Συμβαίνει τώρα!

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Άλλοι πετάνε αετο τέτοια μέρα, εγώ είπα να πετάξω πύραυλο

Χρόνια πολλά σε όλους και το νου μας.



advphone
Πώς τα λες έτσι ωραία..;;;
Ένα... ρίγος... με διαπέρασε...!!!!!!
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Άλλοι πετάνε αετο τέτοια μέρα, εγώ είπα να πετάξω πύραυλο

Χρόνια πολλά σε όλους και το νου μας.



advphone
ΑΥΤΑ παθαινει οποιος κατεβαινει απο GS...(νομιζει οτι )καβαλαει πυραυλο!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Τι έχουμε εδώ....klr ανησυχίες?
Απλα εμεις Ξερουμε Τι Εχουμε ,γεροξεκουτη.Και κοψε το μουστακι αγαπη μου σε κανει 70+ χρονων...αυτα ειναι μονο για το πουλι:laugh:
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Ρε φίλε, μακάρι να μη δούλευα κάθε μέρα πρωί/βράδι και ας μη πήγαινα τα μεσημέρια για πλύσιμο. Όμως μπορώ να περνάω να παίρνω το Tenere να στο πλένω και να στο φέρνω πίσω με αντάλλαγμα τη βόλτα!

:friendship:
Αστειεύομαι φυσικά, δεκτό για τη βόλτα! Αληθεια τα πλυντήρια μοτοσυκλετών πάντως είναι ανάρπαστα, ποιο εύκολα κλείνεις ραντεβού για τριπλό μπαϊπας...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Όχι τώρα αλλά περίπου πριν μισή ώρα…

Έφυγα από Ηλιούπολη με το σκούτερ για επιστροφή στο σπίτι μετά από δουλειά και την ώρα που φθάνω κέντρο κλείνουν με κορδέλα το πέρασμα για στήλες Ολύμπιου Διός και υποχρεώνουν την πορεία προς αριστερά για Συγγρού,πέφτω σε πολύ κίνηση και δίπλα μου παράλληλα τσουπ η Συγγρού με την πορεία στο χαμό με κρότου λάμψης,λέω περνάω ανάμεσα σε ένα σπάσιμο της πορείας και βγαίνω Συγγρού για Πειραιά….δεν ήταν σπάσιμο ήμουν μέσα στο μέτωπο…αρχίζουν και σκάνε κρότου λάμψης και δακρυγόνα,πανικός γκάζι πέρασμα γρήγορα αλλά τα ρουθούνια μου ήδη είχαν πάρει φωτιά…μην σας τα πολυλογώ ακόμα κλαίω,δάκρυσαν και οι τρίχες από τα ρουθούνια μου.

Υστερόγραφο:Αν δεν φορούσα κράνος θα έριχνα πολύ περισσότερο κλάμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Όχι τώρα αλλά περίπου πριν μισή ώρα…

Έφυγα από Ηλιούπολη με το σκούτερ για επιστροφή στο σπίτι μετά από δουλειά και την ώρα που φθάνω κέντρο κλείνουν με κορδέλα το πέρασμα για στήλες Ολύμπιου Διός και υποχρεώνουν την πορεία προς αριστερά για Συγγρού,πέφτω σε πολύ κίνηση και δίπλα μου παράλληλα τσουπ η Συγγρού με την πορεία στο χαμό με κρότου λάμψης,λέω περνάω ανάμεσα σε ένα σπάσιμο της πορείας και βγαίνω Συγγρού για Πειραιά….δεν ήταν σπάσιμο ήμουν μέσα στο μέτωπο…αρχίζουν και σκάνε κρότου λάμψης και δακρυγόνα,πανικός γκάζι πέρασμα γρήγορα αλλά τα ρουθούνια μου ήδη είχαν πάρει φωτιά…μην σας τα πολυλογώ ακόμα κλαίω,δάκρυσαν και οι τρίχες από τα ρουθούνια μου.

Υστερόγραφο:Αν δεν φορούσα κράνος θα έριχνα πολύ περισσότερο κλάμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Δεν είναι τυχαίο οτι και τα παλικάρια στις πορείες φοράνε κράνος! Σώζει λέμε! :roflmao:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Καταχώρηση στο ΜΟΤΟ .. Kawasaki Z 650 RS..
Πανέμορφο σε πράσινο χρώμα.. δίπλα στο παλιό Z 1000..
Προσωπικά θα ήθελα λιγότερο μαύρο και περισσότερο νίκελ.. αλλά στο σύνολο τά σπάει..
Στο περιοδικό έχει άλλες δύο καταχωρήσεις kawa..το Z 400... και το νέο Versys 650...
Κάτι άρχισε να κινείται με την νέα αντιπροσωπεία στην Ελλάδα...!!!!!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καταχώρηση στο ΜΟΤΟ .. Kawasaki Z 650 RS..
Πανέμορφο σε πράσινο χρώμα.. δίπλα στο παλιό Z 1000..
Προσωπικά θα ήθελα λιγότερο μαύρο και περισσότερο νίκελ.. αλλά στο σύνολο τά σπάει..
Στο περιοδικό έχει άλλες δύο καταχωρήσεις kawa..το Z 400... και το νέο Versys 650...
Κάτι άρχισε να κινείται με την νέα αντιπροσωπεία στην Ελλάδα...!!!!!!
Εχω χασει επεισοδια. Δεν βρισκω το θεμα με το ποιος θα επαιρνε την αντιπροσωπεια. Για πες.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καταχώρηση στο ΜΟΤΟ .. Kawasaki Z 650 RS..
Πανέμορφο σε πράσινο χρώμα.. δίπλα στο παλιό Z 1000..
Προσωπικά θα ήθελα λιγότερο μαύρο και περισσότερο νίκελ.. αλλά στο σύνολο τά σπάει..
Στο περιοδικό έχει άλλες δύο καταχωρήσεις kawa..το Z 400... και το νέο Versys 650...
Κάτι άρχισε να κινείται με την νέα αντιπροσωπεία στην Ελλάδα...!!!!!!
Αντε....σπάσε κανένα γουρουνάκι παππουυυυυ
 

Diam

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
YAMAHA XT 600E
Εχω χασει επεισοδια. Δεν βρισκω το θεμα με το ποιος θα επαιρνε την αντιπροσωπεια. Για πες.
 
Top Bottom