βολτα ερετρια και περιξ

butcherjohn

Μέλος
Όνομα
γιαννης
Μοτό
Aprilia caponord
Ξεσηκωσα την διαδρομη απο την συντροχο Natassa απο οτι ειδα πρεπει οντως να ειναι διαδρομαρα οπως εγραψε!!!
επειδη δεν με εχει ξαναβγαλει ο δρομος προς τα κει αν εχετε καποια tips(καφε,φαγητο,κατασταση δρομου) φυσικα ειναι καλοδεχουμενα.
Λεω για Σαββατο αφετηρια απο Χωριατικο κατα τις 0900 μεσω Ορωπου με ενα caponord
 

Athanbiker

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Θανος
Μοτό
YamaTDM900 abs 08
Πως και Πως περιμενα στη γωνια μια τετοια βολτα!!

.........και τελικα ειναι το Σαββατο που εχω 3 ραντεβου ...

Μετα τα φουλ γαλλικα που εριξα μολις , θα δω μηηπως και μπορω να τα μεταφερω για αυριο . Αν τα καταφερω ειμαι μεσα 2καβαλος !!
 

Athanbiker

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Θανος
Μοτό
YamaTDM900 abs 08
δε χρειαζονται γαλλικα βρισκω τα αρβανιτικα πιο ευηκοα :cool::cool::)
στειλε μονο για να ξερω να περιμενω!!!!
χαχαχχαχαχα! συμφωνω φουλλ! Καλη σου μερα συντροχε !

Τελικα δεν τα καταφερα ρε γαμωτ... . Την εχω κανει τη μιση διαδρομη εως την Ερετρια και ειναι πραγματικα πολυ ωραια ! Φανταζομαι οτι και το υπολοιπο θα ειναι ετσι και καλυτερο!
Ανεβασε καμια φωτο αν θελεις , να εχω κατι να κλαψω:cry: και στην επομενη να ξερεις θα ειμαστε παρεακι δε πα να ερθει και ο Μπαιντεν μη χ...@#$%^!!! Σαββατα τελοςςςς .
 

fumantsu

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
KTM 1190 ADVENTURE R
Φαγητό στην Στενή θα πάτε βέβαια ανάλογα την ώρα.
Αν πάτε Κυριακή θα ακολουθήσω.
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Άργησα να το εντοπίσω ετούτο το νήμα.
Άρχοντα Ιωάννη η επόμενη βόλτα παρακαλω να καταχωρηθεί στις μοτοσυναντησεις Για να γίνετε αντιληπτή νωρίτερα από το ραντάρ
 

butcherjohn

Μέλος
Όνομα
γιαννης
Μοτό
Aprilia caponord
θωμα χρονια πολλα για την γιορτη σου καταρχην!!!
ετσι και θα γινει λοιπον γιατι την συγκεκριμενη βολτα θα την ξανακανω οπως και δηποτε!!!!!!!
απο φωτογραφιες δεν εβγαλα πολλες γιατι ανακαλυψα οτι το κινητο μου γερασε και δεν βασταει η μπαταρια του(45λεπτα gps) κατι σαν εμενα 1 πραγμα :secret:χαχαχα
παντως οπως μου τα παν ηταν
τελειες εικονες,φοβερος δρομος και προπαντων χωρις καθολου κινηση!!!
ο δεινοσαυρος χορεψε το TWIST και DISCO μη σου πω:laugh::laugh::laugh:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
θωμα χρονια πολλα για την γιορτη σου καταρχην!!!
ετσι και θα γινει λοιπον γιατι την συγκεκριμενη βολτα θα την ξανακανω οπως και δηποτε!!!!!!!
απο φωτογραφιες δεν εβγαλα πολλες γιατι ανακαλυψα οτι το κινητο μου γερασε και δεν βασταει η μπαταρια του(45λεπτα gps) κατι σαν εμενα 1 πραγμα :secret:χαχαχα
παντως οπως μου τα παν ηταν
τελειες εικονες,φοβερος δρομος και προπαντων χωρις καθολου κινηση!!!
ο δεινοσαυρος χορεψε το TWIST και DISCO μη σου πω:laugh::laugh::laugh:
Πηγες χθες?
 
Top Bottom