Συμβαίνει τώρα!

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ασκήσεις ακριβείας, παντελόνι με τσάκιση, από τον χειριστή - pilot Zoz, αμερικάνικη βοήθεια 366, για κατασκευή καταβυθισμένης έπαυλης, τόπος ταφής πορτοκαλί αντικειμένων
Αρχιτέκτων: ?
Η γυναικα του Αμερικανου.
:thinking:
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Ρε σείς βγήκα εχθές με το σκούτερ βόλτα στην Αθήνα και δάγκωσα ότι εξείχε..:oops:
Γέρασα γμτ!!:cry:
Παρηγορία στέλνω...

Ρε σείς βγήκα εχθές με το CBF500 βόλτα στα Γιάννενα και στον γυρισμό,ειδικά,δάγκωσα ότι εξείχε..:oops:
Γέρασα γμτ!!:cry:

:friendship:
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Ρε σείς βγήκα εχθές με το σκούτερ βόλτα στην Αθήνα και δάγκωσα ότι εξείχε..
Γέρασα γμτ!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Παρηγορία στέλνω...

Ρε σείς βγήκα εχθές με το CBF500 βόλτα στα Γιάννενα και στον γυρισμό,ειδικά,δάγκωσα ότι εξείχε..:oops:
Γέρασα γμτ!!:cry:

:friendship:
Ντυθείτε καλύτερα .
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Η γυναικα του Αμερικανου.
:thinking:
Όχι μαρή ατάλαντη, έχεις άλλη μια ευκαιρία.
Από gs ξεκινά ή ξεκινούσε
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Παρέα με Juohmaru! σήμερα που έκανε test run στον Meoni. Το εργαλείο τα σπάει! :woot::cool:

Αλέξη ευχαριστώ για την βόλτα.







 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Κάποιος φίλος κάπου έχει γράψει "Όλοι BMW θα πάρετε στο τέλος".
Ανέβηκα σε ένα τέρμα ψηλωμένο και πατούσα στις μύτες. Αυτό που ήταν έξω ήταν πιο κοντό και πατούσα τέλεια κάτω. Στατικό είναι πιο ελαφρύ / πιο χαμηλό κέντρο βάρους από το transalp.
Εμένα με λιγούρεψε πάντως, αν και το πρώτο που θα έβαζα πάνω, είναι προστατευτικά, στα άκρα του boxer.
Επίσης για εμάς τους πιο μεγαλόσωμους, νομίζω ταιριάζει ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ!
Θα γούσταρα πολύ να το πάω μια Αττική Οδό μέχρι Λαύριο και πίσω. Δεν ξέρω αν υπάρχει τέτοια δυνατότητα και ψιλοντράπηκα να ρωτήσω :rolleyes:

 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Κάποιος φίλος κάπου έχει γράψει "Όλοι BMW θα πάρετε στο τέλος".
Ανέβηκα σε ένα τέρμα ψηλωμένο και πατούσα στις μύτες. Αυτό που ήταν έξω ήταν πιο κοντό και πατούσα τέλεια κάτω. Στατικό είναι πιο ελαφρύ / πιο χαμηλό κέντρο βάρους από το transalp.
Εμένα με λιγούρεψε πάντως, αν και το πρώτο που θα έβαζα πάνω, είναι προστατευτικά, στα άκρα του boxer.
Επίσης για εμάς τους πιο μεγαλόσωμους, νομίζω ταιριάζει ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ!
Θα γούσταρα πολύ να το πάω μια Αττική Οδό μέχρι Λαύριο και πίσω. Δεν ξέρω αν υπάρχει τέτοια δυνατότητα και ψιλοντράπηκα να ρωτήσω :rolleyes:

Μην κάνεις το λάθος αυτό!
Ο άλλος για τεστ Ραηντ το πήρε και τον ψάχνανε στα Τρίκαλα γιατί δεν ήξερε πως παίρνει βενζινα :ha
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Magelanos
δεν θα μπορουσα να σε ξεχασω ...
γενεθλια σημερα...
μια μερα πριν τα γενεθλια της κυρα-Αλεξανδρας Alexandra ....

Πανουλη πολυχρονος ...
καλα χιλιομετρα στις ροδες σου....

:hpbrd::plqtr::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::ltg:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αυτό που "συμβαίνει τώρα" είναι ότι προσπαθώ να βρω κάπου πιπίλα για τον υδρόσακο της Acerbis που έχασα ουσιαστικά στην πρώτη βόλτα, και δεν βρίσκω πουθενά! Έχω πάρει τα μισά μαγαζιά της Αθήνας και δεν το έχει κανείς, ή κανείς δεν ασχολείται με κάτι που έχει κανά 5ευρω! Ψάχνω πλέον και από άλλη εταιρεία, ελπίζοντας ότι θα έχει ίδια διατομή, για να αλλάξω όλο το στόμιο και βρίσκω μόνο έναν στη Γλυφάδα. DAKINE REPLACEMENT BITE VALVE

Έχω χρησιμοποιήσει στην αναζήτηση τους όρους, στόμιο υδρόσακου, πιπίλα υδρόσακου, bite valve, με πενιχρά αποτελέσματα.
Δεν περίμενα ότι κάτι τόσο απλό θα με παιδεύψει έτσι
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αυτό που "συμβαίνει τώρα" είναι ότι προσπαθώ να βρω κάπου πιπίλα για τον υδρόσακο της Acerbis που έχασα ουσιαστικά στην πρώτη βόλτα, και δεν βρίσκω πουθενά! Έχω πάρει τα μισά μαγαζιά της Αθήνας και δεν το έχει κανείς, ή κανείς δεν ασχολείται με κάτι που έχει κανά 5ευρω! Ψάχνω πλέον και από άλλη εταιρεία, ελπίζοντας ότι θα έχει ίδια διατομή, για να αλλάξω όλο το στόμιο και βρίσκω μόνο έναν στη Γλυφάδα. DAKINE REPLACEMENT BITE VALVE

Έχω χρησιμοποιήσει στην αναζήτηση τους όρους, στόμιο υδρόσακου, πιπίλα υδρόσακου, bite valve, με πενιχρά αποτελέσματα.
Δεν περίμενα ότι κάτι τόσο απλό θα με παιδεύψει έτσι
Φρεσκα για πιπιλες τα εχει ο Aldebaran :inlove:
....αλλα για δες και makan ή σε ποδηλατικα.
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Αυτό που "συμβαίνει τώρα" είναι ότι προσπαθώ να βρω κάπου πιπίλα για τον υδρόσακο της Acerbis που έχασα ουσιαστικά στην πρώτη βόλτα, και δεν βρίσκω πουθενά! Έχω πάρει τα μισά μαγαζιά της Αθήνας και δεν το έχει κανείς, ή κανείς δεν ασχολείται με κάτι που έχει κανά 5ευρω! Ψάχνω πλέον και από άλλη εταιρεία, ελπίζοντας ότι θα έχει ίδια διατομή, για να αλλάξω όλο το στόμιο και βρίσκω μόνο έναν στη Γλυφάδα. DAKINE REPLACEMENT BITE VALVE

Έχω χρησιμοποιήσει στην αναζήτηση τους όρους, στόμιο υδρόσακου, πιπίλα υδρόσακου, bite valve, με πενιχρά αποτελέσματα.
Δεν περίμενα ότι κάτι τόσο απλό θα με παιδεύψει έτσι
Αντώνη κοίτα στην εταιρεία source.
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Αυτό που "συμβαίνει τώρα" είναι ότι προσπαθώ να βρω κάπου πιπίλα για τον υδρόσακο της Acerbis που έχασα ουσιαστικά στην πρώτη βόλτα, και δεν βρίσκω πουθενά! Έχω πάρει τα μισά μαγαζιά της Αθήνας και δεν το έχει κανείς, ή κανείς δεν ασχολείται με κάτι που έχει κανά 5ευρω! Ψάχνω πλέον και από άλλη εταιρεία, ελπίζοντας ότι θα έχει ίδια διατομή, για να αλλάξω όλο το στόμιο και βρίσκω μόνο έναν στη Γλυφάδα. DAKINE REPLACEMENT BITE VALVE

Έχω χρησιμοποιήσει στην αναζήτηση τους όρους, στόμιο υδρόσακου, πιπίλα υδρόσακου, bite valve, με πενιχρά αποτελέσματα.
Δεν περίμενα ότι κάτι τόσο απλό θα με παιδεύψει έτσι
Ψάξε σε ορειβατικά μήπως είναι πιο εύκολο

πχ https://www.sportdepot.gr/product/osprey_akrofysio_hydraulics_bite_valve-N_5-801-4-basic.html?gad_source=1&gclid=CjwKCAiAx_GqBhBQEiwAlDNAZs0qPX7OmyZo2R7PivMVKPzVghmXQJ0hx0_zxyRyt3pnCMdsXzhlLBoCHBAQAvD_BwE

Πάρε και εδώ ένα τηλ.
outdoorway.gr - Category Shop - outdoorway.gr
Έχει άπειρα πράγματα
 
Top Bottom