Συμβαίνει τώρα!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Eυχαριστω και τους δυο αλλα δεν τα φερνει ρε γμτ σε 150/70-18. Τουλαχιστον δεν τα εχει στη σελιδα.
Του τα είχα ζητήσει πριν από δύο περίπου χρόνια στην διάσταση που αναφέρεις και ούτε τότε τα είχε...
Εάν μαζευτούμε κάμποσοι ενδιαφερόμενοι λες να του ζητήσουμε να μας τα φέρει...?:thumbsdown:
Και σε 140/80-18 να βγαίνει μας κάνει...;)
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Του τα είχα ζητήσει πριν από δύο περίπου χρόνια στην διάσταση που αναφέρεις και ούτε τότε τα είχε...
Εάν μαζευτούμε κάμποσοι ενδιαφερόμενοι λες να του ζητήσουμε να μας τα φέρει...?:thumbsdown:
Και σε 140/80-18 να βγαίνει μας κάνει...;)
Σε 150/70-18 βγαινει σιγουρα, ο κωδικος ειναι 87-4705. Γιατι οχι, τι εχουμε να χασουμε? Απλα να δουμε τιμη γιατι δεν εχει νοημα αν πλησιαζει εκεινη των ΤKC80.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Σε 150/70-18 βγαινει σιγουρα, ο κωδικος ειναι 87-4705. Γιατι οχι, τι εχουμε να χασουμε? Απλα να δουμε τιμη γιατι δεν εχει νοημα αν πλησιαζει εκεινη των ΤKC80.
Σε KLE που τα έχει βαλει φίλος στοιχισανε κατω από 130€ με τα μεταφορικά.Ζευγαρι φυσικά...;)
Πριν από 1,5 χρόνο περίπου...
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Eυχαριστω και τους δυο αλλα δεν τα φερνει ρε γμτ σε 150/70-18. Τουλαχιστον δεν τα εχει στη σελιδα.
Το φορούσα εγώ σε αυτή την διάσταση ,μετά τα πρώτα 4000km δεν παταγε, κάτω έκανες φανταστικό πατινάζ στο βρεγμένο αλλά ... Αλλά ... Δεν τρωγοντουσαν με τίποτα , έφτασα να έχω περίπου 10000km και να μην έχουν φτάσει ούτε στη μέση .
Είναι ωραίο λάστιχο για να κάνεις πολλά ταξιδιωτικά χωματινα χιλιόμετρα με "μετρο" .

80km speed limit -TRANSALP's just do the best you can
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Οι αμερικανοι που (νομιζω) τα φορανε καποια χρονια παραπανω ,λενε τα καλυτερα λογια ,για μηχανακια ομως μεσαια κ μικρα. Για τα μεγαλα on-off τα θεωρουν απαραδεκτα.Λογω βαρους λενε δν βγαζουν χλμετρα ,ουτε πατανε καλα.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τσιγαριδοκατάσταση...!


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τσιγαριδοκατάσταση...!


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τι ωραια.....πες και τι ειναι τσιγαριδα, γιατι εχουμε πολλους που δεν εχουν χωριο!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τι ωραια.....πες και τι ειναι τσιγαριδα, γιατι εχουμε πολλους που δεν εχουν χωριο!!!
Τσιγαρίδες είναι τα παρακάτω τα οποία κόβονται και γίνονται όπως στην δεύτερη εικόνα!
Όλα αυτά με την καλύτερη παρέα...!


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
καλημερα σε ολους !!!

ιδιαιτερη και ξεχωριστικη καλημερα σε ενα γλυκο - τρυφερο - μουσατο αγορι λογω του οτι ειναι η μερα του .....
Γιωργη @Sevax , πολυχρονος και παντα υγεια !!!!

:hpbrd::plqtr::friendship::friendship::friendship:
 
Top Bottom