Τουρκία......τα τελευταία ευρώ!!!!

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Κωστή σου το είπα κι από κοντά... Πολύ σας χαίρομαι ρε φιλαράκι!! Να είστε καλά οικογενειακώς και να σας χαζεύουμε σε βόλτες σαν κι αυτές!!
 

man gs

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Manolis
Μοτό
Bmw f800gs
Κωστα, μπραβο για τα ανταποδοτικα τελη στο χαμογελαστο κοριτσι.

Στις επομενες βολτες σας :friendship:
 

makisaris

Μέλος
Περιοχή
kozani
Όνομα
makis
Μοτό
v strom 650
Αψογοι κ οι δυο σας!!ευγε κ παντα ετσι!
Ο προορισμος προς ανατολας σχεδιαζεται για του χρονου!ειδωμεν!
 

Italos

Μέλος
Περιοχή
Gerakas
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GSadv
Πολύ όμορφο ταξίδι παιδιά!!! Να΄στε γεροί να βολτάρετε!!!

Στα επόμενα στο πιο ταξιδιάρικο και χαμογελαστό ζεύγος του φορουμ!!!
 

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Παιδιά για άλλη μια φορά σας χαρήκαμε!Πανεμορφο ταξιδακι και ωραίο υλικό!Και είς αλλά με υγεία!:friendship:
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Όντως καταπλητικό ταξίδι!...

Ένα ταξίδι που περιείχε γεύσεις χρώματα αρώματα Ανατολής ... Αλλά για μένα πιο συγκλονιστική εμπειρία απ' όλες θα πρέπει να ήταν η πτήση σας με το αερόστατο! ... Πρέπει να είναι εκρηκτικό συναίσθημα να βλέπεις από ψηλά τις ομορφιές της Καππαδοκίας ...

Να κάνω και ένα κάπως πιο διαφορετικό σχολιο που μου ήρθε διαβάζοντάς το ... Τα σκυλάκια μας θα πρέπει να βλέπουνε της μοτοσικλέτες μας με το ίδιο μάτι όπως βλέπουμε εμείς την τρόικα! ... Μα γιατί πολύ απλά είναι ο μοναδικός λόγος που αναγκαζόμαστε να αποχωριστούμε έστω και λίγο από κοντά τους. ... Οπότε καλά εχω κάνει εγώ και έχω βάλει το φέιζερ στο γκαράζ.... Γιατί άμα βρισκότανε κάποιος επιτήδειος κλέφτης δεν θα χρειαζόταν να διαρρήξει τις κλειδαριές γιατί πολύ απλά ...η Ρόξι θα του έφαιρνε τα κλειδιά στο χέρι...:)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Billy-Bo

Μέλος
Περιοχή
Καρδίτσα
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200GS 07'
Πολύ όμορφο το ταξίδι σας Κώστα!
Χαιρομαι που η Ελένη είναι πάντα με το χαμόγελο ...ότι και αν συμβεί!
Να 'στε καλά να ταξιδεύετε :)!
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Επιτέλους 1 μήνα μετά την δημοσίευση του ταξιδιωτικού κατάφερα να το διαβάσω! Είχα δει βέβαια τις φωτογραφίες (έστω μερικές) στο φατσομπούκι αλλά διαβάζοντας και τις περιγραφές το "έζησα"... και τώρα η κοπελιά θέλει Καππαδοκία και αερόστατα! Να 'ξερες τι φωτιές μου άναψες! :D :D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Επιτέλους 1 μήνα μετά την δημοσίευση του ταξιδιωτικού κατάφερα να το διαβάσω! Είχα δει βέβαια τις φωτογραφίες (έστω μερικές) στο φατσομπούκι αλλά διαβάζοντας και τις περιγραφές το "έζησα"... και τώρα η κοπελιά θέλει Καππαδοκία και αερόστατα! Να 'ξερες τι φωτιές μου άναψες! :D :D
Να μάθεις να διαβάζεις μόνος σου το φόρουμ. .....από 2 πράγματα ξεχωριζουμε τα αγορια:friend:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Κωστα τωρα βλεπω το πολυ ωραιο ταξιδιωτικο σου :cool: και αναγνωριζω τοσα μερη, μεχρι και σχεδον τις ιδιες φωτο εχουμε βγαλει σε πολλα σημεια! Οσο για την αρχικη σου οδηγια να μεινει κανεις μια μερα στη Χιο πριν περασει απεναντι ειναι MUST, εγω αυτο εκανα και τις δυο φορες που πηγα Καππαδοκια τα τελευταια δυο καλοκαιρια. Οπως ειπα αλλου, θ'ανεβασω κι'εγω ταξιδιωτικο εν καιρω. Η κυρια σου το χαρηκε ιδιαιτερα αν κρινω απο το φωτεινο χαμογελαστο προσωπο της στις φωτο! ;)

:friendship:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Το απροοπτο της βόλτας μας ηρθε, οταν αποφασισε το νεο tourance των 8000 χλμ......να ανοιξει σε 6 σημεια:cool:
Ευτυχως καταλαβα πολυ γρηγορα οτι κατι συνεβαινε και προλαβα κατι χειροτερο

Κωστα, ασχετο με το πολυ ωραιο ταξιδι σου αλλα σχετικο με ταξιδια γενικως. Εγραψες οτι το Tourance αστοχησε στα 8000χμ, απο τη φωτο φαινεται το πελμα να ειναι στο τελος της ζωης του, ποσα χμ βγαζει σε ενα βαρυ μηχανακι σαν το 1200Adv? Μηπως παραειτανε ταλαιπωρημενο? Και παλι βεβαια τετοια αστοχια δεν δικαιολογειται αλλα δυστυχως ειναι μαλλον συχνη στα Tourance, εχει συμβει και σε γνωστους με ελαφροτερα μηχανακια. Και ειναι κριμα γιατι ειναι το πιο "off" απο τα παρομοια σκληρουτσικα on-off ελαστικα - τοχω δοκιμασει στο χωμα με το Τρανσαλπ και με εξεπληξε με χαμηλουτσικες πιεσεις.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κωστα, ασχετο με το πολυ ωραιο ταξιδι σου αλλα σχετικο με ταξιδια γενικως. Εγραψες οτι το Tourance αστοχησε στα 8000χμ, απο τη φωτο φαινεται το πελμα να ειναι στο τελος της ζωης του, ποσα χμ βγαζει σε ενα βαρυ μηχανακι σαν το 1200Adv? Μηπως παραειτανε ταλαιπωρημενο? Και παλι βεβαια τετοια αστοχια δεν δικαιολογειται αλλα δυστυχως ειναι μαλλον συχνη στα Tourance, εχει συμβει και σε γνωστους με ελαφροτερα μηχανακια. Και ειναι κριμα γιατι ειναι το πιο "off" απο τα παρομοια σκληρουτσικα on-off ελαστικα - τοχω δοκιμασει στο χωμα με το Τρανσαλπ και με εξεπληξε με χαμηλουτσικες πιεσεις.
Το συγκεκριμένο gs έχει κάνει στα χέρια μου 206000 χλμ και ποτε δεν έχω αλλάξει ελαστικά πριν τις 12000 χλμ.
Το θέμα με τα tourance.....το συζητήσαμε εδώ.
http://www.advride.gr/threads/ΝΈΟ-tourance.3789/
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μπράβο στο ζεύγος!Πολύ όμορφο ταξίδι,εξαιρετικές φωτό και η περιγραφή super...!
Να΄στε καλά να μας ταξιδεύετε μέσα απο τα ταξίδια σας!:ok:
 

R2D2

Μέλος
Περιοχή
Δράμα
Όνομα
Manolios
Μοτό
R 1200 GS '08
Αψογο ταξιδιωτικό, και πολύ πετυχημένο "φωτορεπορταζ" !!! Κανονικη διαφημιση μοτο-τουρισμου! Μπραβο σας και να στε γεροι να ταξιδευετε..
Μια ερώτηση για τον αρθρογράφο, το προβλημα στο ελαστικό το αντιληφθηκες απο τη συμπεριφορα του ελαστικού ή έδειξε κατι το συστημα που ελεγχει την πίεση των ελαστικων (tpms)??
 
Top Bottom