Πωλείται διχτάκι pacsafe

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Πωλείται το δίχτυ ασφαλείας pacsafe χωρητικότητας έως 120l. Είναι αυτό που φαίνεται στο παρακάτω λινκ.


Προσωπικά με βόλεψε πάρα πολύ όταν ταξίδευα με μεγάλο σάκο πίσω. Τον έβαζα στο pacsafe και μετά ήμουν σχετικά ήσυχος να αφήσω τα πράγματα στη μηχανή και εγώ να τριγυρνάω στα μέρη που επιακεπτομουν.

Τιμη 50€

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Πολύ ωραίο έχω και εγώ το ίδιο σε 85lit και επιβεβαιώνω τη χρηστικότητα και την ασφάλεια που παρέχει!!!
 

CrazyMits

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW F650GS 01'
Να ρωτήσω. Αν βάλεις 40-50 λίτρα σάκο κάνεις δουλειά? Γιατί βλέπω ότι είναι 120 λίτρα αυτό
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Να ρωτήσω. Αν βάλεις 40-50 λίτρα σάκο κάνεις δουλειά? Γιατί βλέπω ότι είναι 120 λίτρα αυτό
Για αυτό βγαίνει σε διάφορα λίτρα.... Ανάλογα το μέγεθος των αποσκευών παίρνεις και το ανάλογο διχτάκι... Αν δεις το link που έβαλε ο φίλος έχει διάφορα μεγέθη στα δίχτυα για να αγκαλιάζει καλύτερα και να κλειδώνουν με ασφάλεια... Έχει τρία μεγέθη 22 με 55 μετά 55 με 85 και τέλος 85 και πάνω
 
Τελευταία επεξεργασία:

mikechios

Μέλος
Όνομα
mikechios
Μοτό
Bmw f650gs Dakar
Όντως τι γίνεται όταν έχεις φορτώσει λιγότερα λίτρα;
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Όντως τι γίνεται όταν έχεις φορτώσει λιγότερα λίτρα;
Αν δείτε το λινκ που έβαλα λέει "fits 55-120 pack". Αν οι αποσκευές είναι ανάμεσα σε αυτά τα λίτρα είσαι οκ. Εγώ πχ το χρησιμοποιουσα με ένα σάκο 90αρη.

Στάλθηκε από το DN2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Δικό μου Παντελή..
Άντε γιατι πολύ κούρασε το θέμα ....επιτέλους ένας αρσενικός χαχαχαχα


Χαριτολογω μην θιχτεί κανεις

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom