Χαιρετω το advride.gr

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
αιτωλικο ειμαι τωρα αλλα ηρθα με την κουρσα γιατι ειχα και τη γατα να κατεβασω παρεα.
λες να μη σου ελεγα ρε αν ειχα ερθει με το μοτοσακο.?
αυριο ανεβαινω παλι αθηνα.

καπως θα κανονηστει πιστευω.
 

bros400pgm

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Kosmas
Μοτό
Aprilia
αιτωλικο ειμαι τωρα αλλα ηρθα με την κουρσα γιατι ειχα και τη γατα να κατεβασω παρεα.
λες να μη σου ελεγα ρε αν ειχα ερθει με το μοτοσακο.?
αυριο ανεβαινω παλι αθηνα.

καπως θα κανονηστει πιστευω.
Στείλε σήμα όταν κατεβεις, να κάνω τις απαραίτητες μετατροπές κ να βγει σχέδιο πλεύσης... :cool:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Kαλως ηρθες συχωριανε...

Λες; Δεν το βλέπω... ...Δεν βοηθάει κ η τοποθεσία κ η παρέα...
Οσο γιαυτο...κι επειδη ειναι το 2ο Capo στο χωριο που βλεπω με τακουνια...
...βάλτο στο προγραμμα και εχω κατι καθυστερουμενα αφησει στα βουνα...Παναχαϊκο Ερυμανθο Χελμο Ζηρεια κλπ κλπ κλπ...ορεξη να'χεις και ολα τα "λοιπα" δίπλα μας ειναι...:)

Και θα ορκιζομουν οτι το nickname σου...δεν μου ειναι καινουριο...δεν ξερω...σε κανα καφε μπα κ σε δουμε και το συζηταμε κι απο κοντα. :)
 

bros400pgm

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Kosmas
Μοτό
Aprilia
Και θα ορκιζομουν οτι το nickname σου...δεν μου ειναι καινουριο...δεν ξερω...σε κανα καφε μπα κ σε δουμε και το συζηταμε κι απο κοντα. :)

ΡιΨατε περισσότερο ινφο. Ήμουν κ στο mototrail.net πριν το κάνουν μπαχαλο.
Πάτρα, σε κάνα οδοιπορικό της τοπικης λέσχης μπορεί να έχουμε ειδωθει.
Αλλιώς σε κάνα συνεργείο :p:p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
ΡιΨατε περισσότερο ινφο. Ήμουν κ στο mototrail.net πριν το κάνουν μπαχαλο.
Πάτρα, σε κάνα οδοιπορικό της τοπικης λέσχης μπορεί να έχουμε ειδωθει.
Αλλιώς σε κάνα συνεργείο :p:p
Συνεργειο ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ...:roflmao::laugh:Απεφευγα ολα τα αξιοπιστα Honda και λοιπα και εμπλεκα παντα μια με Aprilia μια με ΚΤΜ μια με BMW...παιζει λοιπον κ να εχουμε χτισει κανα συνεργειο παρεα :p Παιζει να ξεραινομαστε απο apriliabikers κι εκει εκανα τσαρκες παλιοτερα,παιζει να εχουμε κανει και καμμια τσαρκα με ΑΟΔΠ αφου εχω κατι σχετικα καλα εκει στα βουνα παρεα...παιζει βεβαια και καφε να μην εχουμε πιει παρεα οπότε θα τα πουμε κι απο κοντα Κοσμα,το μονο σιγουρο.Κι οσο για βολτες και βουνα,σου ειπα ορεξη να'χεις και τακουνια θα τρωμε οσο μπορουμε ;)
 
Top Bottom