Συμβαίνει τώρα!

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Είπα κ εγώ να σκάσω μύτη και να κάνω σταματά στη παραλία ......ψυχή δε βρήκα ούτε εδώ
Όμορφα ...το νησί είναι μόνο χωματόδρομους ,απαραίτητο το on off για να το γυρίσεις !!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Τελετή παράδοσης παραλαβής.

Μια Γερμανίδα και μια Αγγλίδα έφυγαν, μια Γιαπωνέζα ήρθε και μάλλον στο μέλλον θα έρθει μια πιο καινούργια Γερμανίδα. Αποστόλη σου εύχομαι από καρδιάς να χαρείς ότι επιλέξεις να αγοράσεις. Και φυσικά μακάρι να βρεθεί κάτι καλό, στο επίπεδο της αφρικάνας που άλλαξε χέρια σήμερα.

 
Τελευταία επεξεργασία:

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Μεγειές Κωστή, όμορφα και ασφαλή χιλιόμετρα να έχετε !!!! Τελικά μάλλον κάνουμε στροφή όλοι σιγά σιγά προς τα μεγάλα ντεπόζιτα :roflmao:
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Μεγειές Κωστή, όμορφα και ασφαλή χιλιόμετρα να έχετε !!!! Τελικά μάλλον κάνουμε στροφή όλοι σιγά σιγά προς τα μεγάλα ντεπόζιτα :roflmao:
Καλοταξιδος Κώστα ,σταθερή αξία η αφρικανα.
Βλέπω καμιά στο δρόμο και την ορεγομαι ακόμα και μετά τόσα χρονια
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Τελετή παράδοσης παραλαβής.

Μια Γερμανίδα και μια Αγγλίδα έφυγαν, μια Γιαπωνέζα ήρθε και μάλλον στο μέλλον θα έρθει μια πιο καινούργια Γερμανίδα. Αποστόλη σου εύχομαι από καρδιάς να χαρείς ότι επιλέξεις να αγοράσεις. Και φυσικά μακάρι να βρεθεί κάτι καλό, στο επίπεδο της αφρικάνας που άλλαξε χέρια σήμερα.

Καλοταξιδη Κωστη, να την χαρεις.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Τελετή παράδοσης παραλαβής.

Μια Γερμανίδα και μια Αγγλίδα έφυγαν, μια Γιαπωνέζα ήρθε και μάλλον στο μέλλον θα έρθει μια πιο καινούργια Γερμανίδα. Αποστόλη σου εύχομαι από καρδιάς να χαρείς ότι επιλέξεις να αγοράσεις. Και φυσικά μακάρι να βρεθεί κάτι καλό, στο επίπεδο της αφρικάνας που άλλαξε χέρια σήμερα.

Καλοτάξιδη Κώστα....
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Μεγειές Κωστή, όμορφα και ασφαλή χιλιόμετρα να έχετε !!!! Τελικά μάλλον κάνουμε στροφή όλοι σιγά σιγά προς τα μεγάλα ντεπόζιτα :roflmao:
Ευχαριστώ φίλε Αποστόλη για τις ευχές. Έχω κρατήσει το GAS GAS για το δύσκολο χώμα δηλαδή για εντούρο . Το 1150 που το χάρηκα δεόντως αλλά και το CCM έφυγαν γιατί έκαναν τον κύκλο τους. Δεν άντεχε αλλο η τσέπη μου 3 μηχανάκια εκ των οποίων τα 2 έμπαιναν χώμα που απαιτεί πιο ενδελεχή συντήρηση.

Με την αφρικάνα που είχα και παλιότερα χ2 και τις ξέρω καλά, θέλω να ταξιδέψω εντός και εκτός συνόρων με έμφαση σε προορισμούς με δύσκολη πρόσβαση , χωματόδρομους, βουνά κτλ. Θα κάνω δηλαδή αυτό που λέει στα πίσω καπάκια της από τις αρχές του 90, adventure sports...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τελετή παράδοσης παραλαβής.

Μια Γερμανίδα και μια Αγγλίδα έφυγαν, μια Γιαπωνέζα ήρθε και μάλλον στο μέλλον θα έρθει μια πιο καινούργια Γερμανίδα. Αποστόλη σου εύχομαι από καρδιάς να χαρείς ότι επιλέξεις να αγοράσεις. Και φυσικά μακάρι να βρεθεί κάτι καλό, στο επίπεδο της αφρικάνας που άλλαξε χέρια σήμερα.

Καλοτάξιδοι...!
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Τελετή παράδοσης παραλαβής.

Μια Γερμανίδα και μια Αγγλίδα έφυγαν, μια Γιαπωνέζα ήρθε και μάλλον στο μέλλον θα έρθει μια πιο καινούργια Γερμανίδα. Αποστόλη σου εύχομαι από καρδιάς να χαρείς ότι επιλέξεις να αγοράσεις. Και φυσικά μακάρι να βρεθεί κάτι καλό, στο επίπεδο της αφρικάνας που άλλαξε χέρια σήμερα.

Καλοτάξιδη να είναι και να είστε Κώστα
:friendship::friendship::friendship:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ευχαριστώ φίλε Αποστόλη για τις ευχές. Έχω κρατήσει το GAS GAS για το δύσκολο χώμα δηλαδή για εντούρο . Το 1150 που το χάρηκα δεόντως αλλά και το CCM έφυγαν γιατί έκαναν τον κύκλο τους. Δεν άντεχε αλλο η τσέπη μου 3 μηχανάκια εκ των οποίων τα 2 έμπαιναν χώμα που απαιτεί πιο ενδελεχή συντήρηση.

Με την αφρικάνα που είχα και παλιότερα χ2 και τις ξέρω καλά, θέλω να ταξιδέψω εντός και εκτός συνόρων με έμφαση σε προορισμούς με δύσκολη πρόσβαση , χωματόδρομους, βουνά κτλ. Θα κάνω δηλαδή αυτό που λέει στα πίσω καπάκια της από τις αρχές του 90, adventure sports...
Το πήρες τελικά απόφαση Κωστή.

Καλοτάξιδοι να είστε φίλε πολύ όμορφη η πρωην Africana του Αποστόλη.
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Τελετή παράδοσης παραλαβής.

Μια Γερμανίδα και μια Αγγλίδα έφυγαν, μια Γιαπωνέζα ήρθε και μάλλον στο μέλλον θα έρθει μια πιο καινούργια Γερμανίδα. Αποστόλη σου εύχομαι από καρδιάς να χαρείς ότι επιλέξεις να αγοράσεις. Και φυσικά μακάρι να βρεθεί κάτι καλό, στο επίπεδο της αφρικάνας που άλλαξε χέρια σήμερα.

Καλές βόλτες Κωνσταντίνε!!!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Το πήρες τελικά απόφαση Κωστή.

Καλοτάξιδοι να είστε φίλε πολύ όμορφη η πρωην Africana του Αποστόλη.
Στις χωμάτινες του φόρουμ θα πηγαίνουμε παρέα τώρα με τα big on OFF.

:friendship:

Το σκεφτόμουν πολύ καιρό τώρα και έγινε.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Καλολάσπωτο το εργαλείο Κώστα, σου ταιριάζει πολύ η Αφρικανα!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Τελετή παράδοσης παραλαβής.

Μια Γερμανίδα και μια Αγγλίδα έφυγαν, μια Γιαπωνέζα ήρθε και μάλλον στο μέλλον θα έρθει μια πιο καινούργια Γερμανίδα. Αποστόλη σου εύχομαι από καρδιάς να χαρείς ότι επιλέξεις να αγοράσεις. Και φυσικά μακάρι να βρεθεί κάτι καλό, στο επίπεδο της αφρικάνας που άλλαξε χέρια σήμερα.

Ανυπομονώ να διαβάσω το πρώτο οδοιπορικό εκεί στα βάθη της Ασίας που ήθελα να την πάω και γω κάποια στιγμή αλλά θα το κάνω με αγγελαδιτσα που θα μου παει!!!!!! Χαχαχα και το βασικό είναι ότι θα την βλέπω την Ασπρούλα..... ελπίζω να γυρίσεις δύο φορές το κοντέρ!!!!! Να το χαρείς όσο κανένα μέχρι στιγμής.......

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Καλοταξιδο Κωστή, σε καλά χέρια πήγε η αφρικανα
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τελετή παράδοσης παραλαβής.

Μια Γερμανίδα και μια Αγγλίδα έφυγαν, μια Γιαπωνέζα ήρθε και μάλλον στο μέλλον θα έρθει μια πιο καινούργια Γερμανίδα. Αποστόλη σου εύχομαι από καρδιάς να χαρείς ότι επιλέξεις να αγοράσεις. Και φυσικά μακάρι να βρεθεί κάτι καλό, στο επίπεδο της αφρικάνας που άλλαξε χέρια σήμερα.

Καλοτάξιδη
 
Top Bottom