Συμβαίνει τώρα!

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
#my_corona_sunday_view


#xrv_world_explorer
Άμα είναι μερακλής ο άνθρωπος...
Να σου φέρω και τη δικιά μου να τη μαντρώσεις στο γκαράζ μια βδομαδούλα?

υ.γ. Τι θα γίνει ρε Αποστόλη? Με το σταγονόμετρο θα τις βάζεις τις φωτό για να σε παρακαλάμε δηλαδή?
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Φλαπς από μονοδρομο? :eek:
χαχαχα ελα μην τα μαρτυρας και θελω να πουλαω μουρη οτι ειναι εξτρα απο boano racing xaxaxa

Συγχαρητήρια για την δουλεία & το μεράκι σου! Δώσε περισσότερες πληροφορίες για το μπαράκι του gps & τα πλαϊνά flap's...
ειναι ενα σιδερο σωληνας γωνιασμενος και κολλημενος πανω στην μαμα βαση των οργανων συν μια βαση ram βιδωμενη στην κορυφη!

Άμα είναι μερακλής ο άνθρωπος...
Να σου φέρω και τη δικιά μου να τη μαντρώσεις στο γκαράζ μια βδομαδούλα?

υ.γ. Τι θα γίνει ρε Αποστόλη? Με το σταγονόμετρο θα τις βάζεις τις φωτό για να σε παρακαλάμε δηλαδή?
χαχαχαχα με τετοια μπροστινα δεν νομιζω να την μαντρωσω , να την καβαλαω μονο θελω!!!!!

Όταν ξέρεις που θα καταλήξεις, κάνεις προπόνηση για να είναι όσο γίνεται πιο οικείο το νέο περιβάλλον :p

ετοιμαζω εδαφος!!!!! χαχαχ
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μόλις ήρθε μετά από 2 εβδομάδες!
Ξεκίνησα να το διαβάζω ανάποδα
Όπως όλοι έχετε κάνει!!! Σε μότο περιοδικά.


Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σκεφτόμουν να ανοίξουμε κανένα θεματάκι με προτάσεις για κανένα καλο βιβλιο, τώρα που έχουμε χρόνο.
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Σκεφτόμουν να ανοίξουμε κανένα θεματάκι με προτάσεις για κανένα καλο βιβλιο, τώρα που έχουμε χρόνο.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το είχα ξεχάσει αυτό... Είναι σε λαθος ενότητα.
Θενκς Μάνο
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Mεταφορα και το ποστ μου στα βιβλία λοιπόν!!!
Οποίος έχει την καλοσύνη
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εγώ πάντως είδα αυτό χθες

Καλό σχετικά (αν δεν μπορώ να καταλάβω την εμμονή του κινηματογράφου να ντουμπλάρει τους ήχους των μοτοσυκλετών)...
Γιατί τίποτα δεν ακούγεται τόσο σέξι όσο ένα τετρακύλινδρο, οπότε βλέπεις στο σινεμά xt και monster να ουρλιάζει σάν R6.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Οι δρόμοι είναι καλυμμένοι με ένα παχύ στρώμα γύρης και σε συνδυασμό με έντονες ριπές αέρα δημιουργούν περίεργες συνθήκες. Λίγο προσοχή αν κυκλοφορήσετε έξω παιδιά!
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Η υπερθέρμανση που σταμάτησε τώρα που "σβήσαμε" λόγο του κορωναιού...:p

Λέτε...?
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Παιδες οπως εχει πει καλυτερα απο εμενα ο επιθεωρητης Καλαχαν Αντονι Κουιν , οι αποψεις ειναι ετσι και ολοι εχουμε απο μια.

O πλανητης παγωνει και θερμαινεται απο μονος του σε κυκλους, εαν συμβαλλουμε κι εμεις σε αυτο δεν ειναι της παρουσης, μην σκισουμε και αυτο το θεμα...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μην αστειευτουμε με τίποτα πια. Εντάξει ανακαλέστε τα ποστ για τα φρένα της κτμ, για τις φλάντζες των ενφιλντ, τα άλογα της xlv, τις επιδόσεις του σουγκαρ μετά την φασολάδα...
 
Top Bottom