Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Παιδες αυριο καιρου επιτρεποντος θα παμε συντομη και σβελτη βολτουλα με Λευκαδιο.

Αν ο καιρος ειναι περιεργος εχουμε την σιγουρια του ποικηλου ορους και σε περιπτωση βροχας ειμαστε κοντα.

Αλλα ο καιρος μαλλον θα ειναι καλος (δε θα βρεχει εννοω) και μαλλον θα ξαμολησουμε προς Μαραθώνα.

Οσοι πιστοί προσέλθετε. 10 με 10:30 η ωρα συνταντησης. Το σημειο θα το δουμε το πρωι. (Θα βαλω στιγμα πρωι πρωι αναλογα με το που θα παμε).
Ρε δε πατε καλα ρε! Με αυτο το κρυο;:eek:
Αρρωστακια, ε αρρωστακια!:p
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ρε δε πατε καλα ρε! Με αυτο το κρυο;:eek:
Αρρωστακια, ε αρρωστακια!:p

...γιατι τι εχει ο καιρος? :cool:
Τα εντουραδικα γαντια τα αντεξα ισα με 2΄!! :D
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Παιδες αυριο καιρου επιτρεποντος θα παμε συντομη και σβελτη βολτουλα με Λευκαδιο.

Αν ο καιρος ειναι περιεργος εχουμε την σιγουρια του ποικηλου ορους και σε περιπτωση βροχας ειμαστε κοντα.

Αλλα ο καιρος μαλλον θα ειναι καλος (δε θα βρεχει εννοω) και μαλλον θα ξαμολησουμε προς Μαραθώνα.

Οσοι πιστοί προσέλθετε. 10 με 10:30 η ωρα συνταντησης. Το σημειο θα το δουμε το πρωι. (Θα βαλω στιγμα πρωι πρωι αναλογα με το που θα παμε).

Ενδιαφέρον...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Από Κρυονερι μέχρι που έφτασες;Προς Άγιο Μερκούριο πηγες;
Βαρυμπομπη μεχρι Βασιλικα κτηματα πηγαμε, και λιγο το φαραγγι κατω απ τη ταβερνα '' η Θέα''
3 ωρες για 35 χλμ :eek:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l

...γιατι τι εχει ο καιρος? :cool:
Τα εντουραδικα γαντια τα αντεξα ισα με 2΄!! :D
To xιονισμενο δασος ειναι παντως απο τα πιο εντυπωσιακα θεαματα που μπορει να μας προσφερε η φυση
Βουτια στα παιδικα μας παραμυθια ειναι!
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Καλημερα σε ολους!
Στις 10:30 εχουμε ραντεβου ΕΔΩ για τους εραστες δυτικων προαστιων.

Οποιος βοροιοανατολικος το αποφασισει τελευταια στιγμη, εξοδος αγιου Στεφανου.

697 2987295
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Πολύ καλά περάσαμε και σήμερις :).Πολύ κρύο στην ΕΟ αλλά όταν πατήσαμε χώμα (δλδ χιόνι/πάγο) ζεσταθήκαμε για τα καλά.Αρχικά θυμόμουν κάτι απο την διαδρομή αλλά λίγο μετά και λόγο του κατάλευκου τοπίου δεν ξεχώριζαμε καν τους χωματόδρομους οπότε πηγαίναμε όπου φαίνονταν να πηγαίνει:D.
Έφαγα και μια ψιλή σε άσφαλτο/παγοδρόμιο με απώλεια μια χούφτα και το πίσω πλαινό καπάκι(τώρα το είδα αυτό).
Α, μου έσπασε και το γάγγλιο που είχα στον αριστερό καρπό :laugh:.
Μήτσο :friendship:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Πολύ καλά περάσαμε και σήμερις :).Πολύ κρύο στην ΕΟ αλλά όταν πατήσαμε χώμα (δλδ χιόνι/πάγο) ζεσταθήκαμε για τα καλά.Αρχικά θυμόμουν κάτι απο την διαδρομή αλλά λίγο μετά και λόγο του κατάλευκου τοπίου δεν ξεχώριζαμε καν τους χωματόδρομους οπότε πηγαίναμε όπου φαίνονταν να πηγαίνει:D.
Έφαγα και μια ψιλή σε άσφαλτο/παγοδρόμιο με απώλεια μια χούφτα και το πίσω πλαινό καπάκι(τώρα το είδα αυτό).
Α, μου έσπασε και το γάγγλιο που είχα στον αριστερό καρπό :laugh:.
Μήτσο :friendship:

Ηθελα να ερθω, περίμενα να δω ποστ ως τις 9.00 και αφού δεν είδα κάτι πήγα Λαυρεωτική για μονοπάτια. Δεν πειράζει την επόμενη φορά. Φαντάζομαι θα ήταν σούπερ.

Γιώργο και γω μετράω τις πληγές μου μετά από 2 μέρες φουλ εντούρο. Πόδι αριστερό πόνος ευτυχώς τίποτα σοβαρό, παλάμι - καρπός δεξιά πονάνε, δεξί μπροστά καπάκι CCM οff, βάση δεξιού ψυγείου of. Πάλι καλά με αυτά που κάναμε...

Με ενα φίλο και πολύ παλιό εντουρά φτιάξαμε κάτι νέα κομμάτια μούρλια, εχει και μια ανηφόρα ολόκληρη πλαγιά με καλή κλίση :yew:.
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
αντε την επομενη ολοι παρεα...Μητσακο...εχεις μπλεξει αγορι μου ασχημα,

Μακαρι να εχω τετοια μπλεξιματα σε ολη μου την ζωη φιλε. Πραγματικα ηταν το κατι αλλο σημερα η βολτα. Πανεμορφη βολτα, καταπληκτηκη παρεα.

Κοντευω να γηνω γραφικος αλλα εχω ερωτευτει την puroduroπαρεα. Μεσα σε τρεις-τεσσερεις μηνες εχω ζησει πολυ μαχημες στιγμες με πολυ ομορφο φιλικο κλημα. Ολοι ενας κι ενας. Ο Λευκαδιος ειναι και γητονακι και θα τα λεμε συχνα. Εσυ ελειπες σημερα, μας εχεις ληψει γενικοτερα. Στην επομενη παρεα :friendship:.

Στεναχωρηθηκα που δεν πηρα την φωτογραφικη μαζι σημερα. Σε λιγο ερχεται πολυ δυνατο βιντεακι ομως.
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Ηθελα να ερθω, περίμενα να δω ποστ ως τις 9.00 και αφού δεν είδα κάτι πήγα Λαυρεωτική για μονοπάτια. Δεν πειράζει την επόμενη φορά. Φαντάζομαι θα ήταν σούπερ.

Γιώργο και γω μετράω τις πληγές μου μετά από 2 μέρες φουλ εντούρο. Πόδι αριστερό πόνος ευτυχώς τίποτα σοβαρό, παλάμι - καρπός δεξιά πονάνε, δεξί μπροστά καπάκι CCM οff, βάση δεξιού ψυγείου of. Πάλι καλά με αυτά που κάναμε...

Με ενα φίλο και πολύ παλιό εντουρά φτιάξαμε κάτι νέα κομμάτια μούρλια, εχει και μια ανηφόρα ολόκληρη πλαγιά με καλή κλίση :yew:.
Κρίμα που δεν ταίριαξε Κωστή,περαστικά σε μας και στα μηχανάκια μας :laugh:.
Υγ.Την ανηφόρα κράτησε την για σένα,δεν θέλω να νιώσω πως είναι να προσγειώνονται 170 κιλά πάνω μου :roflmao:.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Περαστικσ και γρηγορσ ετοιμοι
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Top Bottom