Φθινοπωρινό μοτο-2ημερο στα Βουνα και στις Λιμνες!

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ωραιο nickmane αρχηγε μου!!
Βγαλε και τις τελειες .....και βαλε το sAlas γιατι του παει γαντι!!:)
Πάει και το Βεδουίνος...
Έχεις ρεκόρ αλλαγής nickname:hailbig:
Ρε παλιοσπαμεραδες...:wacky:σταματηστε το δουλεμα...:friend:(το Βεδουινος δεν μού εκατσε...ουτε εγω μερικες φορες δεν καταλαβαινα οτι ποσταρα...εγω :D ...οπότε γυρισαμε σε αυτο που χρονια ξερω και ακομα και οι φιλοι απο κοντα με φωναζουνε μάθο...:))
παμε παρακατω...
Πωωω ρε παίδες τι φωτογραφίες και τι αφήγηση....κοιτάζω και έξω από το γραφείο τη λιακάδα και θα με κάνετε να καβαλήσω και όπου με βγάλει...
Να'σαι καλα Θοδωρη...πραγματι κάνει κατι μερες φανταστικες.Σηκω,παρε τη μοτο καβάλησε και φυγε βολτα :friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ρε παλιοσπαμεραδες...:wacky:σταματηστε το δουλεμα...:friend:(το Βεδουινος δεν μού εκατσε...ουτε εγω μερικες φορες δεν καταλαβαινα οτι ποσταρα...εγω :D ...οπότε γυρισαμε σε αυτο που χρονια ξερω και ακομα και οι φιλοι απο κοντα με φωναζουνε μάθο...:))
παμε παρακατω...

:friendship:
Ωραία! Τώρα που το ξεκαθαρίσαμε αυτό, πάμε στο θέμα.....



Πανέμορφη βόλτα και οι φώτο σου απίθανες!:ok::yew::yew:



ΥΓ: Μια χαρά είναι η Olympus:cool:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Τώρα μπόρεσα να το δω και να το απολαύσω! Τι να πω... ζήλεψα!
Τα άλλα τα είπαν οι από πάνω μου...


Γμτ.. καιρό έχω να πάω βόλτα..
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
- Πω πω....!!! υγρασία, χιόνια, λάσπες, κρύο..... Τι τα θέλετε αυτά και ταλαιπωρείστε.... καλά δεν κάθεστε στο σπιτάκι σας ???:):):)
- Κώστα, όπως και να λες το ψευδώνυμό σου εμένα θα μ' αρέσει. Την υπογραφή σου μην αλλάξεις γιατί θα μπερδευτώ !!!!:friendship::friendship:
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Χιλια μπράβο. 1000 λάικ λεμέ! Τι άλλο να πω. Όλες οι Φωτογραφίες είναι καταπληκτικές, αλλά εκείνοι που φτάσατε στο αδιέξοδο από τα χιόνια πραγματικά με εκανε και ανατρίχιασα!
 
Top Bottom