Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Στην αρχή λέω ωχ πήρε norden και έλυσε τον προβολέα κιόλας γιατί δεν ξέρεις με τα ΚΤΜ



Πρέπει να περάσω ΚΤΕΟ οπότε φούσκωσαν λάστιχα (το εμπρός έχει θέμα με την βαλβίδα της σαμπρέλας μάλλον), διόρθωσα ένα χιλιοστό το τιμόνι να κεντράρει, ετοιμάζομαι για την συζήτηση "δεν είναι συνδεδεμένο το εμπρός φρένο με το φανάρι". Μέρα χωρίς βροχή θέλουμε, δηλαδή όχι αύριο.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχω κλείσει την άλλη τετάρτη. Έλα να πάμε μαζί. Θα έχω και τις εξατμίσεις ξετάπωτες.... :roflmao:
Θα έχει λήξει την άλλη Τετάρτη και πολλά λεφτά μας κλέβουν ήδη.
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Τι ναι τούτο βρε Θένο;Τα έχουν τα πορτοκαλένια αυτά;
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τι ναι τούτο βρε Θένο;Τα έχουν τα πορτοκαλένια αυτά;
Εάν εννοείς το τζαμακι του στροφόμετρου ναι.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τι ναι τούτο βρε Θένο;
Από εμένα είσαι όχι για ένταξη σε πορτοκαλογκλίτερ τιμ. Δεν μπορεί να μην ξέρεις την πιο αστεία βλάβη του 9Χ0.
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Από εμένα είσαι όχι για ένταξη σε πορτοκαλογκλίτερ τιμ. Δεν μπορεί να μην ξέρεις την πιο αστεία βλάβη του 9Χ0.
 
Τελευταία επεξεργασία:

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Από εμένα είσαι όχι για ένταξη σε πορτοκαλογκλίτερ τιμ. Δεν μπορεί να μην ξέρεις την πιο αστεία βλάβη του 9Χ0.
Οταν είχα πάρει ενα ΚΤΜ125 exc τα χρόνια εκείνα,ενω πρίν οδηγούσα τζαπανέζο, εχασα τη μπάλα τις πρώτες 2-3 εξόδους.Δύναμη και γεωμετρία,αναρτήσεις και ...παιχνίδι! Ηταν ήδη φτιαγμένο για τα κιλά μου,αλλά με απαιτήσεις του προηγούμενου κατόχου δηλ.πρωταθλήματος.Παρόλο που το μηχανάκι ήταν "καμένο" για τις δικές μου απαιτήσεις ήταν οκ.Τρέχαμε και σε κανα αγώνα εντούρο στους γύρω νομούς και κάθε που τερμάτιζα ,το κοιτούσα και ...κατουριόμουνα!Αν τερμάτιζα.Για την εμπειρία το κάναμε σαν παρεάκι.Εκτοτε καλύτερο μηχανάκι στο χώμα ΔΕΝ εχω οδηγήσει.Οταν αρώστησε το καημένο,έπρεπε να μπει το χέρι βαθιά στη τζέπη,βαθιά όμως.Οπως και έγεινε.Δεύτερη φορά όμως δεν θα το άντεχα και ετσι αποχαιρετηθήκαμε.Ετσι "τελείωσε ενας ερωτας μεγάλος" με την περτικαλή ομάδα.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αφού τα λένε τα παιδιά. Τα ΚΤΜ είναι για αρχόντους και τα πενφέ για όχι μίζερους. Wisdom of the forum. Δεν διάβαζες τότε, φταις
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Βάλαμε αυτοκόλλητα advride.gr και στις δυο και βάση ram mount για κάμερα στην Ιταλογερμανίδα (η Γιαπωνέζα είχε).
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τώρα που το λες, έχει χαλάσει το μεγάλο στρογγυλό που έχω στο jimny, ξεκόλλησε το μισό και το βλέπω ότι θα φύγει σύντομα.

Υπάρχουν σε στοκ; Θέλω και για το 650 κάτι.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Τώρα που το λες, έχει χαλάσει το μεγάλο στρογγυλό που έχω στο jimny, ξεκόλλησε το μισό και το βλέπω ότι θα φύγει σύντομα.

Υπάρχουν σε στοκ; Θέλω και για το 650 κάτι.
Εμένα μου περισσεύουν δυο απαγορευμένα πορτοκαλί σε ορθογώνιο σχήμα. Αν θέλεις...
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Βρέχει απο κάπου αυτοκόλλητα; Δεν θα με πείραζε να είχα μερικά.Κάποτε είχα ξανακάνει μια κουβέντα αλλά ,μπα τίποτε.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
έχω κι εγώ μερικά μακρόστενα, σε διάφορα χρώματα (ακολουθεί φωτογραφία σε λίγο)
 

georgeps

Μέλος
Περιοχή
Mother Earth
Όνομα
George
Μοτό
CL500?
Βρέχει απο κάπου αυτοκόλλητα; Δεν θα με πείραζε να είχα μερικά.Κάποτε είχα ξανακάνει μια κουβέντα αλλά ,μπα τίποτε.
Και εγω θελω αυτοκόλητα, τι τρώμε τοσες ωρες εδω; τσάμπα γράφουμε και πλακωνομαστε? :p
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Αυτά που βλέπετε

Όποιος θέλει, μου στέλνει πμ και το κανονίζουμε


έλα πάρε πάρε... και μαύρο φόντο έχουμε και με παραλλαγή και 2 πορτοκαλιά και 2 γκρι και 2 πιο γκρι... έλα κόζμε!!!


 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom