Συμβαίνει τώρα!

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Λείπει η γάτα και βγήκαν τα γατάκια..
Δε θα ήθελες να ήσουν σήμερα, πίστεψε με

Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Καθομαι στα αυγα μου μωρη σαυρα...

Προς το παρον , πινω εσπρεσσακι με σηκωμενο το μικρο δαχτυλακι ως αλλος Λορδος και απαξιώ...


Το πηρες το ΜV ?
Εμείς πίνουμε εσπρέσσο, εσείς κανα στρουντελ κ πολύ σας είναι .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Έτοιμος να επιτεθεί



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Vespower

Μέλος
Όνομα
Θανος
Μοτό
Vespa Gs160
Την περασμενη κυριακη,σαν σημερα,πηγαμε Πτολεμαιδα στο εκει Vespa club βέσπες απο σχεδον ολη την βορεια Ελλαδα.Σημερα λοιπον εκανα ενα βιντεακι της συνάντησης:

 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Ορεινή Φωκίδα. Διαδρομούλα από τα χεράκια μου με όλα τα καλά σφιχτά κομμάτια. Οργιάσμενη φύση. Πόνεσαν τα μάτια μου από το πράσινο, τα έλατα και η Γκιώνα. Η Γκιώνα παντου, από όλες τις γωνιές, άγρια, βραχώδης, με χιονούρες πολλές… δέος!!! Κάθε στροφή και κάδρο. Δεκάδες η φωτό που δεν έβγαλα.

Κουράστηκα, στρεσαρίστηκα.

Βαθιά μέσα μου, μετά το ατύχημα και ότι έχω περάσει, θα ήθελα να με ευχαριστεί να πηγαίνω για καφέ με τις φίλες μου να μιλάμε για μαλλιά και νύχια (δεν το λέω καθόλου υποτιμητικά) και να γυρνάω σπίτι μου πλήρης και ευχαριστημένη γιατί θα μου αρκούσε.

Αντί για αυτό σκέφτομαι τον ανθισμένο Ασπροπόταμο…



Η Μεταμόρφωση του Σωτήρος στον Αθανάσιο Διάκο…


 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Ορεινή Φωκίδα. Διαδρομούλα από τα χεράκια μου με όλα τα καλά σφιχτά κομμάτια. Οργιάσμενη φύση. Πόνεσαν τα μάτια μου από το πράσινο, τα έλατα και η Γκιώνα. Η Γκιώνα παντου, από όλες τις γωνιές, άγρια, βραχώδης, με χιονούρες πολλές… δέος!!! Κάθε στροφή και κάδρο. Δεκάδες η φωτό που δεν έβγαλα.

Κουράστηκα, στρεσαρίστηκα.

Βαθιά μέσα μου, μετά το ατύχημα και ότι έχω περάσει, θα ήθελα να με ευχαριστεί να πηγαίνω για καφέ με τις φίλες μου να μιλάμε για μαλλιά και νύχια (δεν το λέω καθόλου υποτιμητικά) και να γυρνάω σπίτι μου πλήρης και ευχαριστημένη γιατί θα μου αρκούσε.

Αντί για αυτό σκέφτομαι τον ανθισμένο Ασπροπόταμο…



Η Μεταμόρφωση του Σωτήρος στον Αθανάσιο Διάκο…


Μπράβο ρε ψυχαρα πάντα τόσο χαρά να έχεις!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ορεινή Φωκίδα. Διαδρομούλα από τα χεράκια μου με όλα τα καλά σφιχτά κομμάτια. Οργιάσμενη φύση. Πόνεσαν τα μάτια μου από το πράσινο, τα έλατα και η Γκιώνα. Η Γκιώνα παντου, από όλες τις γωνιές, άγρια, βραχώδης, με χιονούρες πολλές… δέος!!! Κάθε στροφή και κάδρο. Δεκάδες η φωτό που δεν έβγαλα.

Κουράστηκα, στρεσαρίστηκα.

Βαθιά μέσα μου, μετά το ατύχημα και ότι έχω περάσει, θα ήθελα να με ευχαριστεί να πηγαίνω για καφέ με τις φίλες μου να μιλάμε για μαλλιά και νύχια (δεν το λέω καθόλου υποτιμητικά) και να γυρνάω σπίτι μου πλήρης και ευχαριστημένη γιατί θα μου αρκούσε.

Αντί για αυτό σκέφτομαι τον ανθισμένο Ασπροπόταμο…



Η Μεταμόρφωση του Σωτήρος στον Αθανάσιο Διάκο…


Είσαι σκύλος μαύρος εσύ...
Η μοτοσυκλέτα είναι το οξυγόνο σου.
Άσε τα συνηθισμένα για τους υπόλοιπους...
Ο ασπροπόταμος σας περιμένει και είναι όμορφη εποχή...









Ωραία βόλτα κάνατε...! :friendship:


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σπίτι.

Πιο πολύ ώρα έκανα να βρω τα κλειδιά παρά να έρθω μέχρι εδώ. Εννοείται ότι άδειασα όλο το tankbag στο πάτωμα μέχρι να βρω το μαύρο χειριστήριο της πόρτας μέσα στο μαύρο σκοτάδι και μετά άρχισε το παιχνίδι εδώ κλειδιά εκεί κλειδιά.

Κάρμα γιατί ανησύχησα τους άλλους για να βγάλω μια τελευταία αναμνηστική φωτογραφία...


36ωρο; Πάει
Κάνει και άλλα πράγματα που αλλά τίμια ξύλα δεν μπορούν.






Και κατεβάζει τα άλογα στο δρόμο κανονικά.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Η κατάσταση είναι πάνω από κόμματα, δεν θέλω προεκλογικό φανατισμό, μόνο νηφαλιότητα.
Ειχες ξεχασει τις ωτοασπιδες ε?
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Όχι και ευτυχώς.

Πήρα το μηχανάκι από το ξενοδοχείο τερματισμού ως το μοναδικό ανοιχτό μαγαζί για κάτι φαγώσιμο και καφέ μετά τα μεσάνυχτα και... Μλκ πόσο θόρυβο κάνει; Ωραίο ήχο μεν, για τεράστια ζημιά στο αυτί αν το άκουγα αφιλτράριστο επί πόσες ώρες.


Δεν ξέρω μήπως πρέπει να γίνει ένα σέρβις με νέο υαλοβάμβακα.
 
Top Bottom