χαιρετώ την παρέα και εύχομαι να είναι χρήσιμες οι δημοσιεύσεις μου.....

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Έκανε την εγγραφή σαν απλό μέλος.
Έγραψε σε κάποιο θέμα ή θέματα, είπε ότι είπε, και μετά "μπήκε" στους επαγγελματίες και έκανε την πρόταση/προσφορά του για τα μέλη κτλ κτλ!!!
Μια χαρά τα έκανε κατά τη γνώμη μου!!!
Αν το "καθυστερούσε" λίγο, θα άλλαζε κάτι;
Ας μείνουμε στην ουσία!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μια μικρή παρέμβαση και μια συμβουλή με όλο τον σεβασμο και την αγάπη που έχω για τον χώρο και αυτούς που τον απαρτίζουν
Ας αφήσουμε το κάθε μέλος να κινηθεί όπως αισθάνεται
Υπάρχουν κάποιοι κανόνες όταν κάποιος τους πληροί δεν τιθετε θέμα
Όλοι μας προωθούμε εδώ , ιδέες φιλοσοφίες τάσεις αντικείμενα και όλοι πληρωνόμαστε κατά κάποιο τρόπο
Άλλοι με επευφημίες άλλοι με σεβασμό άλλοι με ανάταση της ψυχολογίας άλλοι με γνώση άλλοι με δουλειές με ευτυχία με ιδέες και όλα όπως έχουμε φτιάξει εμείς όλοι μας μέσα και έξω από το φόρουμ το πλαίσιο που ζούμε σε κάποια φάση οδηγεί και στα χρήματα
Φυσικά όμως και δεν πρέπει να στερείται κανείς να λέει την γνώμη του αυτό είναι αδιαπραγματευτο

Σας ευχαριστώ
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Όχι Γιάννη. Ο άνθρωπος μπήκε ως απλό μέλος με την παρακάτω δημοσίευση



Μετά έθεσε τις απόψεις του (ως απλό μέλος) στο θέμα της κλεμμένης bmw και στο τέλος πετάει και την δημοσίευση ως κατάστημα (άσχετα αν στο όνομα έχει ΄΄Σαββίδης'' ) και κλείνει τον κύκλο.
Κατά την δική μου άποψη, βλέπω ένα δόλο στο όλο επιχείρημα.

Φυσικά και δεν θα με ενοχλούσε καθόλου αν στο αρχικό του ποστάρισμα έλεγε ''γεια σας είμαι ο Γιώργος και έχω κατάστημα με αντικλεπτικά moto''....
Μπήκε, έκανε μια εκτενή ανάλυση σχετικά με τα αντικλεπτικα που προσωπικά την βρήκα αρκετά ουσιώδη και εμπεριστατωμένη και στη συνέχεια ως επαγγελματίας επίσημα προώθησε προϊόν.

Δε βλέπω κάτι το κακό, Παντελή.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μπήκε, έκανε μια εκτενή ανάλυση σχετικά με τα αντικλεπτικα που προσωπικά την βρήκα αρκετά ουσιώδη και εμπεριστατωμένη και στη συνέχεια ως επαγγελματίας επίσημα προώθησε προϊόν.

Δε βλέπω κάτι το κακό, Παντελή.
Θα συμφωνήσω με τον Γιάννη και θα πω πως δεν χρειάζεται να είμαστε τόσο καχύποπτοι με τα πάντα.
Μην βγάζετε τόσο γρήγορα και απόλυτα συμπέρασμα...
Δηλαδή εάν σβηστεί το μέλος και οι προσφορές του από την λίστα των επαγγελματιών όλα καλά?


Εντελώς φιλικά όλα αυτά...
 

Γιώργος Σαββίδης

Μέλος
Επαγγελματίας
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Montesa capra
Στέφανε, μήπως να διόρθωνες λίγο την πρόταση σου?
Εύχομαι να διαβάζουμε συχνά διαφημιστικά κείμενα σου.


:( Άλλη μία περίπτωση του δόγματος ''βλέπω € και δουλίτσα σε φόρουμ'' ....

Αγαπητέ Padis,

Σας ευχαριστώ για την ειλικρίνεια σας. Κατανοώ την ειρωνεία σας στο σχόλιο του STF και θα ήθελα να διευκρινίσω μερικά σημεία.

Συμφωνώ μαζί σας ότι είναι σημαντικό να διατηρούμε μια κριτική ματιά σε κάθε πληροφορία που λαμβάνουμε, και η καχυποψία σας είναι δικαιολογημένη.

Ωστόσο, θα ήθελα να τονίσω ότι η πρόθεσή μου δεν ήταν ποτέ να διαφημίσω ή να προωθήσω άκριτα προϊόντα. Στόχος μου είναι να μοιραστώ τις γνώσεις και την εμπειρία μου με την κοινότητα, βοηθώντας τους λάτρεις των μοτοσυκλετών να προστατεύσουν τις πολύτιμες μοτοσυκλέτες τους

Στην αρχική μου δημοσίευση με τίτλο "Πώς να προστατέψετε τη μοτοσικλέτα σας από την κλοπή", παρουσίασα αμερόληπτα στοιχεία και έρευνες που εχω κάνει για την αξία των κλειδαριών δισκοφρένου, αν έχουν υψηλό επίπεδο ασφαλείας και την ψευδαίσθηση που δημιουργούν για υψηλά Level προστασίας.

Συνεχίζω να ενημερώνομαι για τις νέες τεχνολογίες και τάσεις στον τομέα της ασφάλειας μοτοσυκλετών, και μοιράζομαι αυτές τις πληροφορίες με τα μέλη του φόρουμ με σκοπό την ενημέρωση και την ενίσχυση της λήψης τεκμηριωμένων αποφάσεων.

Εάν έχετε αντιρρήσεις ή αμφιβολίες για τα όσα γράφω για την αποτελεσματικότητα των κλειδαριών δισκοφρένου, ή εάν θέλετε να προτείνετε εναλλακτικές λύσεις για την ασφάλεια μοτοσυκλετών, είμαι ανοιχτός σε διάλογο και ανταλλαγή απόψεων.

Σέβομαι την κριτική σας και είμαι πάντα ανοιχτός σε εποικοδομητικές συζητήσεις. Πιστεύω ότι η υγιής ανταλλαγή απόψεων ωφελεί συνολικά την κοινότητα.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και την προσοχή σας.
 

Γιώργος Σαββίδης

Μέλος
Επαγγελματίας
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Montesa capra
stefos έγραψε:
Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν και εγώ... Κατά τα άλλα ενημέρωση.

stefos έγραψε:
προσωπικά το βρήκα άκομψο και τελείως λάθος timing. Ο ανθρωπός κλαίει τη μηχανή του και βρήκαμε ευκαιρία για κουβέντα/προώθηση; Δεν ξέρω.


Αγαπητέ Stefos,

Κατανοώ πλήρως την ενσυναίσθησή σας για την απώλεια της μοτοσυκλέτας του μέλους του φόρουμ και εκτιμώ την ανησυχία σας για την ηθική της προώθησης προϊόντων σε μια τέτοια στιγμή.

Συμφωνώ απόλυτα ότι η προτεραιότητα οφείλει να είναι η συμπαράσταση προς το μέλος που θρηνεί την απώλεια του οχήματός του.

Ωστόσο, θα ήθελα να τονίσω ότι η αρχική μου ανάρτηση στο φόρουμ, με τίτλο "Πώς να προστατέψετε τη μοτοσικλέτα σας από την κλοπή: Μάθημα από την εμπειρία ενός χρήστη", δεν είχε ως σκοπό την αυτοπροβολή ή την προώθηση συγκεκριμένων προϊόντων. Αντιθέτως, εστιάστηκε στην παροχή αντικειμενικών πληροφοριών και τεκμηριωμένων συμβουλών, βασισμένων στην εμπειρία και την τεχνογνωσία μου στον τομέα των αντικλεπτικών συστημάτων μοτοσυκλετών.

την εν λόγω ανάρτηση, παρουσίασα αμερόληπτα στοιχεία και έρευνες που αμφισβητούν την αποτελεσματικότητα των GPS trackers με παθητική λειτουργία, όπως αυτό που αναφέρθηκε στην περίπτωση κλοπής του μέλους.

Εξήγησα λεπτομερώς τους λόγους για τους οποίους τα συγκεκριμένα GPS trackers ενδέχεται να μην προσφέρουν την προστασία που υπόσχονται, και τόνισα την κύρια αιτία της αποτυχίας: την λανθασμένη αντίληψη για την λειτουργία τους και την παράλειψη υιοθέτησης συμπληρωματικών μέτρων ασφαλείας.

Πιστεύω ακράδαντα ότι η ενημέρωση και η ευαισθητοποίηση των μελών του φόρουμ ως προς τις πραγματικές δυνατότητες και τους περιορισμούς των διαθέσιμων λύσεων ασφαλείας, είναι ύψιστης σημασίας.

Είναι σημαντικό να μην καλλιεργούμε ψευδαισθήσεις ασφάλειας, οι οποίες ενδέχεται να οδηγήσουν σε μελλοντικές απώλειες.

Αντιθέτως, οφείλουμε να προωθούμε υπεύθυνη ενημέρωση, η οποία θα ενδυναμώσει τα μέλη του φόρουμ να κάνουν τεκμηριωμένες επιλογές για την προστασία των μοτοσυκλετών τους.

Στο πλαίσιο αυτό, σας προσκαλώ να μοιραστείτε τις δικές σας γνώσεις και εμπειρίες στον τομέα των αντικλεπτικών συστημάτων. Η συνεργατική ανταλλαγή απόψεων και η κοινή αναζήτηση λύσεων, ωφελούν συνολικά την κοινότητα και συμβάλλουν στην ενίσχυση της ασφάλειας για όλους τους λάτρεις των δύο τροχών.

Σας ευχαριστώ για την προσοχή και την κατανόησή σας.


 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Αγαπητέ Padis,

Σας ευχαριστώ για την ειλικρίνεια σας. Κατανοώ την ειρωνεία σας στο σχόλιο του STF και θα ήθελα να διευκρινίσω μερικά σημεία.

Συμφωνώ μαζί σας ότι είναι σημαντικό να διατηρούμε μια κριτική ματιά σε κάθε πληροφορία που λαμβάνουμε, και η καχυποψία σας είναι δικαιολογημένη.

Ωστόσο, θα ήθελα να τονίσω ότι η πρόθεσή μου δεν ήταν ποτέ να διαφημίσω ή να προωθήσω άκριτα προϊόντα. Στόχος μου είναι να μοιραστώ τις γνώσεις και την εμπειρία μου με την κοινότητα, βοηθώντας τους λάτρεις των μοτοσυκλετών να προστατεύσουν τις πολύτιμες μοτοσυκλέτες τους

Στην αρχική μου δημοσίευση με τίτλο "Πώς να προστατέψετε τη μοτοσικλέτα σας από την κλοπή", παρουσίασα αμερόληπτα στοιχεία και έρευνες που εχω κάνει για την αξία των κλειδαριών δισκοφρένου, αν έχουν υψηλό επίπεδο ασφαλείας και την ψευδαίσθηση που δημιουργούν για υψηλά Level προστασίας.

Συνεχίζω να ενημερώνομαι για τις νέες τεχνολογίες και τάσεις στον τομέα της ασφάλειας μοτοσυκλετών, και μοιράζομαι αυτές τις πληροφορίες με τα μέλη του φόρουμ με σκοπό την ενημέρωση και την ενίσχυση της λήψης τεκμηριωμένων αποφάσεων.

Εάν έχετε αντιρρήσεις ή αμφιβολίες για τα όσα γράφω για την αποτελεσματικότητα των κλειδαριών δισκοφρένου, ή εάν θέλετε να προτείνετε εναλλακτικές λύσεις για την ασφάλεια μοτοσυκλετών, είμαι ανοιχτός σε διάλογο και ανταλλαγή απόψεων.

Σέβομαι την κριτική σας και είμαι πάντα ανοιχτός σε εποικοδομητικές συζητήσεις. Πιστεύω ότι η υγιής ανταλλαγή απόψεων ωφελεί συνολικά την κοινότητα.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και την προσοχή σας.
Αγαπητέ κύριε Σαββίδη
σας ευχαριστώ για την μακροσκελή απάντηση σας. Κατανοώ απόλυτα την ανάγκη ενημέρωσης και μετάδοσης της γνώσης. Είναι τιμητικό για όποιον το κάνει. Καθώς οι αρμόδιοι του χώρου αποφάνθηκαν πως δεν υπάρχει κάτι μεμπτό στις δημοσιεύσεις σας, δεν έχω λόγο παρά να συμφωνήσω...

Δεν έχω αντιρρήσεις ή αμφιβολίες για τα όσα γράφετε. Η ένστασή μου ήταν στην αρχική σας δημοσίευση που αν δεν διαβάσατε το σχόλιο σας το παραθέτω παρακάτω.

Όχι Γιάννη. Ο άνθρωπος μπήκε ως απλό μέλος με την παρακάτω δημοσίευση

Μετά έθεσε τις απόψεις του (ως απλό μέλος) στο θέμα της κλεμμένης bmw και στο τέλος πετάει και την δημοσίευση ως κατάστημα (άσχετα αν στο όνομα έχει ΄΄Σαββίδης'' ) και κλείνει τον κύκλο.
Κατά την δική μου άποψη, βλέπω ένα δόλο στο όλο επιχείρημα.

Φυσικά και δεν θα με ενοχλούσε καθόλου αν στο αρχικό του ποστάρισμα έλεγε ''γεια σας είμαι ο Γιώργος και έχω κατάστημα με αντικλεπτικά moto''....

Ευχαριστώ κι εγώ για τον χρόνο σας και την προσοχή σας και σας εύχομαι καλές δουλειές.
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Ρε αφήστε τα δικηγορίστικα και μιλάτε σαν άνθρωποι. Λες και έβαλα το chat gpt, να απαντήσει σε ρεβιου στο γκοογκλ δηλαδή. Χαχα
 

Γιώργος Σαββίδης

Μέλος
Επαγγελματίας
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Montesa capra
Ρε αφήστε τα δικηγορίστικα και μιλάτε σαν άνθρωποι. Λες και έβαλα το chat gpt, να απαντήσει σε ρεβιου στο γκοογκλ δηλαδή. Χαχα
Αγαπητά μέλη του φόρουμ,

Στις 12/4, ο χρήστης padis έκανε ένα ειρωνικό σχόλιο προς τον stf.
Ακολούθησα, ζητώντας να επικεντρωθούμε στο θέμα των δημοσιεύσεών μου, με τίτλους "Εύχομαι να είναι χρήσιμες οι δημοσιεύσεις μου..." και "Πώς να προστατέψετε τη μοτοσικλέτα σας από την κλοπή: Μάθημα από την εμπειρία ενός χρήστη".

Συνοπτικά, εξέφρασα την άποψη ότι οι ειρωνικοί σχολιασμοί είναι περιττοί και προσβάλλουν την νοημοσύνη των μελών. Ρώτησα επίσης αν υπήρχε κάποια αμφισβήτηση επί της ουσίας των γραπτών μου.

Ο padis απάντησε ότι δεν αμφισβητεί το περιεχόμενο των δημοσιεύσεών μου και αναγνώρισε την χρησιμότητά τους για ορισμένους χρήστες.

Από την πλευρά μου, θεωρώ το θέμα με τον padis λήξαν. Είμαι πεπεισμένος ότι μπορούμε να συνυπάρξουμε αρμονικά και να ανταλλάξουμε φιλικά απόψεις σε διάφορα θέματα στο μέλλον

Ωστόσο, η περίπτωση του χρήστη Stefos παραμένει ανοιχτή.

Έκανα 2 δημοσιεύσεις,
στις οποίες ο Stefos απάντησε με 3 αρνητικά σχόλια.
χωρίς καμία ουσιαστική αμφισβήτηση των γραπτών μου, που αποτελεί το βασικό θέμα της συζήτησης (κλοπή μοτοσυκλετών).

Δυστυχώς, δεν έλαβα καμία απάντηση, γεγονός που δημιουργεί την αίσθηση ότι ο Stefos "κυνηγάει" τυχόν λάθη.

Πιστεύω ότι, εφόσον δεν υπάρχει αμφισβήτηση του περιεχομένου μου, με τον χρόνο θα βρεθεί ο τρόπος για εποικοδομητική επικοινωνία.

Ευχαριστώ για την προσοχή σας.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αγαπητά μέλη του φόρουμ,

Στις 12/4, ο χρήστης padis έκανε ένα ειρωνικό σχόλιο προς τον stf.
Ακολούθησα, ζητώντας να επικεντρωθούμε στο θέμα των δημοσιεύσεών μου, με τίτλους "Εύχομαι να είναι χρήσιμες οι δημοσιεύσεις μου..." και "Πώς να προστατέψετε τη μοτοσικλέτα σας από την κλοπή: Μάθημα από την εμπειρία ενός χρήστη".

Συνοπτικά, εξέφρασα την άποψη ότι οι ειρωνικοί σχολιασμοί είναι περιττοί και προσβάλλουν την νοημοσύνη των μελών. Ρώτησα επίσης αν υπήρχε κάποια αμφισβήτηση επί της ουσίας των γραπτών μου.

Ο padis απάντησε ότι δεν αμφισβητεί το περιεχόμενο των δημοσιεύσεών μου και αναγνώρισε την χρησιμότητά τους για ορισμένους χρήστες.

Από την πλευρά μου, θεωρώ το θέμα με τον padis λήξαν. Είμαι πεπεισμένος ότι μπορούμε να συνυπάρξουμε αρμονικά και να ανταλλάξουμε φιλικά απόψεις σε διάφορα θέματα στο μέλλον

Ωστόσο, η περίπτωση του χρήστη Stefos παραμένει ανοιχτή.

Έκανα 2 δημοσιεύσεις,
στις οποίες ο Stefos απάντησε με 3 αρνητικά σχόλια.
χωρίς καμία ουσιαστική αμφισβήτηση των γραπτών μου, που αποτελεί το βασικό θέμα της συζήτησης (κλοπή μοτοσυκλετών).

Δυστυχώς, δεν έλαβα καμία απάντηση, γεγονός που δημιουργεί την αίσθηση ότι ο Stefos "κυνηγάει" τυχόν λάθη.

Πιστεύω ότι, εφόσον δεν υπάρχει αμφισβήτηση του περιεχομένου μου, με τον χρόνο θα βρεθεί ο τρόπος για εποικοδομητική επικοινωνία.

Ευχαριστώ για την προσοχή σας.
Σαν διαχείριση προσπαθούμε να διαφυλάξουμε όλους
Γνωρίζουμε ότι ο χρόνος βάζει τα πράγματα στην θέση τους
Οι χώροι αυτοί μερικες φορές απαιτούν υπομονή
 
Τελευταία επεξεργασία:

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Ωστόσο, η περίπτωση του χρήστη Stefos παραμένει ανοιχτή.

Έκανα 2 δημοσιεύσεις,
στις οποίες ο Stefos απάντησε με 3 αρνητικά σχόλια.
χωρίς καμία ουσιαστική αμφισβήτηση των γραπτών μου, που αποτελεί το βασικό θέμα της συζήτησης (κλοπή μοτοσυκλετών).

Δυστυχώς, δεν έλαβα καμία απάντηση, γεγονός που δημιουργεί την αίσθηση ότι ο Stefos "κυνηγάει" τυχόν λάθη.

Πιστεύω ότι, εφόσον δεν υπάρχει αμφισβήτηση του περιεχομένου μου, με τον χρόνο θα βρεθεί ο τρόπος για εποικοδομητική επικοινωνία.

Ευχαριστώ για την προσοχή σας.
Σωστά, βγάλατε πόρισμα για εμένα από δύο ποστ. Δεν ξεκατινιαζομαι από το πληκτρολόγιο, απλά πράγματα. Διαχειριστές υπάρχουν, αν υπάρχει θέμα θα κρίνουν.

Sent from my Armor 17 Pro using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Αγαπητά μέλη του φόρουμ,

Στις 12/4, ο χρήστης padis έκανε ένα ειρωνικό σχόλιο προς τον stf.
Ακολούθησα, ζητώντας να επικεντρωθούμε στο θέμα των δημοσιεύσεών μου, με τίτλους "Εύχομαι να είναι χρήσιμες οι δημοσιεύσεις μου..." και "Πώς να προστατέψετε τη μοτοσικλέτα σας από την κλοπή: Μάθημα από την εμπειρία ενός χρήστη".

Συνοπτικά, εξέφρασα την άποψη ότι οι ειρωνικοί σχολιασμοί είναι περιττοί και προσβάλλουν την νοημοσύνη των μελών. Ρώτησα επίσης αν υπήρχε κάποια αμφισβήτηση επί της ουσίας των γραπτών μου.
Ο padis απάντησε ότι δεν αμφισβητεί το περιεχόμενο των δημοσιεύσεών μου και αναγνώρισε την χρησιμότητά τους για ορισμένους χρήστες.
Από την πλευρά μου, θεωρώ το θέμα με τον padis λήξαν. Είμαι πεπεισμένος ότι μπορούμε να συνυπάρξουμε αρμονικά και να ανταλλάξουμε φιλικά απόψεις σε διάφορα θέματα στο μέλλον

Ευχαριστώ για την προσοχή σας.
Κύριε Σαββίδη...
Καθώς αναφέρεστε στο σύνολο των μελών ενός φόρουμ, παρακαλώ να γίνουν οι απαραίτητες διευκρινήσεις ή αλλαγές.

Γράφετε παραπάνω πως ζητήσατε να επικεντρωθούμε στο θέμα των δημοσιεύσεών σας, πράγμα που δεν έγινε ποτέ, καθώς η πρώτη αναφορά σας για το ''θέμα΄΄ γίνεται χθες 14/4 με το ποστ #45.
Βέβαια, δεν υπήρξε και κάποια ερώτηση σχετικά με την αμφισβήτηση επί της ουσίας των γραπτών σας (σε αντίθετη περίπτωση παρουσιάστε την).

Επειδή καταλαβαίνετε πως ο γραπτός λόγος είναι αυτός που μένει, καλό θα ήταν να μην δημιουργούνται εντυπώσεις ....

Η άποψη μου σχετικά με τον ''τρόπο δράσης'' δεν έχει αλλάξει, όμως δέχομαι την άποψη των διαχειριστών αυτού του τόπου που μας φιλοξενεί.
Πράγμα που νομίζω σαφώς αναφέρω σε προηγούμενη δημοσίευση που επισυνάπτω παρακάτω.

Αγαπητέ κύριε Σαββίδη
σας ευχαριστώ για την μακροσκελή απάντηση σας. Κατανοώ απόλυτα την ανάγκη ενημέρωσης και μετάδοσης της γνώσης. Είναι τιμητικό για όποιον το κάνει. Καθώς οι αρμόδιοι του χώρου αποφάνθηκαν πως δεν υπάρχει κάτι μεμπτό στις δημοσιεύσεις σας, δεν έχω λόγο παρά να συμφωνήσω...

Δεν έχω αντιρρήσεις ή αμφιβολίες για τα όσα γράφετε. Η ένστασή μου ήταν στην αρχική σας δημοσίευση που αν δεν διαβάσατε το σχόλιο σας το παραθέτω παρακάτω.

Ευχαριστώ κι εγώ για τον χρόνο σας και την προσοχή σας και σας εύχομαι καλές δουλειές.
Από εμένα λήγει το θέμα εδώ. Δεν θα απαντήσω σε κάποια δημοσίευση σας.

Ευχαριστώ πολύ
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εγώ επειδή σας ξέρω όλους σας και ξέρω ότι είστε εξαιρετικοί άνθρωποι, βρίσκω όλη αυτή την παρεξήγηση μια ανοησία, καλύτερα ένα μπέρδεμα που δημιουργήθηκε λόγω γραπτού λόγου.
Άντε γυρίστε σελίδα και πάμε παρακάτω...
 

Γιώργος Σαββίδης

Μέλος
Επαγγελματίας
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Montesa capra
Ζήτω συγγνώμη από τους διαχειριστές και τα μέλη για την αναστάτωση,
Σίγουρα ήταν λάθος μου που πίστεψα ότι μπορώ και εγώ να γράφω σαν ένα απλό μέλος και να μοιραστώ όσα έχω μάθει από το επάγγελμά μου η δεν ξέρω πως να το κάνω η έπρεπε να μπω με ένα ψευδώνυμο κάτι, που δεν θα μου άρεσε, για αυτό και δεν το έκανα ,
πιστεύω ότι πάντα θα υπάρχει καχυποψία για τον σκοπό μου από κάποια μέλη και το δικαιολογώ αφού είναι το επάγγελμά μου......, αυτό πάντα θα μας "χωρίζει"

Σας ευχαριστώ για την κατανόηση σας !
Καλή συνέχεια και πάντα όρθιοι!
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
πέρα από την πλάκα εγω θα συμφωνήσω με τον Aldebaran, δεν είδα κάτι μεμπτό η άκομψο από τη μεριά του κυρίου Γιώργου. Ο καθένας μιλάει απο τις εμπειρίες του και στην τελική αν υπάρχει και προώθηση της δουλειάς του, παλι δεν βλέπω το κακό. Δηλαδή με την ίδια λογική να την πούμε και στον μάνιακ ότι θέλει να μας πουλήσει μάρμαρα, η στον μαραγκό κάσες... Ασ το θάψουμε λοιπόν το θέμα γιατί κρίμα είναι. Ο χώρος εδώ για μένα είναι για να περνάμε καλά και να κανονίζουμε καμιά βόλτα. Τα άλλα ας λύνονται αυτοπροσώπως.
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Δηλαδή με την ίδια λογική να την πούμε και στον μάνιακ ότι θέλει να μας πουλήσει μάρμαρα...
τα μαρμαρα εχουν και μια χρησιμοτητα...εδω πηγε να πουλήσει τον Γκάντι σε Ελβετό...ο θεος του συναλλαγματος τον έσωσε τον άνθρωπο.
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Μας σήκωσες την τρίχα βραδιάτικα......
Έχω σκεφτεί αντί για νεκροφόρα, μηχανή GS με καλάθι, όπου το καλάθι θα είναι ένα επίπεδο δάπεδο 220x70 για να τοποθετείται το φέρετρο.
Απλούστερη κατασκευή, πιο ευέλικτη και δεν χρειάζεται ο συρταρωτός μηχανισμός της νεκροφόρας.
Θα χρεώνεται και φθηνότερα.
Αν ήμουν του επαγγέλματος, θα το υλοποιούσα.:D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ζήτω συγγνώμη από τους διαχειριστές και τα μέλη για την αναστάτωση,
Σίγουρα ήταν λάθος μου που πίστεψα ότι μπορώ και εγώ να γράφω σαν ένα απλό μέλος και να μοιραστώ όσα έχω μάθει από το επάγγελμά μου η δεν ξέρω πως να το κάνω η έπρεπε να μπω με ένα ψευδώνυμο κάτι, που δεν θα μου άρεσε, για αυτό και δεν το έκανα ,
πιστεύω ότι πάντα θα υπάρχει καχυποψία για τον σκοπό μου από κάποια μέλη και το δικαιολογώ αφού είναι το επάγγελμά μου......, αυτό πάντα θα μας "χωρίζει"

Σας ευχαριστώ για την κατανόηση σας !
Καλή συνέχεια και πάντα όρθιοι!
Δεν χρειάζονται οι συγνώμες.
Το advride πάντα ήταν και ελπίζω να παραμείνει ένας "κόμβος" για όλους όσους ασχολούνται με τις 2 Ρόδες
Πάντα είχαμε "επαγγελματίες" γνώστες που βοήθησαν πολλούς από εμάς, είμαστε φίλοι και δεν υπάρχει κάτι κατακριτέο.
Αν θελει τώρα κάποιος να γίνει πελάτης ή να κατακρίνει την προσέγγιση σου είναι δικό του θέμα και σίγουρα δεν είναι πρόβλημα για το advride.
 
Top Bottom