Της τελευταίας στιγμής...

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Εδω εισαι......αν δεν θελετε να σταματησετε Λαδωνα συνεχιστε για Φολοη και φατε στον ξαδερφο
IoannisB από αυτή που έβαλε ο Κωστής

Το τουμπίδι είναι μια ευγενική χορηγία του μπροστινού mitas e09


 

Noe

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
CRF 300L
Ποιός ψήνεται για την συνέχεια της πατερογερανειάδας (Λουτράκι-Λάδωνας) με αναχώρηση Τετάρτη;
Λέγε,πόσα χλμ.,σε πόσην πόση ώρα βγαίνει γιατί πρέπει να υπολογίσω και την επιστροφή (αν είναι να γυρίσω Ιτέα απο Ρίο-Αντίρριο)και αν πάλι κράνος πάνω-κάτω...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λέγε,πόσα χλμ.,σε πόσην πόση ώρα βγαίνει γιατί πρέπει να υπολογίσω και την επιστροφή (αν είναι να γυρίσω Ιτέα απο Ρίο-Αντίρριο)και αν πάλι κράνος πάνω-κάτω...
Θα φύγετε νύχτα και θα γυρίσετε νύχτα..

Μανιακ
 
Reactions: Noe

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Θα φύγετε νύχτα και θα γυρίσετε νύχτα..

Μανιακ
Ο,τόσο κάλα....οπότε δεν...μόνο με διανυκτέρευση...
Thanks
Αυτο εννοουσε...μεταξυ νυχτας και... νυχτας θα εχει μεσολαβησει και μια μερα...;)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Σε λίγο ξεκινάω για ποδήλατο Υμηττό. Αν ψήνεται κανείς για καφεδάκι αργότερα στην Καλοπούλα ας ρίξει τηλ.

6973925823
 

gaslion

Μέλος
Όνομα
Κωνταντίνος
Μοτό
Ducati Multistada 1200 Enduro
TTR 250 Raid
Σε λίγο φεύγω για Stork για καφεδάκι... Θα έχω το νου μου εδώ μέσα για λίγο, αν ψήνεται κανείς
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Έκανα και εγώ τις γύρες μου και κατέληξα να ανεβαίνω Παπάγο για να κατέβω από το βουνό!
Η πρόοδος είναι εμφανής στον χειρισμό, στην αμεσότητα κτλ, ακόμα και στο γκαράζ όταν την βάζω πλέον είμαι κομπλέ. Παίζει να έχω το πιο δύσκολο γκαράζ γενικότερα σε όλη τη Γη :roflmao: Το μόνο που ακόμη με κρατάει είναι το πέρασμα από σταματημένα οχήματα που είμαι οριακά στο να περάσω. Το προσπαθώ ωστόσο, για αυτό βγήκα και σήμερα πιο πολύ!
Μετά τα ανοίγματα κτλ και τις εργασίες που έκανα, δεν υπάρχει σταγόνα που να στάζει και όλα βαίνουν καλώς!

 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Τη τελευταία στιγμή βρήκα παρέα και πάτησα χώμα μετά από 2 μήνες που με ταλαιπωρούσε η μέση μου.

Πιστάκι στη Διώνη


Δε πέρασε μια ώρα και εκεί που έκανα ένα διάλειμμα να πάρω μια ανάσα βλέπω κάτι περίεργο στο πίσω λάστιχο.


Μια ωραιότατη μπετόβεργα! Ευτυχώς σταμάτησε νωρίς και δεν ακούμπησε σαμπρέλα, γύρισα σπίτι κύριος!
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
αύριο σκέφτομαι να κάνω καμιά κοντινή μέχρι λαυριο ,ίσως και λίγο χώμα εύκολο Υμηττό από καλοπουλα μέχρι Βάρης Κορωπίου και από εκεί λαυριο ασφάλτινα και επιστροφή από άγιο Κωνσταντίνο ,λίγο απ όλα δηλαδή, αλλά επειδή θα είναι της τελευταίας στιγμης θα ποσταρω και αύριο!χαχα αν κάνεις θέλει βόλτα ή έχει καμία πρόταση την λέει
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Θέλω να κάνουμε το ίδιο κάποιο επόμενο ΣΚ.
Χθες που πέρασα από Υμηττό, το σκέφτηκα να μπω αλλά δεν μπήκα γιατί ήμουν μόνος μου. Σκέφτηκα εσένα εκεί και λέω, άσε πάμε παρέα :roflmao:

Σήμερα δεν μπορώ, πάω Βυτίνα. :oops:
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Θέλω να κάνουμε το ίδιο κάποιο επόμενο ΣΚ.
Χθες που πέρασα από Υμηττό, το σκέφτηκα να μπω αλλά δεν μπήκα γιατί ήμουν μόνος μου. Σκέφτηκα εσένα εκεί και λέω, άσε πάμε παρέα :roflmao:

Σήμερα δεν μπορώ, πάω Βυτίνα. :oops:
Μεσημερι δινει βροχη εκει, προσεχε :)
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Θέλω να κάνουμε το ίδιο κάποιο επόμενο ΣΚ.
Χθες που πέρασα από Υμηττό, το σκέφτηκα να μπω αλλά δεν μπήκα γιατί ήμουν μόνος μου. Σκέφτηκα εσένα εκεί και λέω, άσε πάμε παρέα :roflmao:

Σήμερα δεν μπορώ, πάω Βυτίνα. :oops:
όποτε θες μου λες και πάμε
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Αύριο Σάββατο λέω να κουνήσω λίγο το tiger που έχει καιρό να τσουλησει και να πάω μια Λουτράκι για καφεδακι από Ελευσίνα παλιά εθνική κλπ και να επιστρέψω από την πίσω μεριά ,Πίσσια Αλεποχώρι,Βίλλια, Δερβενοχώρια (κοψίδια),Χασιά (λουκουμάδες)
Σε παρένθεση αναλόγως όρεξης/παρέας ,για να γίνει και πιο δελεαστική η πρόταση :roflmao:
Αν θέλει κανείς να βολτάρει θα είμαι στις 10:00 στο σταθμό 14 για έναν γρήγορο απαραίτητο πρωινό καφέ και αναχώρηση στις 10:30 ,να έχει ανέβει ο ήλιος :wacky:
 

FeatherBrain

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Kawasaki Versys 1000
Αύριο Σάββατο λέω να κουνήσω λίγο το tiger που έχει καιρό να τσουλησει και να πάω μια Λουτράκι για καφεδακι από Ελευσίνα παλιά εθνική κλπ και να επιστρέψω από την πίσω μεριά ,Πίσσια Αλεποχώρι,Βίλλια, Δερβενοχώρια (κοψίδια),Χασιά (λουκουμάδες)
Σε παρένθεση αναλόγως όρεξης/παρέας ,για να γίνει και πιο δελεαστική η πρόταση :roflmao:
Αν θέλει κανείς να βολτάρει θα είμαι στις 10:00 στο σταθμό 14 για έναν γρήγορο απαραίτητο πρωινό καφέ και αναχώρηση στις 10:30 ,να έχει ανέβει ο ήλιος :wacky:
Λέω να δώσω το παρόν αύριο! Τα λέμε στο σταθμό 14 για καφεδάκι :ok:
 

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Αύριο Σάββατο λέω να κουνήσω λίγο το tiger που έχει καιρό να τσουλησει και να πάω μια Λουτράκι για καφεδακι από Ελευσίνα παλιά εθνική κλπ και να επιστρέψω από την πίσω μεριά ,Πίσσια Αλεποχώρι,Βίλλια, Δερβενοχώρια (κοψίδια),Χασιά (λουκουμάδες)
Σε παρένθεση αναλόγως όρεξης/παρέας ,για να γίνει και πιο δελεαστική η πρόταση :roflmao:
Αν θέλει κανείς να βολτάρει θα είμαι στις 10:00 στο σταθμό 14 για έναν γρήγορο απαραίτητο πρωινό καφέ και αναχώρηση στις 10:30 ,να έχει ανέβει ο ήλιος :wacky:
Aν καταφέρω να ξυπνήσω θα έρθω να βγάλω και εγώ μια βόλτα τη σκούνα. Αν δεν ειμαι εκεί 10:30 μην περιμένετε :)
 
Top Bottom