ΣΤΡΟΦΗ.. Η χαρα του παιδιου!!

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
ποσο μπροστα ειναι οι ξενοι βαζουν μια πινακιδα πασο ταδε!!!και κανουν παιχνιδι
φανταστειτε να βαζαμε και εμεις ταμπελες με πασο ταδε πασο δεινα τι ωραια θα ηταν!!!!και ποσο χωρις χρηματα θα κερδιζαμε μερικες αραδες τουριστων ακομα
ελλαδαρα μου!!!!!
 

black_hawk

Μέλος
Περιοχή
Κερκυρα
Όνομα
Θανασης
Μοτό
R 1200 GS
ποσο μπροστα ειναι οι ξενοι βαζουν μια πινακιδα πασο ταδε!!!και κανουν παιχνιδι
φανταστειτε να βαζαμε και εμεις ταμπελες με πασο ταδε πασο δεινα τι ωραια θα ηταν!!!!και ποσο χωρις χρηματα θα κερδιζαμε μερικες αραδες τουριστων ακομα
ελλαδαρα μου!!!!!
Αυτο, ΞΑΝΑΠΕΣ ΤΟ!
 
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
ποσο μπροστα ειναι οι ξενοι βαζουν μια πινακιδα πασο ταδε!!!και κανουν παιχνιδι
φανταστειτε να βαζαμε και εμεις ταμπελες με πασο ταδε πασο δεινα τι ωραια θα ηταν!!!!και ποσο χωρις χρηματα θα κερδιζαμε μερικες αραδες τουριστων ακομα
ελλαδαρα μου!!!!!
Αν είχαμε δρόμους, αν είχαμε οργάνωση, αν ξέραμε να τα προβάλουμε, αν οι πινακίδες δεν γινόταν στόχοι μικροτσούτσουνων με καραμπίνες, αν οι άκρες των δρόμων μας δεν έζεχναν από σκουπίδια, αν οι κάθε λογής "επιχειρηματίες" του τουρισμού πρόσφεραν σοβαρές υπηρεσίες αντί για "γδάρσιμο" του κάθε περαστικού.........

Πολλά τα ΑΝ, Άρη....
 
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
To MONO! απ'ολα που εχουμε! ;)


Οσο για τα υπολοιπα.. :sorry:
Μπα Θανάση......... δεν έχουμε. Είχαμε, αλλά τους έχουμε αφήσει στην τύχη τους. Μέσα στο 2013 πέρασα από πολλούς από τους "ενδιαφέροντες" δρόμους μας. Η Καστανιά, ο Δομοκός, η διαδρομή πίσω από τον Όλυμπο (για να αναφέρω μερικούς από τους γνωστότερους) θέλουν ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ συντήρηση, ο Μπράλος έχει παντού καθιζήσεις, οι "κοντινές" μου διαδρομές (Παρανέστι, Βροντού-Οχυρό, Σταυρός - Αρναία, γύρος Θάσου) είναι κάθε χρόνο και χειρότεροι.
 
Top Bottom