Χαλαρότητα μπροστινού σε GS...

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ναι. Τωρα κατάλαβα.

Λυπάμαι, αλλά δεν είμαι διαθετιμενος να "καθαρίσω" ένα σορό ποστς, υποτίθεται τεχνικών πληροφοριών, αλλά γεμάτα με εμπάθεια, δόλο για ιντερνετικό καβγά και έν μέρη αγένεια ως προς τους συνομιλητές.
Τα συγκεκριμένα ποστς θα παραμείνουν εκτός δημοσιότητας.


Μπορείς να ανοίξεις εκ νέου ένα θεμα με τις οποίες τεχνικές πληροφορίες θέλεις να μοιραστείς με τους συμφορουμιτες σου γραμμένα στο ύφος που αρμόζει στο ADVride.



Sent from my iPad using Tapatalk
Σ' εμένα αναφέρεσαι σχετικά με εμπάθεια, αγενή ποστ με δόλο για ιντερνετικό καυγά και 'υποτίθεται" τεχνικών πληροφοριών, ή στον @paschalis ?
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Καλημέρα παίδες, παρατηρώ εδώ και καιρό, όταν τσουλάω το GS, μία χαλαρότητα του μπροστινού συστήματος.
Τσέκαρα το Μπολ τζόϊντ του τελελέβερ, ούτε σκισμένο, ούτε χαλαρό...

Τι μπορεί να είναι...;

Σημειωτέον είναι ότι φοράω Tkc 80 που έχουν κραδασμό.
Μήπως οδήγησες η έπιασες καμιά άλλη μηχανή τις προηγούμενες ημέρες ?.....θυμάσαι ?....
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ναι. Τωρα κατάλαβα.

Λυπάμαι, αλλά δεν είμαι διαθετιμενος να "καθαρίσω" ένα σορό ποστς, υποτίθεται τεχνικών πληροφοριών, αλλά γεμάτα με εμπάθεια, δόλο για ιντερνετικό καβγά και έν μέρη αγένεια ως προς τους συνομιλητές.
Τα συγκεκριμένα ποστς θα παραμείνουν εκτός δημοσιότητας.

Μπορείς να ανοίξεις εκ νέου ένα θεμα με τις οποίες τεχνικές πληροφορίες θέλεις να μοιραστείς με τους συμφορουμιτες σου γραμμένα στο ύφος που αρμόζει στο ADVride.



Sent from my iPad using Tapatalk
Σ' εμένα αναφέρεσαι σχετικά με εμπάθεια, αγενή ποστ με δόλο για ιντερνετικό καυγά και 'υποτίθεται" τεχνικών πληροφοριών, ή στον @paschalis ?


Ακυρο προς το παρόν, επειδή είχα πμ από τον Αλεξ και το εκτιμώ.
Θα επανέλθω , αν χρειαστεί.
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ξέρω τι φταίει...αλλά δεν το λεω
Ούτε κι εγώ ξέρω, το μαθαίνω και με πμ, αν και δημόσια θα ήταν πιο καλά! ;)
 
Top Bottom