Της τελευταίας στιγμής...

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Γιατί τον "πουλάνε" με δύο μοτοσικλέτες και περιμένουμε να δούμε που θα κάτσει η μπίλια
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Αυτό Γιάννη μου είναι ένα πολύ ωραίο διήμερο. Με την Αβδέλλα τριήμερο. Άλλη φορά να βάζεις χάρτη. Όχι φωτό. Για μονοήμερη, καλά λέει το κορίτσι σου.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτό Γιάννη μου είναι ένα πολύ ωραίο διήμερο. Με την Αβδέλλα τριήμερο. Άλλη φορά να βάζεις χάρτη. Όχι φωτό. Για μονοήμερη, καλά λέει το κορίτσι σου.
Αυτό είναι μια ωραία ημερήσια, σοβαρευτείτε. Εντάξει, με 25 ίππους μπορεί και να ζορίσει στο τέλος, αλλά θα δείξει.

Και μια ακόμα ημέρα το πιο πάνω, Βωβούσα Αβδέλλα Μουσείο μανιταριών θυμάμαι σε ένα άλλο χωριό.

Η τρίτη ημέρα το κάνει πιο φλωρικο για να έρθουν και τύποι που έχουν ΚΤΜ αλλά είναι με καρδιά πενφέ και κοιτάνε Ιαπωνία, που δεν αντέχουν σε κανονικές διαδρομές.

Και τέλος πάντων, τώρα έχουμε μάλλον βροχερή εβδομάδα, 36ωρο και μετά βλέπουμε.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Αυτό είναι μια ωραία ημερήσια, σοβαρευτείτε. Εντάξει, με 25 ίππους μπορεί και να ζορίσει στο τέλος, αλλά θα δείξει.

Και μια ακόμα ημέρα το πιο πάνω, Βωβούσα Αβδέλλα Μουσείο μανιταριών θυμάμαι σε ένα άλλο χωριό.

Η τρίτη ημέρα το κάνει πιο φλωρικο για να έρθουν και τύποι που έχουν ΚΤΜ αλλά είναι με καρδιά πενφέ και κοιτάνε Ιαπωνία, που δεν αντέχουν σε κανονικές διαδρομές.

Και τέλος πάντων, τώρα έχουμε μάλλον βροχερή εβδομάδα, 36ωρο και μετά βλέπουμε.
Πόσους ανθρώπους είχες μαζεμένους στο μυαλό αυτό που είναι στο κρανίο σου ,για να γράψεις αυτο:)
Μου αρέσει πολύ ο τρόπος που σκέφτεσαι (στο έχω ξαναπεί λατρεμένο αγόρι):inlove:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πόσους ανθρώπους είχες μαζεμένους στο μυαλό αυτό που είναι στο κρανίο σου ,για να γράψεις αυτο:)
Μου αρέσει πολύ ο τρόπος που σκέφτεσαι (στο έχω ξαναπεί λατρεμένο αγόρι):inlove:
Εγώ και οι φίλοι στο κρανίο μου σε αγαπάμε, όχι όσο τις τηγανιτές πατάτες αλλά τέλος πάντων, εκεί γύρω.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Θέλει κανείς να ακούσει την εξάτμιση μου; :p

για Σούνιο/Λαύριο λέω …
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Θέλει κανείς να ακούσει την εξάτμιση μου; :p

για Σούνιο/Λαύριο λέω …
Χαρά πολύ διακρίνω ;)
Και γιατί όχι βεβαίως βεβαίως!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Για πες τι σκέφτεσαι.

Το πρωί ήμουν λίγο κουρέλι αλλά τώρα λίγο ο καφές λίγο ο ήλιος μια κοντινή για να γυρίσω για γεμιστά δεν είναι άσχημα..
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Natassa ελα Επίδαυρο καφέ μεσημεριανό Η απογευματινό.
Έλατε όλοι για βόλτα λιμανάκι Επιδαύρου .
Εδώ ήρθε ο ήλιος ☀
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Τρολάρω (λίγο) αλλά είχα μιά εντελώς ηλίθια σκέψη. Ίσως περιμένω να μεγαλώσει λίγο η ημέρα ακόμα. Ίσως γίνει διήμερο για να πιώ έναν καφέ στην Αβδέλλα που είναι λίγο πιο πάνω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ και να δω το χωριό που γεννήθηκαν οι πρώτοι μεγάλοι Έλληνες κινηματογραφιστές. Όπως το σκεφτόμουν αύριο και με το μηχανάκι που έλεγα να το κάνω μάλλον υπερβολή θα το σκεφτώ μέσα στην ημέρα λίγο παραπάνω, το κορίτσι (που δεν θα ερχόταν έτσι και αλλιώς) είπε ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΑ, ΟΧΙ. Πότε κάναμε αυτό που λένε οι γυναίκες, καλά μην απαντήσετε, οι μελανιές θα σας μείνουν ως το καλοκαίρι και δεν θα μπορείτε να πάτε για μπάνιο.




Από Πάτρα είναι 5-6 ώρες λιγότερο :p
Εντάξει δεν είναι κάτι ιδιαίτερα δύσκολο, θυμάμαι κάτι παρόμοιο κάναμε περσι με καφέ στην Ελάτη, αραγμα στον μπαρο φαγητό στον Καταρράκτη και φωτογραφίες κτλ...
Ρυθμό θέλει και πρόγραμμα.

Το ψήνω για μονοήμερο ;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Top Bottom