αλλος για ...νορβηγια;

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
δεν ειναι οτι δεν εχω παει(3 φορες με το κουτι)
ειναι ο,τι θελω να ξαναπαω ενα ...τουρ στους καταρρακτες.(δεν με ενδιαφερει να φτασω μεχρι το βορειο ακρωτηριο)
και ειναι κ πολλοι αλλα κ μεγαλοι (οι καταρρακτες!!!)
μεσα στο πρασινο αυτη η ..χωρα.τι να λεω τωρα,τα ξερετε
θελω ομως να παω με το μηχανακι.το καλοκαιρι που ο καιρος θα ειναι...καλος
οποτε αν υπαρχουν απο εδω μεσα κ αλλοι παλαβοι σαν κ εμενα ,ας το κανονισουμε,χρονος υπαρχει για σχεδια κ προτασεις
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Ιούνιος είναι ο μήνας με της λιγότερες βροχές !!!
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
Μαρκο εισαι μεγαλη μαρκα!!
Ετοιμασε ενα πλανο...
κι ας ειναι αεροπλανο...
δωσε τις ημερομηνιες σου...
και τα ονειρα ειναι δωρεαν:)
δεν θελω ονειρα που δεν μπορουν να γινουν πραγματικοτητα!!!!
ειμαι ανοικτος σε ολες τις προτασεις κ ημερομηνιες.
να πω βεβαια οτι οι διακοπες εκει πανω, ξεκινουν την 1η ιουλιου κ ολοι ξεχυνονται στα χοτελια κ καμπιγκ
ενα κοιταγμα στον γουκλι με θεμα καταρρακτες νορβηγιας κ τελος.
υπνο στα ...χιλιαδες καμπιγκ που εχει
οποιον ενδιαφερει σοβαρα αυτη η εξορμηση,καθομαστε κ βγαζουμε προγραμμα.
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Μπράβο βρε Μάρκο για την πρόταση σου! Και εγώ βάσει λογικής, το καλοκαίρι θα ανέβω καταπάνω αλλά, θα ήθελα να ταξιδέψω μόνος για να ζήσω τη περιπέτεια, όπως την ονειρεύομαι! Από εκεί και πέρα, κάνε εσύ το πρόγραμμα σου, είτε για να ταξιδέψεις μόνος είτε, και με άλλους μέσω του forum, και εγώ κάπου στη διαδρομή, θα ήταν μεγάλη μου χαρά να σας ανταμώσω. Και φυσικά, να κάνουμε και ένα κομμάτι του ταξιδιού, παρέα! Οπότε έτσι, θα ζήσω και τη χαρά της συντροφικότητας, αλλά και της μοναξιάς, σε αυτό το ταξίδι!

Στις ημερομηνίες είμαι και εγώ ανοιχτός,αλλά από την άλλη θα ήθελα να ξεκινήσω σχετικά νωρίς το οδοιπορικό μου για επάνω, γιατί δεν κρατιέμαι λέμε! Αρχές Ιουνίου (10) σκέφτομαι να ξεκινήσω από Θεσσαλονίκη για επάνω. Αλλά επείδη σκέφτομαι να πάω πρώτα πάνω στο ακρωτήριο, και μετά να κατέβω για να δω την υπόλοιπη Νορβηγία, άμα εσύ ξεκινήσεις, πιο μετά όπως τα υπολογίζεις, είναι πάρα πολύ πιθανό να βρεθούμε. Και μαζί να περιηγηθούμε στους καταρράκτες, όπως ακριβώς το οραματίζεσαι.

Αυτά ως αρχική σκέψη. Μέσω του Φόρουμ θα επικοινωνούμε, και φυσικά όταν θα 'ρθει εκείνη η ώρα, και όλα βολέψουν, θα αλλάξουμε και τηλέφωνο και τα πάντα. ...

Κάνε το πρόγραμμά σου, και να δεις που όλα θα πάνε δεξιά και στο τέλος, θα βρεθούμε!
 
Τελευταία επεξεργασία:

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
αν ειναι μαιο ιουνιο ειμαι μεσα βγαλε ενα καλο προγραμμα
Συνονόματε Ιούνιο είναι εφικτό, αλλά για Μάιο Δύσκολο το βλέπω, γιατί μπορεί να φάμε πόρτα από τα χιόνια. Αλλά και χιόνια να μην έχει, από το κρύο, δεν βλέπω να την γλιτώνουμε.
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
Συνονόματε Ιούνιο είναι εφικτό, αλλά για Μάιο Δύσκολο το βλέπω, γιατί μπορεί να φάμε πόρτα από τα χιόνια. Αλλά και χιόνια να μην έχει, από το κρύο, δεν βλέπω να την γλιτώνουμε.
απο ..κρυο εκει πανω,να φανε κ οι κοτες που λενε
να δουμε,θα ακολουθησει κανεις .....ειδωμεν!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σας ζηλεύω. ..που μπορείτε και προγραμματιζετ τέτοια ταξίδια 5 μήνες πριν.
Εύχομαι να καταφέρετε να βρεθείτε όλοι εκεί πανω...στα ακρωτήρια και στους καταρακτες

Σταλθηκε απο advφον!!!
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
Σας ζηλεύω. ..που μπορείτε και προγραμματιζετ τέτοια ταξίδια 5 μήνες πριν.
Εύχομαι να καταφέρετε να βρεθείτε όλοι εκεί πανω...στα ακρωτήρια και στους καταρακτες

Σταλθηκε απο advφον!!!
μια προταση μονο εκανα κωστα.ειπα τι θα μου αρεσε να κανω το καλοκαιρι.εχουμε ομως ...5 μηνες μπρροστα μας
 

Jimmis Varda

Μέλος
Περιοχή
βαρδα ηλειας
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
GS 1200 ADV
Τωρα εσυ ρε φιλαρακι γιατι ξινεις πληγες;;;;;;;;;;;;;;;
Γιατι δεν μας αφηνεις στην ησυχια μας;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


ΥΓ..Ταξιδαρα.......ονειρο το οποιο καποια στιγμη θα πραγματοποιηθει.......με το καλο σου ευχομαι να μπορεσεις να το πραγματοποιησεις.....
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
δεν το βλεπω να ...δροσιζομαι στα σκανδιναβικα βουνα!!!
Μαρκο ειναι ετοιμες με το μηχανισμο φορτωσης να ενεργοποιειται 1 Αυγουστου..
Kαι μου φαινεται κοντα..... και η ημερομηνια και το Kristiansund!

 
Top Bottom