Χαριζονται...

Kamo

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
R 1200GS
https://lh3.googleusercontent.com/RuCkBEgd3dqCv02sjMCysU10xCtZtA8UMrNuJyd87ulp-SOa2CAaoLfLMxTge9lshcmLKJw22hjqcw=w2000-h1125-no

Καλησπερα κυριοι.
Η παραπανω εικονα,απο το ταξιδι του XLGeorge στην τουρκια, με εκανε να θυμηθω οτι εχω ενα tankbag της bagster που καθεται στην ντουλαπα απο το αγαπημενο μου τρανσαλπ που εχει πουληθει εδω και χρονια. Το οποιο tankbag ειναι ιδιο με αυτο της παραπανω φωτογραφιας.(Φιλε XLgeorge συγχωρεσε με που χρησιμοποιω δικη σου φωτο αλλα οσο και να εψαξα δεν μπορεσα να βρω δικη μου φωτο με φορεμενο το tankbag πανω στη μηχανη)
Χαριζεται, λοιπον το εν λογω tankbag σε αριστη κατασταση μιας που διαπιστωσα οτι κυκλοφορουν πολλα τρανσαλπ εδω μεσα.

Επισης χαριζεται μια σχαρα της givi(ή kappa) μαζι με το πιατο της για gs 1200 07. Ειναι το μοντελο sr 689. Ηταν φορεμενη για κανα μηνα αλλα την αλλαξα γιατι με χαλουσε που για να μπει επρεπε να βγει η μαμα βαση της μηχανης με της χειρολαβες.

Οποτε λοιπον χαριζονται αυτα τα δυο πραγματακια σε οποιον του ειναι χρησιμα. Οποιος τα χρειαζεται ας επικοινωνησει μαζι μου να κανονισουμε τα της αποστολης.


Υγ. Το tankbag για να κουμπωσει χρειαζεται οποσδηποτε το καλυμμα ρεζερβουαρ bagster
 

StepaS

Μέλος
Περιοχή
Νάουσα
Όνομα
Vag
Μοτό
KTM Adventure 990 `09
Ωραία κίνηση... Και το σπουδαίο είναι πως αυτά τα πράγματα σίγουρα θα έπιαναν κάποια ευρουλακια αν αποφασιζες να τα πουλήσεις. Μπράβο σου φίλε!
 

flash

Μέλος
Όνομα
panagiotis
Μοτό
transalp xlv650
Suzuki drz 400
https://lh3.googleusercontent.com/RuCkBEgd3dqCv02sjMCysU10xCtZtA8UMrNuJyd87ulp-SOa2CAaoLfLMxTge9lshcmLKJw22hjqcw=w2000-h1125-no

Καλησπερα κυριοι.
Η παραπανω εικονα,απο το ταξιδι του XLGeorge στην τουρκια, με εκανε να θυμηθω οτι εχω ενα tankbag της bagster που καθεται στην ντουλαπα απο το αγαπημενο μου τρανσαλπ που εχει πουληθει εδω και χρονια. Το οποιο tankbag ειναι ιδιο με αυτο της παραπανω φωτογραφιας.(Φιλε XLgeorge συγχωρεσε με που χρησιμοποιω δικη σου φωτο αλλα οσο και να εψαξα δεν μπορεσα να βρω δικη μου φωτο με φορεμενο το tankbag πανω στη μηχανη)
Χαριζεται, λοιπον το εν λογω tankbag σε αριστη κατασταση μιας που διαπιστωσα οτι κυκλοφορουν πολλα τρανσαλπ εδω μεσα.

Επισης χαριζεται μια σχαρα της givi(ή kappa) μαζι με το πιατο της για gs 1200 07. Ειναι το μοντελο sr 689. Ηταν φορεμενη για κανα μηνα αλλα την αλλαξα γιατι με χαλουσε που για να μπει επρεπε να βγει η μαμα βαση της μηχανης με της χειρολαβες.

Οποτε λοιπον χαριζονται αυτα τα δυο πραγματακια σε οποιον του ειναι χρησιμα. Οποιος τα χρειαζεται ας επικοινωνησει μαζι μου να κανονισουμε τα της αποστολης.


Υγ. Το tankbag για να κουμπωσει χρειαζεται οποσδηποτε το καλυμμα ρεζερβουαρ bagster

Φίλε μου το σκεφτόμουν πολλή καιρό να πάρω το tankbag τις bagster,εάν δεν το έχει πάρει κάποιος άλλος το θέλω.
 

Kamo

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
R 1200GS
Ωραία κίνηση... Και το σπουδαίο είναι πως αυτά τα πράγματα σίγουρα θα έπιαναν κάποια ευρουλακια αν αποφασιζες να τα πουλήσεις. Μπράβο σου φίλε!
Τα πολλα μας λειπουν. Στα λιγα ειμαστε οκ.:):) Περα απο την πλακα αυτα τα λιγα ευρουλακια σκεφτηκα οτι σε καποιον μπορει να ειναι απολυτως αναγκαια στη σημερινη εποχη
 

Kamo

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
R 1200GS
Φίλε μου το σκεφτόμουν πολλή καιρό να πάρω το tankbag τις bagster,εάν δεν το έχει πάρει κάποιος άλλος το θέλω.
Φιλε Παναγιωτη- Flash το προλαβες. Δικο σου με μεγαλη μου χαρα. Αν θελεις παρε με αυριο τηλ να κανονισουμε να σου το στειλω.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Είναι κοινότυπο. ....αλλά δεν μπορείς να μην πεις ένα μπράβο σε τετοιες κινήσεις!

Και μια ηθική ικανοποίηση όταν σκεφτήκαμε να βγάλουμε τις αγγελιες από το advride, γιατί σίγουρα δεν θα είχαμε αυτό το κλίμα με τις αγγελιες να υπάρχουν! !

Μπράβο μπράβο μπράβο . ..:friendship:
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Σαν "τρανσαλπιτης" και γω θα το ηθελα 2ος....(αν στραβωσει κατι με τον Παναγιωτη)
Γιαννη πολλα μπραβο για την κινηση και Πανο καλοφορετο!!!!!
:friendship::friendship::friendship:
 

Kamo

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
R 1200GS
Το tankbag εφυγε και ταξιδευει για Αθηνα.
Παναγιωτη καλοφορετο και καλοταξιδο σου ευχομαι.Ελπιζω να διαβασω συντομα ταξιδιωτικο σου εδω μεσα. Και να δω φωτο με το tankbag σε πρωτο πλανο.
:friendship:
 

Kamo

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
R 1200GS
Παιδια εχει μεινει η σχαρα- βαση για την πισω βαλιτσα. Αν καποιος την θελει ας επικοινωνησει.
 
Top Bottom