Συμβαίνει τώρα!

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Καλοταξιδο και καλολασπωτο κι'απο δω - και το καλυτερο χρωμα για μενα! :cool:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Τον δυσκολευει λιγο το κουτι.
Οριστε.



Δεν καταλαβαίνω άμα θες να κουβαλήσεις ένα πτώμα με το μηχανάκι γιατί απλά να μην πάρεις και ένα σκούτερ να κάνεις μεταφορες. Μέχρι μια μπαγκαζιερα 40 λίτρα αλουμινένια άντε να χωνευτει αλλά αυτό το μπαούλο της γιαγιάς ανήκει στο πίσω ενός raptor η hilux όχι σε ένα 990.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Δεν καταλαβαίνω άμα θες να κουβαλήσεις ένα πτώμα με το μηχανάκι γιατί απλά να μην πάρεις και ένα σκούτερ να κάνεις μεταφορες. Μέχρι μια μπαγκαζιερα 40 λίτρα αλουμινένια άντε να χωνευτει αλλά αυτό το μπαούλο της γιαγιάς ανήκει στο πίσω ενός raptor η hilux όχι σε ένα 990.
Ήταν εύσωμος ο μακαρίτης :p:roflmao::roflmao:

μια χαρά είναι οι μπαγκαζιερες :muted:
 
Τελευταία επεξεργασία:

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Συνεβη χθες, χαλαρη χωματαδα στο Νησι για το καλωσορισμα της ανοιξης.













Και δυο με bluebells που ειναι ολα τα λ7 αυτη την εποχη στο Νησι.




Γιώργο πολύ μου αρέσει η εξοχή σας να ξέρεις. ;):inlove:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Δεν καταλαβαίνω άμα θες να κουβαλήσεις ένα πτώμα με το μηχανάκι γιατί απλά να μην πάρεις και ένα σκούτερ να κάνεις μεταφορες. Μέχρι μια μπαγκαζιερα 40 λίτρα αλουμινένια άντε να χωνευτει αλλά αυτό το μπαούλο της γιαγιάς ανήκει στο πίσω ενός raptor η hilux όχι σε ένα 990.
...... όχι ότι είναι μεγαλο το μπαουλο, αλλα μπορει να κρυβει και σκουτερ μεσα. !! :roflmao:
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Κοντα στο Box Hill, στο county Surrey στη νοτια Αγγλια (νοτιο-δυτικα του Λονδινου): Surrey Hills
Εγώ νόμιζα ότι οι Άγγλοι δεν επιτρέπουν να κυκλοφορούν σε τέτοιο δάσοι μηχανές.
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Εγώ νόμιζα ότι οι Άγγλοι δεν επιτρέπουν να κυκλοφορούν σε τέτοιο δάσοι μηχανές.
Στο συγκεκριμενο σημειο δεν επιτρεπεται, και δεν εβαλα εκει τη μηχανη. Την αφησα πιο κατω στο χωματοδρομο οπου υπαρχει "right of way" και πηγα λιγο πιο περα μεσα στο δασος με τα πόδια, για να βγαλω τις φωτο με τα bluebells.
 
Top Bottom