υπολοιπους Σαμαρείτες-εντός μα προπάντων εκτός συνόρων ,,




ΕΥΓΕ ΚΥΡΙΟΙ----ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ


είναι μεγάλη <<μαγκιά >> αυτό που γίνετε μεταξύ καβαλάρηδων!!!!(και όχι καβαλημένων,,,,)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ο elis....συνεχιζει και βοηθαει στην περιπτωση του παλαβου, που χαλασε την μερσεντα του ανθρωπου:D
είναι πολύ σημαντικο να εχουμε φιλους σε ξενους τοπους ......ιδιως με την συμπεριφορα σαν του elis

περαστικα και καλα ξεμπερδέματα Νικολα...


σπαμ ον.....
ο Αλεκος είναι μεγαλο νουμερο...:p
Καλα που τα λεμε από κοντα....:)
σπαμ οφ...
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Φιλε Νίκο ευχαριστώ και εδώ,

Εγώ πάλι δεν τα καταφέρνω στο να γράψω τόσο ωραία όσο εσύ, αλλα θα προσπαθήσω να σου πω αυτά που θέλω.
Καταρχήν μη με ευχάριστης καθόλου το μονο που μου αρκεί και έχει μεγάλη σημασία για μένα είναι ένας νέος φίλος για μένα στην ωραία θεσσαλονίκη και ακόμη ποιο ωραία Ελλάδα, Μια χώρα που έζησα και μορφώθηκα για 15 ολόκληρα χρονια (ένα μεγάλο μέρος της ζωής μου).

Αυτό που μου αρκεί και θέλω να πιστεύω είναι αυτό που έγραψες εσύ: "πολλοί θα φερόμασταν όπως ο Ηλίας" :):):):):)

Αυτό που με ενοχλεί σε όλοι την υπόθεση είναι αυτό που σου έχω πει και πολλές φορές από το τηλέφωνο , είναι ότι πραγματικά λείπαμε για αυτά τα άσχημα πράγματα που συμβαίνουν στην χωρα μου και ειδικά από τους ανεγκέφαλους οδηγούς των Mercedes :mad:

Αυτό που έχει σημασία προς το παρών είναι να γίνεις καλά και σύντομα καφεδάκι στο Pogradec μαζί, όπου θα πάρουμε την Varούλα σου back το home....

P.S Με έκανες να κοκκινίσω ........
P.S 2 Όσον αφορά στα λεγόμενα "Εκεί πείστηκα πως δεν επρόκειτο για τυχαίο τροχαίο, αλλά σαν κάποιος να τους είχε πληρώσει για να με βγάλουν από τη μέση " οποιος τολμήσει να πειράξει μέλος του advride θα έχει να κάνει μαζί μου και από ότι έχεις καταλάβει δεν θα είναι εύκολο
P.S 3 Συγγνώμη για τυχόν ορθογραφικά λάθη
ELIS δεν εχω λογια φιλε μου!!!!!! μακαρι να βρω λογια οταν θα μπορεσω να σε συναντησω....απλα respect!!!!
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Νικο σου ευχομαι περαστικα, και μακαρι να εχεις παντα διπλα σου τετοιους ανθρωπους!!!!!!!!!
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Καταρχάς Νίκο να σου ευχηθώ περαστικά και σιδερένιος και κατα δευτερόν να εκφράσω τη συγκίνησή μου στον Εlis και τα πολλά μπράβο που του αξίζουν,γιατί τέτοιοι Άνθρωποι μας δείχνουν τί θα πεί Ανθρωπιά στους χαλεπούς καιρούς που ζούμε.
 

vassilis

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
BMW R1150GS
Νίκο περαστικά και όχι σιδερένιος. Elis, τα ειλικρινή μου συγχαρητήρια για την άψογη συμπεριφορά σου, η οποία ξεπέρασε τα συνηθισμένα. Πολλά μπράβο και πάλι.
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
- Φίλε Νίκο!!! χαίρομαι (όχι βέβαια υπό αυτές τις συνθήκες) που σε βρίσκω εδώ. Περαστικά, σου εύχομαι να τελειώσει γρήγορα και ανώδυνα. Την επόμενη φορά να τα πούμε από κοντά !!!!
- elis_RT έκανες αυτό που πρέπει να κάνει ο κάθε συνειδητός μοτοσυκλετιστής απέναντι στον συνάνθρωπο μοτοσυκλετιστή !! ΕΥΓΕ ΣΟΥ Φίλε !!!!
Όταν "κατηφορίσεις" ξέρεις που θα μας βρεις για έναν καφέ.
 

nikos-x

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Varadero 1000
...πολυ κρίμα που κάποιοι δεν τα λέμε πια...
. . . Κάπου φταίμε κι εμείς . . .
Ξανά μανά spam on...
Εεε,δεν κάνουμε δουλεια έτσι Πάνο!
Παντα φταίνε οι άλλοι!
Κατω η εσωστρέφεια!
Κατω Πατησια,(άντε και κατω στης Μαργαριτας τ αλωνακι)!
Κατω οι πρακτικές των τεχνικών της εξουσίας (mods and admins)!

Κατω Παρταλι forever!

:friend:
:pointu:

Λες ρε Πανο?:rolleyes:



Ετσι Αλεκο!!
Kατω και οι πρακτικες των πραγματικων προβάτων που για
να πιουν εναν καφε η να βγουν μια μηχαναδα.......με τα αλλα ''προβατα''
πρεπει να παρουν το ΟΚ απο τον τσομπανη!
Και στην παρεακλα μας τωρα.
Μιας και ο επιδοξος τσομπανης (οχι ο γνωστος γλεντζες βοσκος) πηγε για παντα σπιτι του
αφηνουμε τα μπιριμπιρια ανεβαινουμε στο γκιργκιρμιρια και τραβαμε
οπου τραβαει η ψυχη μας και με οποιον αντεχει η χολη μας
:friendship:


είσαι η γενέτειρα του "μπιριμπιρι" και μας λες ν' αφήσουμε τα "μπιριμπιρια" . . . ΤΙ άσπλαχνη μάνα είσαι εσύ; :laugh:

Σας παρακαλώ ν' ανοίξετε καινούργιο θέμα, για τα προσωπικά Μας . . . :thumbsdown: ή καλύτερα συνεχίστε εδώ . . . για να 'χει και επισκεψιμότητα το θέμα μου. :D :laugh:

Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας και εύχομαι καλή αντάμωση, σε δρόμους, πεντάστερα, ή σκηνάκια . . . εξ' άλλου, όλοι από την ίδια οικογένεια είμαστε και στο ίδιο "σπίτι" μεγαλώσαμε. :)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
:pointu:

ΡΕ Πασχάλη;;; είσαι η γενέτειρα του "μπιριμπιρι" και μας λες ν' αφήσουμε τα "μπιριμπιρια" . . . ΤΙ άσπλαχνη μάνα είσαι εσύ; :laugh:

Σας παρακαλώ ν' ανοίξετε καινούργιο θέμα, για τα προσωπικά ή καλύτερα συνεχίστε εδώ . . . για να 'χει και επισκεψιμότητα το θέμα μου. :D :laugh:

Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας και εύχομαι καλή αντάμωση, σε δρόμους, πεντάστερα, ή σκηνάκια . . . εξ' άλλου, όλοι από την ίδια οικογένεια είμαστε και στο ίδιο "σπίτι" μεγαλώσαμε. :)
Επειδη λοιπον καποιοι δεν μπορειτε να ξεκολησετε απο το gsforum, αν και υπαρχει το gsmotoclub.gr.....που ειναι η συνεχεια του, θα πρεπει να καταλαβετε οτι το advride.gr, θα μεινει "καθαρο" απο ιντριγκες, κακιες, κλπ παλιες συνηθειες.
Εδω εχουμε καινουργια παιδια που δεν μας γνωριζαν και δεν τους ενδιαφερει το παρελθον μας.
Ταξιδια, Μοτοσυκλετα, Λαδοξυδα και πολλες φωτο.....ειναι το θεμα μας.
 

nikos-x

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Varadero 1000
Επειδη λοιπον καποιοι δεν μπορειτε να ξεκολησετε απο το gsforum, . .
Λάθος διάγνωση, Κώστα μου . . . και λάθος παράθεση.

και για να διασκεδάσουμε λίγο το "θέμα" . . . αφιερωμένο . . .

 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λάθος διάγνωση, Κώστα μου . . . και λάθος παράθεση.
Δεν εκανα κανενα λαθος.....
Το advride δεν ειναι "κρεμασμενο" στο gsforum και ειναι διαφορετικη προσπαθεια......με αλλους στοχους.
Μην μας ανακατευετε......please
Γνωριζεις οτι σε αγαπαω και σε σεβομαι, αλλα εδω εχετε λαθος.
 

Skyhigh

Μέλος
Περιοχή
Daytona Beach
Όνομα
Μιχαλης
Μοτό
Cessna 172SP NavIII
Piper Arrow Pa-28R
Piper Seneca Pa-34
Super Decathlon
Μεγαλο μπραβο στον Elis και σε οσους βοηθησαν το Νικο...

.....δυστυχώς επιβεβαιώνετε το ρητο οτι αν θες να γινει μια δουλεια σωστα πρεπει να την κανεις μονος σου.....

αντε παλι σχεδια με τον μαλλια πως να ησυχασουμε απο εσενα.....:waiting:






:p:p:p:p:D:D:D:D
 

Akis

Μέλος
Περιοχή
Athens,North
Όνομα
Ακης
Μοτό
R 1200 Gs Adv
Επειδη λοιπον καποιοι δεν μπορειτε να ξεκολησετε απο το gsforum, αν και υπαρχει το gsmotoclub.gr.....που ειναι η συνεχεια του
Σειρουλα καλημέρα...
Πολύ θα ηθελα να κουβεντιάσουμε [φιλοσοφικα :D],την ''ατυχη'' αυτή παρομοιωση,αλλα θεωρω ότι ο χωρος δεν είναι κατάλληλος...

Κερναω καφεδακι οποτε θελεις..;)


[Α,ριξε και μια ματια στα π.μ σου......του Φλεβαρη!!!]
 

giamil

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
R1200GS ADV ΄07 (Blackie)
Σειρουλα καλημέρα...
Πολύ θα ηθελα να κουβεντιάσουμε [φιλοσοφικα :D],την ''ατυχη'' αυτή παρομοιωση,αλλα θεωρω ότι ο χωρος δεν είναι κατάλληλος...

Κερναω καφεδακι οποτε θελεις..;)


[Α,ριξε και μια ματια στα π.μ σου......του Φλεβαρη!!!]
κ γω βρε φιλε Ακη θα θελα να κουβεντιασουμε (φιλοσοφικα η μη) την απαντηση σου στον δημιουργο του νηματος στο αλλο φορουμ..αλλα δεν θα μπω στο κοπο..γιατι εμαθα απ την πειρα του παρελθοντως οτι δεν αξιζει..

το μονο που θα ηθελα ομως να σου πω φιλικα...ειναι το οτι περιμενα να χεις αλλη αντιδραση κ παρομοια σταση με του κωστα κ να κοψεις στον καθε ενα ασχετο με την διαχειρηση, την διαθεση για δημιουργεια ιντριγκας, παρα να ριχνεις λαδι στη φωτια....λιγο με απογοητευσες να σου πω την αληθεια...
παρακολουθω κ διαβαζω κ τα δυο φορουμ.δεν γραφω πολυ πια σε κανενα απ τα δυο για διαφορετικους λογους....κ γι αυτο το λογο θεωρω οτι η απαντηση που εδωσε το μουτρο ειναι η πιο αληθινη κ πραγματικη κ αυτην επρεπε να υποστηριξεις....κ οχι να διατυμπανισεις το σβησιμο ενος ποστ που το μονο που αποσκοπει ειναι να δημιουργησει "πρωιναδικα"..αυτα τα βιωσαμε κ τ αφησαμε στο παρελθον

αλλωστε το αν υπαρχουν κοινες πτυχες για συνυπαρξη η οχι...το ξερετε καλυτερα εσεις οι δημιουργοι τους!οποτε αντι να δινεις λογω στον καθενα να υποστηριζει ασυναρτησιες, θεωρω οτι καλυτερα θα ηταν να εκοβες κ συ θεματα που δεν αφορουν τα απλα μελη...δεν αποφασιζουν ετσι κι αλλιως αυτα για την τυχη των δυο αυτων φορουμ...

με φιλικους χαιρετισμους
 
Τελευταία επεξεργασία:

Akis

Μέλος
Περιοχή
Athens,North
Όνομα
Ακης
Μοτό
R 1200 Gs Adv
κ γω βρε φιλε Ακη θα θελα να κουβεντιασουμε (φιλοσοφικα η μη) την απαντηση σου στον δημιουργο του νηματος στο αλλο φορουμ..αλλα δεν θα μπω στο κοπο..γιατι εμαθα απ την πειρα του παρελθοντως οτι δεν αξιζει..

το μονο που θα ηθελα ομως να σου πω φιλικα...ειναι το οτι περιμενα να χεις αλλη αντιδραση κ παρομοια σταση με του κωστα κ να κοψεις στον καθε ενα ασχετο με την διαχειρηση, την διαθεση για δημιουργεια ιντριγκας, παρα να ριχνεις λαδι στη φωτια....λιγο με απογοητευσες να σου πω την αληθεια...
παρακολουθω κ διαβαζω κ τα δυο φορουμ.δεν γραφω πολυ πια σε κανενα απ τα δυο για διαφορετικους λογους....κ γι αυτο το λογο θεωρω οτι η απαντηση που εδωσε το μουτρο ειναι η πιο αληθινη κ πραγματικη κ αυτην επρεπε να υποστηριξεις....κ οχι να διατυμπανισεις το σβησιμο ενος ποστ που το μονο που αποσκοπει ειναι να δημιουργησει "πρωιναδικα"..αυτα τα βιωσαμε κ τ αφησαμε στο παρελθον

αλλωστε το αν υπαρχουν κοινες πτυχες για συνυπαρξη η οχι...το ξερετε καλυτερα εσεις οι δημιουργοι τους!οποτε αντι να δινεις λογω στον καθενα να υποστηριζει ασυναρτησιες, θεωρω οτι καλυτερα θα ηταν να εκοβες κ συ θεματα που δεν αφορουν τα απλα μελη...δεν αποφασιζουν ετσι κι αλλιως αυτα για την τυχη των δυο αυτων φορουμ...

με φιλικους χαιρετισμους
Γιαννακο θα ηθελα να απαντησω,αλλα μηπως να το αφήσουμε εδώ γιατι το παρων thread αφορα κατι τελειως διαφορετικο??
Ας αποφασισουν οι αντμιν....δεν μου αρεσει να κανω του κεφαλιου μου...
 

vpentza

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
βασίλης
Μοτό
R1200GS SE 2010
Καλόν είναι, εφόσον δεν γνωρίζετε όλες τις πτυχές, να μη προδικάζετε προθέσεις και συμπεριφορές αλλήλων.....
Υπάρχουν απαντήσεις εμπεριστατωμένες σχεδόν για όλα, ακόμα και για τα σημερινά....
Κερνάω κι εγώ με τη σειρά μου καφεδάκι....όποιος επώνυμος ή ανώνυμος ;) είναι ειλικρινά πέρα ως πέρα ευπρόσδεκτος.....
 
Top Bottom