Συμβαίνει τώρα!

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Να σας στείλω σε βενζινάδικο να βάλετε με προσφορά οποια μερα και να είναι;; :ha
Βάζει προσφορά την νοθευμενη μέχρι να φύγει μάλλον, αλλά δεν...Αυτο το βενζινάδικο θα έχει όλο τον χρόνο προσφορά μου φαίνεται...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Noe

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
CRF 300L
Να σας στείλω σε βενζινάδικο να βάλετε με προσφορά οποια μερα και να είναι;; :ha
Να σε στείλω σε Shell στην Λειβαδιά;
Σταματάω να γεμίσω το αμάξι,θα έπαιρνε καμια 40αριά λίτρα.
-Να το γεμίσουμε λέω
-Να βάλουμε της προσφοράς;
-Οχι,απλή θέλω
-Να βάλουμε μισή-μισή;
-Όχι
-Να βάλουμε 10 ευρώ και το υπόλοιπο απλή;:laugh:

Μάλλον πρέπει να έχουν και κάποιο μπόνους οι υπάλληλοι απο τις βενζίνες της προσφοράς,
τί να κάνουν και αυτοί δουλειά τους είναι και στο μεροκάματο και αυτοί
και προσπαθούν για το κάτι παραπάνω....
αλλά στο κάθε μέρα προσφορά αυτο που είπε ο D347H81
 

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
και άλλους τροχούς... εκτός αν έχει τους ακτινωτούς για τα χώματα :laugh:
SH 300 είναι;
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλά όλα αυτά!!!
Τι μηχανάκι είναι δεν μας είπατε!!!! :ha
Πώς δεν είπαμε...?o_O
Μία πολεμική λατέρνα με πέντε αυτοκόλλητα...:roflmao:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κοιτάζω για προβολακια...

Πριν κάνω την κίνηση θα κάνω μια κουβέντα με γάτο για την λύση που εφάρμοσε στον μανιακό, αλλά πόσο πολύ να αλλάζουν οι λάμπες...
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Κοιτάζω για προβολακια...

Πριν κάνω την κίνηση θα κάνω μια κουβέντα με γάτο για την λύση που εφάρμοσε στον μανιακό, αλλά πόσο πολύ να αλλάζουν οι λάμπες...
Είχε βελτίωση Γιάννη, σίγουρα όμως τα προβολάκια απλώνουν περισσότερο την δέσμη.
Κατά την γνώμη μου, βάλε τις λάμπες και μετά αν θέλεις κάτι παραπάνω πας και στα προβολάκια, ούτως ή άλλως το κόστος τους (των λαμπών) είναι μικρό.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Είχε βελτίωση Γιάννη, σίγουρα όμως τα προβολάκια απλώνουν περισσότερο την δέσμη.
Κατά την γνώμη μου, βάλε τις λάμπες και μετά αν θέλεις κάτι παραπάνω πας και στα προβολάκια, ούτως ή άλλως το κόστος τους (των λαμπών) είναι μικρό.
Λάμπες έχω ήδη αλλάξει και κάνουν πολύ μεγάλη διαφορά.
Δεν ξέρω (και δεν έχω χρόνο ούτε να καβαλήσω, ούτε να ρωτήσω τις ώρες που το θυμάμαι...) αν υπάρχουν άλλες λάμπες ακόμα πιο αποδοτικές.

Φως στην καθημερινότητα ή σε ανοιχτό δρόμο δεν μου λείπει. Μου λείπει βράδι σε επαρχιακό, φωτισμό εσωτερικού στροφής υπό κλίση.

Givi αλογόνου 150 ευρώ
Givi LED 300 ευρώ, κάπου εκεί έχει και Denali
στοκ πενφέ τα διπλά από την Givi και άγνωστο βάσεις και αν χρειάζονται καλωδίωση κλπ...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λάμπες έχω ήδη αλλάξει και κάνουν πολύ μεγάλη διαφορά.
Δεν ξέρω (και δεν έχω χρόνο ούτε να καβαλήσω, ούτε να ρωτήσω τις ώρες που το θυμάμαι...) αν υπάρχουν άλλες λάμπες ακόμα πιο αποδοτικές.

Φως στην καθημερινότητα ή σε ανοιχτό δρόμο δεν μου λείπει. Μου λείπει βράδι σε επαρχιακό, φωτισμό εσωτερικού στροφής υπό κλίση.

Givi αλογόνου 150 ευρώ
Givi LED 300 ευρώ, κάπου εκεί έχει και Denali
στοκ πενφέ τα διπλά από την Givi και άγνωστο βάσεις και αν χρειάζονται καλωδίωση κλπ...
Βάλε λάμπες και έλα βράδυ....μην βάλεις προβολακια στο xr θα μας κρεμάσουν κουδούνια
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Λάμπες έχω ήδη αλλάξει και κάνουν πολύ μεγάλη διαφορά.
Δεν ξέρω (και δεν έχω χρόνο ούτε να καβαλήσω, ούτε να ρωτήσω τις ώρες που το θυμάμαι...) αν υπάρχουν άλλες λάμπες ακόμα πιο αποδοτικές.

Φως στην καθημερινότητα ή σε ανοιχτό δρόμο δεν μου λείπει. Μου λείπει βράδι σε επαρχιακό, φωτισμό εσωτερικού στροφής υπό κλίση.

Givi αλογόνου 150 ευρώ
Givi LED 300 ευρώ, κάπου εκεί έχει και Denali
στοκ πενφέ τα διπλά από την Givi και άγνωστο βάσεις και αν χρειάζονται καλωδίωση κλπ...
Α, οκ δεν το θυμόμουν ότι είχες αλλάξει λάμπες.
 
Top Bottom