σκουντουφλησα στο advride.gr......

skoudouflis

Fortis Fortuna Adiuvat
Όνομα
Πανος
Μοτό
Tm EN 250
Λοιπόν δεν ξέρω απο πού να ξεκινήσω...

Αρχικά ένα μεγάλο ευχαριστώ για την θερμή υποδοχή σας!! Κάποιος από εσάς τυχαίνει να σας ξέρω , άλλους σας γνώρισα στο γλυκοπερίπτερο! και άλλους απο κουβέντες του "γνωστού μούτρου"... που γέμισε το ποστ υλικό απο την βόλτα της κυριακής και είναι ΣΑΝ να σας ξέρω , για τους υπόλοιπους επιφυλασομαι να βολτάρω μαζί σας!!:l2:

Γιατι όπως λέει ο @jotor μάλλον τώρα έμπλεξα και θα πρέπει να προμηθευτώ ένα μεγάλο εκδρομικό εντουρο!!
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Λοιπόν δεν ξέρω απο πού να ξεκινήσω...

Αρχικά ένα μεγάλο ευχαριστώ για την θερμή υποδοχή σας!! Κάποιος από εσάς τυχαίνει να σας ξέρω , άλλους σας γνώρισα στο γλυκοπερίπτερο! και άλλους απο κουβέντες του "γνωστού μούτρου"... που γέμισε το ποστ υλικό απο την βόλτα της κυριακής και είναι ΣΑΝ να σας ξέρω , για τους υπόλοιπους επιφυλασομαι να βολτάρω μαζί σας!!:l2:

Γιατι όπως λέει ο @jotor μάλλον τώρα έμπλεξα και θα πρέπει να προμηθευτώ ένα μεγάλο εκδρομικό εντουρο!!
θα σου πω εγω ρε @skoudouflis ....
ξεκινα με κανα βιντεο απο τις τσαρκες σου...
να ευθυμησουμε λιγακι ντε ...!!!!!

εδω εισαι...---->> https://advride.gr/threads/Δείξε-μας-την-βόλτα-σου.9/page-9
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Βρίσκεται σε σωστό μονοπάτι να τους πείτε να σας πάνε και εντουράδα....
Τώρα που κάνατε και το Σχολικό πιστάκι....
 

skoudouflis

Fortis Fortuna Adiuvat
Όνομα
Πανος
Μοτό
Tm EN 250
Βρίσκεται σε σωστό μονοπάτι να τους πείτε να σας πάνε και εντουράδα....
Τώρα που κάνατε και το Σχολικό πιστάκι....
Αυτό είναι πριν το "Σχολικό" ... παρεπιπτοντως πιο ευφανταστο όνομα για πιστάκι δεν υπάρχει!! Αλλα σωστός ο μεσίε Μουρίκης !!! Υπαρχουν μονοπάτια που κανουν κύκλο και όλα περνάνε απο τα πιστάκια..

Ως εκ τουτου μιλάμε για μια αρκετά καλή προπόνηση αν θελει να προετοιμαστει κανεις για αγώνες εντούρο και μια ωραία βόλτα μεσα στο φαραγγι με ποικιλομορφία εδάφους που δεν θα αφησει κανένα αδιαφορο !!
 

Alexandra

Συνεπιβατιδα του sugarias george
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
Αλεξανδρα
Μοτό
LIFAN 50QT
ωστε ετσι εεεεε????????
η κυρα-Αλεξανδρα ειναι λατρεια....
για μενα τιποτα ????
Αδυναμίες είναι αυτές δεν κρύβονται
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Αυτό είναι πριν το "Σχολικό" ... παρεπιπτοντως πιο ευφανταστο όνομα για πιστάκι δεν υπάρχει!! Αλλα σωστός ο μεσίε Μουρίκης !!! Υπαρχουν μονοπάτια που κανουν κύκλο και όλα περνάνε απο τα πιστάκια..

Ως εκ τουτου μιλάμε για μια αρκετά καλή προπόνηση αν θελει να προετοιμαστει κανεις για αγώνες εντούρο και μια ωραία βόλτα μεσα στο φαραγγι με ποικιλομορφία εδάφους που δεν θα αφησει κανένα αδιαφορο !!
φροντισε ομως να ενημερωνεις....
ποτε πας και ποσοι πηγαινετε....
ισως καποιος να θελει να ακολουθησει ....
δωσε info στο λαο ρεεεεεεε!!!!

:secret::secret::secret::secret::secret::stm::stm::stm::stm::stm:
 
Top Bottom