Χαρίζεται μεταχείρω ζευγάρι Karoo 3 για ΚΤΜ 990-950

freco

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα - Χίος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Tracer 9
Παίδες sorry για το καθυστερημένο της υπόθεσης αλλά έχω ένα ζευγάρι Karoo 3 (21/18) που κάθονται. Το σκέφτομαι καιρό αλλά τώρα αξιώθηκα.
Όποιος το θέλει για το σεμινάριο ή για οποιεσδήποτε χωματουργικές εργασίες, του το χαρίζω με μια προϋπόθεση. Να μην το βάλει σε άσφαλτο με νερά. Γλυστράνε πολύ τα άτιμα και δεν θέλω να το έχω βάρος.Είναι ο λόγος που τα αντικατέστησα νωρίτερα και διαγράφηκαν από τις μελλοντικές επιλογές μου.
Έχουν κάνει γύρω στα 5000 χιλιόμετρα. Το μπροστινό κρατάει αρκετά. Το πίσω έχει λίγο χωμί ακόμα.

Σας παρακαλώ μην μου ζητήσετε να τα στείλω εκτός Αθηνών γιατί δεν έχω χρόνο να τρέχω σε ΚΤΕΛ, πλοία κλπ. Αν μπορεί να το αναλάβει κάποιος φίλος/γνωστός να τα στείλει, δεν έχω πρόβλημα. Του τα δίνω και παίρνουν το δρόμο τους.

PM για details.
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Παίδες sorry για το καθυστερημένο της υπόθεσης αλλά έχω ένα ζευγάρι Karoo 3 (21/18) που κάθονται. Το σκέφτομαι καιρό αλλά τώρα αξιώθηκα.
Όποιος το θέλει για το σεμινάριο ή για οποιεσδήποτε χωματουργικές εργασίες, του το χαρίζω με μια προϋπόθεση. Να μην το βάλει σε άσφαλτο με νερά. Γλυστράνε πολύ τα άτιμα και δεν θέλω να το έχω βάρος.Είναι ο λόγος που τα αντικατέστησα νωρίτερα και διαγράφηκαν από τις μελλοντικές επιλογές μου.
Έχουν κάνει γύρω στα 5000 χιλιόμετρα. Το μπροστινό κρατάει αρκετά. Το πίσω έχει λίγο χωμί ακόμα.

Σας παρακαλώ μην μου ζητήσετε να τα στείλω εκτός Αθηνών γιατί δεν έχω χρόνο να τρέχω σε ΚΤΕΛ, πλοία κλπ. Αν μπορεί να το αναλάβει κάποιος φίλος/γνωστός να τα στείλει, δεν έχω πρόβλημα. Του τα δίνω και παίρνουν το δρόμο τους.

PM για details.
Μπράβο, mate!
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
ευχαριστουμε για την κινηση κωστα..Τα λαστιχα σου θα μπουν στα κοινα πραγματα με εμενα, τον κυριακο, τον λαμπρο και οποιος τα χει περισσοτερο αναγκη θα τα χρησιμοποιει..
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
ωραιος!!!!
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
ευχαριστουμε για την κινηση κωστα..Τα λαστιχα σου θα μπουν στα κοινα πραγματα με εμενα, τον κυριακο, τον λαμπρο και οποιος τα χει περισσοτερο αναγκη θα τα χρησιμοποιει..
και τις γυναικες κοινες τις εχετε?:D:D:D


μπραβο για την κινηση...
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Καλοφορετα σε αυτον που τα προλαβε!!!! :p
ενδιαφερομουν και γω κωλοπαιδα :p
Αμα ησουν αθηνα θα μπαινες κ εσυ στην κοινη ομαδα..απο κρητη λιγο δυσκολο...
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Αμα ησουν αθηνα θα μπαινες κ εσυ στην κοινη ομαδα..απο κρητη λιγο δυσκολο...
1 μεταχειρισμένο ζευγάρι παρτουζα με 4 adventure ... πολύ θα θελα να το δω live ...χΧαχαχαχαζα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom