Συμβαίνει τώρα!

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Εγώ φέτος θα φάω με τον Ιησού και τον Ιωσήφ...
Χρόνια πολλά αδέρφια!!



Advphone....
Εσυ γεροντα.......βαλε κοκκινο σκουφο να μοιρασεις τα δωρα.......φτυστος ο Αγιος Βασιλης θα εισαι !!!!!.......χρονια πολλα βρεεε.....να περασετε τελεια !!!!
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Χρόνια πολλά σε εσάς και τις οικογένειές σας. Εύχομαι πολλά, ασφαλή και όμορφα χιλιόμετρα σε όλους. Επίσης εύχομαι σαν φόρουμ περισσότερες συναντήσεις και περισσότερες βόλτες!
Ωραιος.....για τη τελευταια προταση συμφωνω απολυτα κ επαυξανω !!!!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Πάει το σκατεμ έφυγε χθες σε τιμή χαλασμενου ζαμπόν! Δεν πειράζει! Πάμε για άλλα! (πήγαμε κιόλας βασικά δηλώνω ευτυχείς κάτοχος τζαπανεζικου) ήταν μεγάλη η βουτιά αλλά θα συνηθίσω.. Δεν θα πω εντυπώσεις είναι χιλιοειπωμενο νομίζω! Καλά Χριστούγεννα από βάθη καρδιάς σε όλους!


Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τώρα τι αλλαγή είναι αυτή, μεγαλύτερη και από που έλεγε ο Παπα--ρέου χαχα. 650 δεν είναι? Λέω μπας και σου φανεί αργο.... Καλά κλμ.
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Τώρα τι αλλαγή είναι αυτή, μεγαλύτερη και από που έλεγε ο Παπα--ρέου χαχα. 650 δεν είναι? Λέω μπας και σου φανεί αργο.... Καλά κλμ.
Καλημέρα.. Όλοι ξέρουμε τι ζητάει ένα κατεμ και τι ζητάει ένα καβασακι! Επίσης με άφησε 2 σκ εκτός για μικρομαλακιτσες(σημαντικό για μενα) και ένα ολόκληρω καλοκαίρι(πολύ σημαντικό) ! Επίσης για μένα η ευθεία είναι μόνο για να φτάσεις στην επόμενη στροφή! Αυτό σημαίνει ότι με κάνει και η κάβα του Σάκη! +ότι δεν χρειάζεται να κουβαλάω λάδι μαζί μου πλέον.. Ένα προς ένα πήγαινε... Χάχα 1lt λάδι 1lt βενζίνη.. Εε μάμαμας! Νταξ δυνατό εργαλείο αλλά νομίζω είναι για δεύτερο μότο μόνο! Ας μην ξεχνάμε ότι είναι ένα πανάκριβο μοτοσακο και στα 55. 000χλμ έσταζε λάδια από τον κύλινδρο! Κινέζικο να ήταν τέτοια δε θα μου έκανε. Νταξ του έβγαζα τα μάτια μέχρι αϊδιας αλλά αυτό δε λέει κάτι για μένα να μου κάνει τέτοιο χουνέρι! 650 είναι. Καλημέρα σε όλους!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Καλημέρα.. Όλοι ξέρουμε τι ζητάει ένα κατεμ και τι ζητάει ένα καβασακι! Επίσης με άφησε 2 σκ εκτός για μικρομαλακιτσες(σημαντικό για μενα) και ένα ολόκληρω καλοκαίρι(πολύ σημαντικό) ! Επίσης για μένα η ευθεία είναι μόνο για να φτάσεις στην επόμενη στροφή! Αυτό σημαίνει ότι με κάνει και η κάβα του Σάκη! +ότι δεν χρειάζεται να κουβαλάω λάδι μαζί μου πλέον.. Ένα προς ένα πήγαινε... Χάχα 1lt λάδι 1lt βενζίνη.. Εε μάμαμας! Νταξ δυνατό εργαλείο αλλά νομίζω είναι για δεύτερο μότο μόνο! Ας μην ξεχνάμε ότι είναι ένα πανάκριβο μοτοσακο και στα 55. 000χλμ έσταζε λάδια από τον κύλινδρο! Κινέζικο να ήταν τέτοια δε θα μου έκανε. Νταξ του έβγαζα τα μάτια μέχρι αϊδιας αλλά αυτό δε λέει κάτι για μένα να μου κάνει τέτοιο χουνέρι! 650 είναι. Καλημέρα σε όλους!
Κτμ δεν είχα ποτέ. Έχω πάρει φιλων για βόλτα. Ειδικά μοτο, σταθερά (όλα όσα έχω οδηγήσει), ξυράφια. Κατάλαβα ότι δεν είναι (κατ εμέ) από οικονομικής πλευρά, για πολύ χρήση. Τώρα όλα έχουν ζημιές, ανάλογα κ την χρήση βέβαια. Αρνάκι χωρίς χολυστερίνη, δεν υπάρχει χαχα. Σ αρέσει κ ο 17άρης τροχός να φανταστώ?
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Παντρειά μόνο με Honda κάνεις...
Καλές γιορτές παίδες!
Ήμουν έτοιμος για xrv750.. Ευτυχώς το ξανασκεφτηκα και με τα ίδια λεφτά πήρα 2013 με abs! Έτσι κι αλλιώς χώμα μόνο Ελλάδα! Αχ αυτό το χώμα... Στον ύπνο μου το βλέπω..
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Κτμ δεν είχα ποτέ. Έχω πάρει φιλων για βόλτα. Ειδικά μοτο, σταθερά (όλα όσα έχω οδηγήσει), ξυράφια. Κατάλαβα ότι δεν είναι (κατ εμέ) από οικονομικής πλευρά, για πολύ χρήση. Τώρα όλα έχουν ζημιές, ανάλογα κ την χρήση βέβαια. Αρνάκι χωρίς χολυστερίνη, δεν υπάρχει χαχα
Ας μην ξεχνάμε όμως ότι χοληστερίνη μπορεί να προέλθει και από το άγχος όχι μόνο από το αρνάκι;)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Στο μελλοντικό μουσείο του advride... Το σκράπ από τα ρδελα μπου του φοίνικα..



Advphone....
Για τα σκράπ κόβουνε εισιτήριο...???:eek:
Τι "πουλάνε" τα άτομα...:ok:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Χρονια πολλα σε ολους.......κ ειδικα σημερα στους Μανωληδες....Μανος (Πυξιδας rodouma) που γιορταζουν !!!!!!
Καλες γιορτες Πετρο.
Πολυχρονοι και οι εορταζοντες.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Καλημέρα.. Όλοι ξέρουμε τι ζητάει ένα κατεμ και τι ζητάει ένα καβασακι! Επίσης με άφησε 2 σκ εκτός για μικρομαλακιτσες(σημαντικό για μενα) και ένα ολόκληρω καλοκαίρι(πολύ σημαντικό) ! Επίσης για μένα η ευθεία είναι μόνο για να φτάσεις στην επόμενη στροφή! Αυτό σημαίνει ότι με κάνει και η κάβα του Σάκη! +ότι δεν χρειάζεται να κουβαλάω λάδι μαζί μου πλέον.. Ένα προς ένα πήγαινε... Χάχα 1lt λάδι 1lt βενζίνη.. Εε μάμαμας! Νταξ δυνατό εργαλείο αλλά νομίζω είναι για δεύτερο μότο μόνο! Ας μην ξεχνάμε ότι είναι ένα πανάκριβο μοτοσακο και στα 55. 000χλμ έσταζε λάδια από τον κύλινδρο! Κινέζικο να ήταν τέτοια δε θα μου έκανε. Νταξ του έβγαζα τα μάτια μέχρι αϊδιας αλλά αυτό δε λέει κάτι για μένα να μου κάνει τέτοιο χουνέρι! 650 είναι. Καλημέρα σε όλους!
Όλο αυτό το γραπτό, σε τρεις αράδες....
"Ανοικτό μυαλό" και όχι.... κλειστό με παρωπιδες! ;)
 
Top Bottom