Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
αυτος με το xr δεν ειναι γνωστος αλλα ανεβαινει συχνα με μια παρεα στην Παρνηθα και σημερα του την ειχε βαρεσει οπως και εμενα και συναντηθηκαμε και ετσι την καναμε μαζι.
Ο Pepe (Σπυρος) ηταν Παναγιωτη.
Θα γραφτει μου ειπε.
Μικρος που ειναι ο κοσμος.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Κανουμε μαζι εντουρο 1.5 χρονο.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Το επομενο project ειναι μια χωματοβολτα στη Σαλαμινα. :rolleyes:
Θα κατεβω 2-3 φορες πριν, για να βρω-θυμηθω τις πιο βατες διαδρομες, ετσι ωστε να μπορουν να ακολουθησουν και πιο βαρια μηχανακια ή ελαφρια που δεν θελουν μονο μονοπαταδα.
Στα υποψιν για την ιχνηλατηση οι ενδιαφερόμενοι: @mitch , @PANOS , @flash , @Λευκάδιος , Pepe Bajramovic και Dim Angel. ;)
:pr2::prct:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Πότε...λες?
Φανταζομαι οτι απο 9 Σεπτεμβρη να παμε μια αναγνωριστικη.
Εγω μπορει να παω και πιο πριν με τον Δημητρη Angel ο οποιος μενει εκει.
Ή οποιος αλλος ειναι Αθηνα.
Οποτε κατα αρχες Οκτωβρη η βολτα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Φανταζομαι οτι απο 9 Σεπτεμβρη να παμε μια αναγνωριστικη.
Εγω μπορει να παω και πιο πριν με τον Δημητρη Angel ο οποιος μενει εκει.
Ή οποιος αλλος ειναι Αθηνα.
Οποτε κατα αρχες Οκτωβρη η βολτα.
Ε ναι....
Με τρόμαξες...νομιζα ότι θα γίνει τωρα:eek:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ε ναι....
Με τρόμαξες...νομιζα ότι θα γίνει τωρα:eek:
Η Σαλαμινα θελει ψαξιμο για να μην βρεις μονοπατια και γκρεμια.
Ασε που και μπανιο να τους εταζα στα Κανακια, τωρα μονος μου θα πηγαινα!! :D
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Φανταζομαι οτι απο 9 Σεπτεμβρη να παμε μια αναγνωριστικη .
Εγω μπορει να παω και πιο πριν με τον Δημητρη Angel ο οποιος μενει εκει.
Ή οποιος αλλος ειναι Αθηνα.
Οποτε κατα αρχες Οκτωβρη η βολτα.
Σιγα εσυ, μας σκονισες!! :friendship:
Λευτέρη άκουσα από γνωστό ότι πρόσφατα έπεσε μετεωρίτης στην Σαλαμίνα.

Δεν έγινε θέμα γιατί φήμες λένε ότι ήταν διαστημόπλοιο από δοκιμές που έγιναν από την νέα Ελληνικη Διαστημική Υπηρεσία των Παππά-Τσίπρα όποτε καταλαβενεις, έπρεπε να κρατηθεί μυστικό.

Γι'αυτό προτείνω να πάμε παραπάνω διερευνητικές για να σιγουρευτούμε ότι τα βουνά και οι χωματόδρομοι είναι σε καλή κατάσταση και προσβάσιμοι.

Ας πάμε όσες χρειαστούν, εγω θα το παλέψω να είμαι σε όλες να βοηθήσω. Τι να κάνω.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Λευτέρη άκουσα από γνωστό ότι πρόσφατα έπεσε μετεωρίτης στην Σαλαμίνα.

Δεν έγινε θέμα γιατί φήμες λένε ότι ήταν διαστημόπλοιο από δοκιμές που έγιναν από την νέα Ελληνικη Διαστημική Υπηρεσία των Παππά-Τσίπρα όποτε καταλαβενεις, έπρεπε να κρατηθεί μυστικό.

Γι'αυτό προτείνω να πάμε παραπάνω διερευνητικές για να σιγουρευτούμε ότι τα βουνά και οι χωματόδρομοι είναι σε καλή κατάσταση και προσβάσιμοι.

Ας πάμε όσες χρειαστούν, εγω θα το παλέψω να είμαι σε όλες να βοηθήσω. Τι να κάνω.
Θυσια γινεται αυτο το παιδι. :D
Αν χαλασαν τα ηδη χαλασμενα, παρε και σκηνη μαζι.
:pointu:
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Λευτέρη άκουσα από γνωστό ότι πρόσφατα έπεσε μετεωρίτης στην Σαλαμίνα.

Δεν έγινε θέμα γιατί φήμες λένε ότι ήταν διαστημόπλοιο από δοκιμές που έγιναν από την νέα Ελληνικη Διαστημική Υπηρεσία των Παππά-Τσίπρα όποτε καταλαβενεις, έπρεπε να κρατηθεί μυστικό.

Γι'αυτό προτείνω να πάμε παραπάνω διερευνητικές για να σιγουρευτούμε ότι τα βουνά και οι χωματόδρομοι είναι σε καλή κατάσταση και προσβάσιμοι.

Ας πάμε όσες χρειαστούν, εγω θα το παλέψω να είμαι σε όλες να βοηθήσω. Τι να κάνω.
Θυσια γινεται αυτο το παιδι. :D
Αν χαλασαν τα ηδη χαλασμενα, παρε και σκηνη μαζι.
:pointu:
Πάλι καλά που δεν έχει κανα βαθύ ποτάμι η Σαλαμίνα γιατί σε έβλεπα για μακροβούτια .... :sneaky::friend:
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Αττικής δε το λες αλλά μιας και είναι εδώ ο "κουβάς", να το ρίξω:

αρχές καλοκαιριού, προς Φλώρινα μεριά. Ωραία εμπειρία, ίσως να μη ξαναχωθώ σε τέτοιο βαθμό με το φορτηγό :p

 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αττικής δε το λες αλλά μιας και είναι εδώ ο "κουβάς", να το ρίξω:

αρχές καλοκαιριού, προς Φλώρινα μεριά. Ωραία εμπειρία, ίσως να μη ξαναχωθώ σε τέτοιο βαθμό με το φορτηγό :p

Το πρωτο δίλεπτο μεχρι να βρεις τον αλλο, ημουν σχεδον σιγουρος οτι αυτες κατω δεν ηταν ροδιες, αλλα απ τα ''τετοια'' καμιας αρκουδας!! :eek::D
Και με ασφαλτινα λαστιχα?
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Το πρωτο δίλεπτο μεχρι να βρεις τον αλλο, ημουν σχεδον σιγουρος οτι αυτες κατω δεν ηταν ροδιες, αλλα απ τα ''τετοια'' καμιας αρκουδας!! :eek::D
Και με ασφαλτινα λαστιχα?
Anlas Capra X. Από τη μέση και μετά ήταν και πολύ κατηφορικό, αλλά δε του φαίνεται στο βίντεο..
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αττικής δε το λες αλλά μιας και είναι εδώ ο "κουβάς", να το ρίξω:

αρχές καλοκαιριού, προς Φλώρινα μεριά. Ωραία εμπειρία, ίσως να μη ξαναχωθώ σε τέτοιο βαθμό με το φορτηγό :p

Αλεξ......πες αληθεια ρε συ, το εβαλες για να σπασεις τα νευρα του @mitch ??????:D
Ωραια διευλευση χωματινου δρομου εκανες....:pointu:
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Ωραία διάσχιση δάσους έκανες Άλεξ, άντε και μοτοκρος σου εύχομαι. :p:p

Ο Άλεξ Κώστα έχει ενα μηχανάκι. Το γουστάρει πολύ από ότι φαίνεται (και πως να μην το κανει άλλωστε, το μηχανάκι αυτό είναι τρομερό.)

Το παιδί το βάζει οπου γινεται και είναι εφικτό, και αυτό είναι θετικό, δε το έχει για την καφετέρια όπως πολλά παιδια της ηλικίας του και μη.

ΌΤΑΝ αποφασησει να κάνει ΕΝΤΟΥΡΟ, έξυπνο παιδί φενεται, θα πάει να πάρει ένα ΕΝΤΟΥΡΟ και θα κάνει πραγματικό ΕΝΤΟΥΡΟ να γουστάρει.

Μέχρι τότε γουστάρει και απολαμβάνει τα ζόρια και την καταπληκτική "ταλαιπωρία" που προσφέρει το να κάνεις κάτι διαφορετικό από αυτό που προορίζεται να κάνει η μοτοσυκλέτα σου.

Είναι μεγάλη απόλαυση όσο είσαι γερός και δυνατός και αντέχουν τα χερι-ποδιά σου.

Μπράβο Άλεξ, συνέχισε να χερεσαι το μηχανάκι σου :ok:.
 
Top Bottom