Ροδος-Φωτογραφικο οδοιπορικο στο Φαραγγι της Ξετρυπιτης.(28/8/16)

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Ωραίο το πέρασμα στο φαράγγι , πάντα ωραίες εμπειρίες να έχεις !

Ωραίο το αξεσουάρ του καφέ .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Νίκο επισκέπτομαι τη Ρόδο 5 χρόνια για επαγγελματικούς λόγους κι έτσι, όσο και αν ακούγεται απίστευτο δε προλαβαίνω να ζήσω ούτε τις κοσμοπολιτικες εκφάνσεις της. Σε ευχαριστώ όμως που με τις φωτογραφίες σου είδα μια άλλη πολύ ενδιαφέρουσα πλευρά της!
 

Nik Bari

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki V Strom 650 06'
Νίκο επισκέπτομαι τη Ρόδο 5 χρόνια για επαγγελματικούς λόγους κι έτσι, όσο και αν ακούγεται απίστευτο δε προλαβαίνω να ζήσω ούτε τις κοσμοπολιτικες εκφάνσεις της. Σε ευχαριστώ όμως που με τις φωτογραφίες σου είδα μια άλλη πολύ ενδιαφέρουσα πλευρά της!
Να σαι καλα φιλε μου!Ολα αξιζουν στο νησι!
 
Reactions: STF

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Είσαι ποιητής, πολύ δυνατός πιλότος και λάτρης της περιπέτειας.
Και είμαι τυχερός που σε γνώρισα από κοντά το καλοκαίρι στη Ρόδο αλλά συγχρόνως άτυχος που δε μένουμε κοντά να μοιραστούμε με την τρελοπαρέα εδώ κάτω το πάθος μας.
Περιμένω να μοιραστείς και από εδώ παλαιότερο επικό βίντεο από την ξετρυπιτή καθώς και μερικές ακόμα ωραίες περιπέτειες από την άγνωστη Ρόδο
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Νικόλα ξέρεις να ζείς και να απολαμβάνεις...:ok:
Εξαιρετικός σε όλα...!!!:hlb:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ωραίο φωτορεπορτάζ.
Συναισθηματικότατη περιγραφή.
Ευχαριστούμε που το μοιράστηκες μαζί μας.:ok:
Να'σαι καλά ,να τριγυρνάς ,όπου γουστάρεις. :friendship:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Εξαιρετικος και πολυ καλο "μπασιμο" στο advride οπως ειπανε κι'οι αποπανω :friendship: :friendship:

Περιμενουμε κι'αλλες περιπετειες εν καιρω, στη Ροδο ή οπουδηποτε :yew:
 

Nik Bari

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki V Strom 650 06'
Είσαι ποιητής, πολύ δυνατός πιλότος και λάτρης της περιπέτειας.
Και είμαι τυχερός που σε γνώρισα από κοντά το καλοκαίρι στη Ρόδο αλλά συγχρόνως άτυχος που δε μένουμε κοντά να μοιραστούμε με την τρελοπαρέα εδώ κάτω το πάθος μας.
Περιμένω να μοιραστείς και από εδώ παλαιότερο επικό βίντεο από την ξετρυπιτή καθώς και μερικές ακόμα ωραίες περιπέτειες από την άγνωστη Ρόδο
Γειά σου ρε Νικόλα της Κρήτης παλικάρι!! Και γω τυχερός που σε γνώρισα και μέσω εσένα βλέπω τις ομορφιές της Κρήτης!
Το μαθαίνω σιγά σιγά το φόρουμ και θα έρθουν και άλλα..
Ήδη στην ενότητα με τα βίντεο τρέχει η Ξετρυπητη!!!
 

Nik Bari

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki V Strom 650 06'
Να στε όλοι καλά παιδιά για τα καλά σας λόγια και σας ευχαριστώ πολύ!
Έχω πολλά να μοιραστώ μαζί σας γιατί αυτό το νησί δεν σταματάει να μου δίνει στιγμές, εικόνες και εμπειρίες!
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Δυνατή είσοδο έκανες Νικόλα στο φόρουμ και μάλιστα απορώ πού ήσουν τόσον καιρό! ;)
Καταπληκτικές φωτογραφίες και τρόπος "διασκέδασης" που λίγοι καταλαβαίνουν (και αυτοί έχουμε μαζευτεί εδώ μέσα...)
Ευελπιστώ να γνωριστούμε κι από κοντά, είτε στο ADVtrOFFy ή στο νησί σου που παρά τους 4 μήνες που έμεινα στη θητεία μου δεν το γνώρισα: 4 έξοδοι σε 4,5 μήνες, γιατρός στην 395 ΕΑΡΜΕΘ...
 

Nik Bari

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki V Strom 650 06'
Δυνατή είσοδο έκανες Νικόλα στο φόρουμ και μάλιστα απορώ πού ήσουν τόσον καιρό! ;)
Καταπληκτικές φωτογραφίες και τρόπος "διασκέδασης" που λίγοι καταλαβαίνουν (και αυτοί έχουμε μαζευτεί εδώ μέσα...)
Ευελπιστώ να γνωριστούμε κι από κοντά, είτε στο ADVtrOFFy ή στο νησί σου που παρά τους 4 μήνες που έμεινα στη θητεία μου δεν το γνώρισα: 4 έξοδοι σε 4,5 μήνες, γιατρός στην 395 ΕΑΡΜΕΘ...
Σ'ευχαριστω Γιαννη!Με εφαγε το fb και τωρα μαθαινω τα περι φορουμ (τυχερος)!Και γω πραγματικα θελω να σας γνωρισω γιατι και να μην ειχα ταυτοτητα μοναχικου λυκου,παλι το νησι στο ADV σε κανει μοναχικο λυκο!Θα ειναι χαρα μου να γνωρισω ανθρωπους με αυτο το μοναδικο κοινο γνωρισμα!Και αν ποτέ σε βγαλει στη Ροδο,να βρεθουμε!
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Νικο πανέμορφες φωτος και ωραια βολτα στο πανεμορφο νησι της Ροδου!

:l2:
 
Top Bottom