Συμβαίνει τώρα!

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Μια χαλαρή γύρω από λίμνη Μαραθώνα με κατάληξη Βαρνάβα για καφέ μετά το σχολασμα !!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μια χαλαρή γύρω από λίμνη Μαραθώνα με κατάληξη Βαρνάβα για καφέ μετά το σχολασμα !!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αρχηγέ ζεις το όνειρο μας :ok::laugh:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Περνάει ΚΤΕΟ.

Μπροστά ήταν ένα R1. Παλεύουν να κρεμάσουν πινακίδα, να κολλήσουν φλας με ταινία στο Φέρινγκ, να στερεώσουν καθρέφτη κλπ. Γιατί είμαστε πολύ γαματοι τύποι εμείς οι μοτοσικλετιστές και δεν χρειάζονται τα περιττά βάρη.


 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Περνάει ΚΤΕΟ.

Μπροστά ήταν ένα R1. Παλεύουν να κρεμάσουν πινακίδα, να κολλήσουν φλας με ταινία στο Φέρινγκ, να στερεώσουν καθρέφτη κλπ. Γιατί είμαστε πολύ γαματοι τύποι εμείς οι μοτοσικλετιστές και δεν χρειάζονται τα περιττά βάρη.


Ε ναι ρε φίλε ....από την ντροπή την δική σου με το μπαούλο πίσω :friend:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το μπαούλο κουβαλάει τσαντούλα με ένα κάρο χαρτιά και επιτρέπει απρόσκοπτη κυκλοφορία αέρα στο κορμί, φτάνει που είναι "διάτρητη" αλλά όχι επαρκώς αεριζόμενη η πλάτη της Revit (και δεν χωράει η υπέροχη Dainese στο μπουφάν), οτιδήποτε προσθέτει σε άνεση είναι καλό.

Βρήκα "φτηνή" Givi trekker στο κέντρο Αθήνας, ίσως περάσω να την πάρω γιατί στο ΚΤΜ απλά δεν βλέπεται η πλαστική και στο BMW ταιριάζει λίγο περισσότερο μεν, είναι αχρείαστα μεγάλη δε. Το ότι θα "πρέπει" να φορτώνομαι με αξεσουάρ τέτοιου τύπου για κάθε μία από τις μηχανές ούτε στον εφιάλτη μου.


Επίσης η ντροπή είναι όλη του κάγκουρα με το ροένα γιατί είχε μεγαλύτερα τσικεν στριπς από το XR, βασικά δεν ήταν στριπς, μπριζόλες ήταν.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Σού Κορνάρο στην Ομόνοια...
Χα χα χα, με το Nuda μάλλον ήμουν ε; Το είχα δώσει το NC μάλλον γιατί πήγα Ομόνοια και με αυτό, μετά με τον κάγκουρα πήγα μια βόλτα από ΜΑΚΑΝ.
Με λεωφορείο ήσουν ή με παπί ή το λεωφορείο έχει κόρνα σα παπιού; Μια τέτοια κόρνα άκουγα επίμονη!
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Περιμένουμε εντυπώσεις!

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τέλειωσε το test ride, θέλω χρόνο να τα βάλλω σε σειρά στο μυαλό μου. Αξίζει σεντόνι καλό!
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Χα χα χα, με το Nuda μάλλον ήμουν ε; Το είχα δώσει το NC.
Με λεωφορείο ήσουν ή με παπί ή το λεωφορείο έχει κόρνα σα παπιού; Μια τέτοια κόρνα άκουγα επίμονη!
Με το λεωφορείο... είναι από τα καλά...
Ε ναι με το μουν@ρο το νουντα...
..
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τέλειωσε το test ride, θέλω χρόνο να τα βάλλω σε σειρά στο μυαλό μου. Αξίζει σεντόνι καλό!
ρε

σαν να λέμε: Έχω γκόμενα την Μπελούτσι (αλλάξτε με το οτιδήποτε άλλο σε αντικείμενο πόθου είναι της αρεσκείας σας, είπα να βάλω κάτι κλασικό)
έκανα μιά μεθυσμένη ξεπέτα με την Παγώνη που δηλώνει πανέμορφη και κοκέτα

ΑΞΙΖΕΙ ΣΕΝΤΟΝΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΓΩΝΗ;


o μόνος λόγος που σου αξίζει να γράψεις σεντόνι είναι γιατί όπως και πολλοί άλλοι έχετε παρά φύση βιάσει ενεργητική και παθητική φωνή.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
ρε

σαν να λέμε: Έχω γκόμενα την Μπελούτσι (αλλάξτε με το οτιδήποτε άλλο σε αντικείμενο πόθου είναι της αρεσκείας σας, είπα να βάλω κάτι κλασικό)
έκανα μιά μεθυσμένη ξεπέτα με την Παγώνη που δηλώνει πανέμορφη και κοκέτα

ΑΞΙΖΕΙ ΣΕΝΤΟΝΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΓΩΝΗ;


o μόνος λόγος που σου αξίζει να γράψεις σεντόνι είναι γιατί όπως και πολλοί άλλοι έχετε παρά φύση βιάσει ενεργητική και παθητική φωνή.
Φιλαράκι καλή επιλογή η Μπελούτσι εκεί θα μείνω.

Όμως έχω αγάπη για τη μοτοσυκλέτα, δε ζορίζομαι καθόλου να αποκαλύπτω τα συν και τα πλην μιας μοτοσυκλέτας. Όλα έχουν το χώρο τους και το λόγο τους να υπάρχουν. Έχω γράψει -πριν το δοκιμάσω- ότι είναι η μοτοσυκλέτα που σε έναν ιδανικό κόσμο θα έπρεπε να υπάρχει σε όλα τα γκαράζ.
 
Top Bottom