Συμβαίνει τώρα!

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Συνάντησα προχθές έναν Ιταλό που γυρίζει όλη την Ελλάδα, κοιμάται στο δρόμο, με το μηχανάκι της φωτογραφίας.
Του πρότεινα μια χωμάτινη διαδρομή, αλλά μου είπε όμως ότι δεν πάει σε χωματόδρομους.
Τι μηχανάκι είναι αυτό που μοιάζει με μηχανή γκαζόν;

 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Συνάντησα προχθές έναν Ιταλό που γυρίζει όλη την Ελλάδα, κοιμάται στο δρόμο, με το μηχανάκι της φωτογραφίας.
Του πρότεινα μια χωμάτινη διαδρομή, αλλά μου είπε όμως ότι δεν πάει σε χωματόδρομους.
Τι μηχανάκι είναι αυτό που μοιάζει με μηχανή γκαζόν;

Ε ρε τρέεεελα
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Συνάντησα προχθές έναν Ιταλό που γυρίζει όλη την Ελλάδα, κοιμάται στο δρόμο, με το μηχανάκι της φωτογραφίας.
Του πρότεινα μια χωμάτινη διαδρομή, αλλά μου είπε όμως ότι δεν πάει σε χωματόδρομους.
Τι μηχανάκι είναι αυτό που μοιάζει με μηχανή γκαζόν;

Και από ότι φαίνεται ούτε για τουαλέτα δε σταματάει .....το σπιράλ εκεί κάτω για αποχέτευση το έχει ? :roflmao::roflmao:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Εσύ τι λες ?
Θα έφτανε με ktm?
Δεν ξέρω αλλά αν έφτανε θα έφτανε πιο γρήγορα και θα τον κερναγαν και ένα Τζόνυ πλε
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν ξέρω αλλά αν έφτανε θα έφτανε πιο γρήγορα και θα τον κερναγαν και ένα Τζόνυ πλε
Τίποτα εκκεντροφόρους και τρομπες θα τον κερναγαν και ένα μετάλλιο ήρωα....αν εφτανε
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Τίποτα εκκεντροφόρους και τρομπες θα τον κερναγαν και ένα μετάλλιο ήρωα....αν εφτανε
Μετάλλιο θα έπαιρνε σαν ο πρώτος νέος με συνταξιοδοτικό πρόγραμμα, παγκόσμια πρωτιά :p
 
Top Bottom