Στο Γκιών’ του Κυριακή 7/4 !

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Φόραγες κάποια ρούχα με προστασίες;
Βοηθήσανε ή αν φόραγες θα βοηθούσαν;
Δε φόραγα , τπτ , ενα κοντό σορτς , γυρνάγα απο το κολυμβητήριο που ειχα παει το απόγεμα εχθές …
Αν φόραγα παντελόνι μηχανής δε θα τραυματιζόμουν, θα τη γλίτωνα σιγουρα με μονο καποιο μώλωπα… που να το περιμένω , μένω στο 1χλμ απο το κολυμβητήριο , δίπλα ειμαι , κρανος φόραγα … στον αλλο οδηγό έκαναν αλκοτέστ δεν το πίστευαν οι τροχονόμοι … ουτε φρένο πάτησε τπτ ουτε τπτ , ηρθε κ επεσε στο σκούτερ μου με 40περιπου χλμ κ εγω πηγαινα με το δικού μου σκουτερακι ,με 20km περίπου


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

theo_ts

Advexperience.gr
Περιοχή
Στη Γενέτειρα του Ευριπίδη
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Suzuki Gs 500
New Force NF 500
Περαστικά και γρήγορα
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Γιώργο GeorgeKor γρήγορα περαστικά σου εύχομαι. Το κολύμπι κάνει πολύ καλό, ακόμα και αν πηγαίνεις κουτσό μέχρι το κολυμβητήριο.

Εγώ ως θεία του φόρουμ, θα πω αυτοκίνητο για Αθήνα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Δε φόραγα , τπτ , ενα κοντό σορτς , γυρνάγα απο το κολυμβητήριο που ειχα παει το απόγεμα εχθές …
Αν φόραγα παντελόνι μηχανής δε θα τραυματιζόμουν, θα τη γλίτωνα σιγουρα με μονο καποιο μώλωπα… που να το περιμένω , μένω στο 1χλμ απο το κολυμβητήριο , δίπλα ειμαι , κρανος φόραγα … στον αλλο οδηγό έκαναν αλκοτέστ δεν το πίστευαν οι τροχονόμοι … ουτε φρένο πάτησε τπτ ουτε τπτ , ηρθε κ επεσε στο σκούτερ μου με 40περιπου χλμ κ εγω πηγαινα με το δικού μου σκουτερακι ,με 20km περίπου


Sent from my iPhone using Tapatalk
Περαστικά ,ξεχρεωσες να ξες
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Περαστικά ,ξεχρεωσες να ξες
Ξεχρέωσα όντως , χαχα
Αλλα έχασα τη μοτοβολτα που απο οτι βλέπω, τα παιδια περασαν τέλεια σε μαγευτικά μέρη


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom