Τα κορίτσια του Monster Energy 2015

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250

Το βάζω γιατί κι αυτά τα κοριτσάκια......(αχ!!!).. εμπλέκονται με μοτοσυκλέτες !!!!!
Εάν κάποιος από τους "διαχειριστές" δεν του αρέσει και "ενοχλεί" να το διαγράψει.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

Το βάζω γιατί κι αυτά τα κοριτσάκια......(αχ!!!).. εμπλέκονται με μοτοσυκλέτες !!!!!
Εάν κάποιος από τους "διαχειριστές" δεν του αρέσει και "ενοχλεί" να το διαγράψει.
βαλε και ενα με "αγορια"......να ισιωσουμε:inlove:
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa

Το βάζω γιατί κι αυτά τα κοριτσάκια......(αχ!!!).. εμπλέκονται με μοτοσυκλέτες !!!!!
Εάν κάποιος από τους "διαχειριστές" δεν του αρέσει και "ενοχλεί" να το διαγράψει.
:wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky:πωπωπωπωπω!!!
 

Conquistador

Μέλος
Περιοχή
Dubai
Όνομα
Mario
Μοτό
Bmw r1200gs Adventure
βαλε και ενα με "αγορια"......να ισιωσουμε:inlove:
Μαρη τα αγόρια τι ράτσας να¨ναι?




Sent from my iPad using Tapatalk
 

ironMANos®

Μέλος
Όνομα
Μανος
Μοτό
BANDIT 1250
Μου έγινε monster................:UH:
Είναι να φορτώνεις καμμιά 15αριά τέτοια κομμάτια στο ιστιοπλοικό του Μανιακ και να σαλπάρεις σε άγνωστους προρισμούς......:cool:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μου έγινε monster................:UH:
Είναι να φορτώνεις καμμιά 15αριά τέτοια κομμάτια στο ιστιοπλοικό του Μανιακ και να σαλπάρεις σε άγνωστους προρισμούς......:cool:
Δεν έχω βάρκα. ....καρντια μου!:D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Eλα,ασε την κλάψα..............ωρα είναι να μου πείς οτι σε τσάκισε η κρίση.:rolleyes:
Όχι. ..γιατι δεν είχα ποτέ βάρκα.
Σκιπερ είμαι. ..όχι ιδιοκτητης.
Αν είχα σκάφος, θα είχαμε και τα 15 κομματια:D

advφον!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4

Το βάζω γιατί κι αυτά τα κοριτσάκια......(αχ!!!).. εμπλέκονται με μοτοσυκλέτες !!!!!
Εάν κάποιος από τους "διαχειριστές" δεν του αρέσει και "ενοχλεί" να το διαγράψει.
Hλια τι πηρουνι φοραει το ..Kawasaki?
Ρυθμισεις εχει ή θα σου κοβει τα χερια στα πανω κατω?
Κι ενα τελευταιο,το πλαισιο ειναι αλουμινιο τι κανει απο ελαστικοτητες στα πηδηματα?
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Το KX450F του 2015 είναι η πρώτη μοτοσυκλέτα μαζικής παραγωγής που εξοπλίζεται με την καινοτόμο εμπρόσθια ανάρτηση Showa SFF-Air TAC, μια τεχνολογία που εφαρμοζόταν ως τώρα μόνο στα επίσημα αγωνιστικά των εταιρειών. Το νέο πιρούνι, διαχωρίζει τις λειτουργίες του σε ένα σύστημα απόσβεσης στην αριστερή μπουκάλα, και σε ένα πνευματικό ελατήριο τριών θαλάμων αέρος στη δεξιά. Με αυτό τον τρόπο, χαρακτηρίζεται από ενισχυμένη ακαμψία, χαμηλό βάρος, μαλακή λειτουργία και ευρεία δυνατότητα ρυθμίσεων. Οι νέες ρυθ9μίσεις της πίσω ανάρτησης συμβάλλουν περαιτέρω στον έλεγχο και τη σταθερότητα της μοτοσυκλέτας, ιδιαίτερα σε οδήγηση υψηλών ταχυτήτων. Νέες ρυθμίσεις του κινητήρα και της ECU εξασφαλίζουν καλύτερες επιδόσεις και πρόσφυση της μοτοσυκλέτας. Στο KX450F του 2015 συναντάμε μεγαλύτερο εμπρόσθιο δισκόφρενο 270mm τύπου μαργαρίτα, για αυξημένη δύναμη πέδησης και εξαιρετικό έλεγχο της μοτοσυκλέτας.

Το πλαίσιο είναι περιμετρικό αλουμινίου δύο δοκών πιο βελτιωμένο για ακαμψία!!!
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Μάλιστα... πως καταλήξαμε να μιλάμε για τα πιρούνια του καινούργιου καβασάκι, δεν το κατάλαβα! Εκτός αν είναι κανένα 'προχώ' υπονοούμενο παλιοκουφ@λες μηχανόβιοι...
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Μάλιστα... πως καταλήξαμε να μιλάμε για τα πιρούνια του καινούργιου καβασάκι, δεν το κατάλαβα! Εκτός αν είναι κανένα 'προχώ' υπονοούμενο παλιοκουφ@λες μηχανόβιοι...
Είδες ??????
 
Top Bottom