Συμβαίνει τώρα!

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Νέο κράνος συζύγου αφού γιορτάζει και ανέβηκε στην Τζένη χωρίς παράπονα!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Σας ειδα το μεσημερι που περασατε απο Ωρωπο προς Αγιους Αποστολους
Είδα δυο ducati που ηταν σε ενα καφε απο Ωρωπο προς Αγιους Αποστολους? Εσύ ήσουν?
Εγω ημουνα με το norden στο ιδιο καφε με τα ducati. Ειδα τα μηχανακια στην προβλητα, αλλα δεν ηξερα ποιος ειναι...πρεπει να το φτιαξουμε αυτο :ok:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πάτε για καφέ, κρεμάστε ένα σημαιάκι, ένα πανό, ένα κίτρινο γιλέκο ΑΡΧΗΓΟΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ, ένα αυτοκίνητο υποστήριξης με τα λογότυπα του φόρουμ στο πλάι, οι άλλοι γιατί το κάνουν τι είναι τίποτα καλύτεροι; Ποστ "καφές Ωρωπός - παραδεισένια και οικονομικά" σε όλα τα σόσιαλς με ταγκ "@όλοι" στο φουμπου. Μάθετε μπαλίτσα από τους άρχοντες.
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Θα μου λείψει αυτή η πρωινή χριστοπαναγια τώρα που πήρα κτμ. :wht:
Χτυπάει το τηλέφωνο μου το μεσημέρι , το σηκώνω : ναι ποιος ;
- Ρε μαλακα , δεν αυτό , δεν εκείνο
Πέταξε και κάτι αλλά ενδιάμεσα @@ , δεν τον άκουγα .
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Θα μου λείψει αυτή η πρωινή χριστοπαναγια τώρα που πήρα κτμ. :wht:
Τώρα θα τις ρίχνεις εσύ το πρωί (μας τρολάρει και η Lone Rider για όποιον είδε το interactive video του διαγωνισμού)
 

Vespower

Μέλος
Όνομα
Θανος
Μοτό
Vespa Gs160

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Σαββατο μεσημερι παω μια βολτα προς λιμνοθαλασσα Ωρωπου και βλεπω ενα αυτοκινητο σε μερος που δεν περιμενα να δω....μου κανει λιγο εντυπωση και οσο πλησιαζω καταλαβαινω οτι κατι δεν παει καλα...
Μην σας λεω ολη την ιστορια αναλυτικα, ο ανθρωπος ειχε μεινει και ειχε φωναξει οδικη, η οποια οταν ηρθε δεν μπορουσε να πλησιασει στο σημειο γιατι θα κολλαγε κ αυτη.
Στο συγκεκριμενο σημειο εχει μια λωριδα αμμου στεγνη συνηθως, αλλα τις τελευταιες μερες εχει ανεβει πολυ η σταθμη της θαλασσας και ολα εκει ηταν λουτσα.

Cherokee xj winching c200 sportscoupe
 
Top Bottom