αλλαγη ονοματος

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
γειας σας παιδια,πως μπορω να αλλαξω το ονομα που φαινεται στο προφιλ μου?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
δεν μπορω να βρω πως γινεται η αλλαγη,για να μην φαινετε το ονομα και το επιθετο.
Καντο συνθηματικο απο το Παναγιωτης κρατησε το "ΠΑ" και απο το επωνυμο το "ΣΟΚ"...και ενωσε τα...:D:p...να εμφανιστει κι απο μια μερια ο Νικος Διαμαντακος να βαλει κ αυτος τα αρχικα του κ να γινεται μαχη ADV κανονικα!!!:friend::friendship:
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Καντο συνθηματικο απο το Παναγιωτης κρατησε το "ΠΑ" και απο το επωνυμο το "ΣΟΚ"...και ενωσε τα...:D:p...να εμφανιστει κι απο μια μερια ο Νικος Διαμαντακος να βαλει κ αυτος τα αρχικα του κ να γινεται μαχη ADV κανονικα!!!:friend::friendship:
:yew:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Καντο συνθηματικο απο το Παναγιωτης κρατησε το "ΠΑ" και απο το επωνυμο το "ΣΟΚ"...και ενωσε τα...:D:p...να εμφανιστει κι απο μια μερια ο Νικος Διαμαντακος να βαλει κ αυτος τα αρχικα του κ να γινεται μαχη ADV κανονικα!!!:friend::friendship:
ρε συ κωστα !!!θες να με πεθανεις?
ειμαι στο περιπτερο,ερχεται κοσμος και με κοιτανε περιεργα...
καθομαι και γελαω σαν χανος !!!
ρε κυλιεμαι χαμω λεμε !!!!:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

:pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
παναγιωτη...
συγχωρα με φιλε...
καλοπροαιρετα τα πειραγματα μου...
αλλα δεν κρατιεμαι ρε φιλαρακι!!!!
:friend:

:friendship::friendship::friendship:
 
Top Bottom