καλησπερα σε ολους τους φιλους

pan315501

Μέλος
Όνομα
panagiotis
Μοτό
transalp 650
Ειμαι καινουργιος στο χομπυ και ειπα να γραψω κατι και εγω.
Πρωτα απο ολα θελω να ευχαριστω ολα τα παιδια για την υπομονη και την βοηθεια προς εμενα.
Με ενθουσιασε παρα πολυ η διαδρομη, η παρεα και η μηχανη που δεν πιστευα πως θα τα καταφερουμε και οι δυο μας.

Νομιζω πως θα ερθω και την επομενη φορα και φυσικα με τον καταλληλο εξοπλισμο οπως πρεπει.

Καλο βραδυ.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Ειμαι καινουργιος στο χομπυ και ειπα να γραψω κατι και εγω.
Πρωτα απο ολα θελω να ευχαριστω ολα τα παιδια για την υπομονη και την βοηθεια προς εμενα.
Με ενθουσιασε παρα πολυ η διαδρομη, η παρεα και η μηχανη που δεν πιστευα πως θα τα καταφερουμε και οι δυο μας.

Νομιζω πως θα ερθω και την επομενη φορα και φυσικα με τον καταλληλο εξοπλισμο οπως πρεπει.

Καλο βραδυ.
:welcome:Παναγιωτη

Σε πια διαδρομη αναφερεσαι, ποια παιδια?
 

christof40

Μέλος
Όνομα
χριστοφορος
Μοτό
cbr r1 gsxr το γνωστο ninja
:welcome:Παναγιωτη

Σε πια διαδρομη αναφερεσαι, πια παιδια?
ο παναγιωτης (τακης) ειναι ξαδελφος μου και σημερα τον πηρα μαζι μου στην βολτα
κολλησε ασχημα απ οτι ειδα,προβλεπω καινουργιο μελος στην πουροντουροπαρεα και αλλο ενα τρανσαλπ
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Τακη, καλωσορισες στη ομηγυρη! :friendship:


Ειδα το ασημι Τρανσαλπ με τα Anakee 2 και την βαλιτσα στις πρωτες φωτο της εξορμησης και ελεγα "ποιος ναν'αυτος που παει ετσι τελειως στρηταδικα σε χωματαδα" :rolleyes: Τωρα ξερεις, την επομενη φορα με καταλληλο εξοπλισμο μηχανης και αναβατη, και ποτε με βαλιτσα γιατι θα την ακουσει ασχημα σε κανα πεσιμο ;)
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ρώτησε ο άνθρωπος τον christof ,πρίν έρθει ,κ του που ο άπεφτος ότι...
"Μια χαρά είναι τα Anakee...Βάλε κανα αθλητικό κι ένα φλισάκι πάνω σου κι έλα ρέ ξάδελφε...χαλαρά θα είναι..." :eek::confused:
Το έβλεπα το παληκάρι "γυμνό κ ξυπόλητο" κ με δρομίσια λάστιχα να παλεύει με την λάσπη κ την κροκάλλα....και μ΄έπιανε τρόμος. :cool:
Τέλος Καλό - Όλα Καλά - . . . ΕΥΤΥΧΩΣ !!!

Την επόμενη φορά κανόνισε να το εξοπλίσεις το παληκάρι....ακούς άπεφτε....; :waiting:



Φίλε Τάκη ,καλώς ήρθες στην βόλτα ,στην παρέα ,και στο ADVride. :friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

christof40

Μέλος
Όνομα
χριστοφορος
Μοτό
cbr r1 gsxr το γνωστο ninja
[quote="el-Gatto, post: 97544, member: 692"


Την επόμενη φορά κανόνισε να το εξοπλίσεις το παληκάρι....ακούς άπεφτε....; :waiting:

Φίλε Τάκη ,καλώς ήρθες στην βόλτα ,στην παρέα ,και στο ADVride. :friendship:[/quote]


μην ανησυχεις φιλε μου γατε,εχω κατι φορεματακια να του δωσω μουρλιαααα,κουκλα θα τον κανω στην επομενη:laugh:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
...και άλλο transalp....:banghead:

:welcome:Παναγιώτη...!!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Παναγιωτη καλως ορισες.
Εχεις αυτο που λεμε σωστο timing και την τυχη να ξεκινας με την αλλη πλευρα της μεχρι προ-χθες αθωας μοτοσυκλετας σου αναμεσα σε γνωστες:)
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
...μην ανησυχεις φιλε μου γατε,εχω κατι φορεματακια να του δωσω μουρλιαααα,κουκλα θα τον κανω στην επομενη:laugh:
Τάκη.....:thinking:"Πού έχεις μπλέξει αγόρι μου...;" :D
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
:welcome:Παναγιώτη και καλή αρχή:friendship:
 
Top Bottom