χαριζεται βινιετα

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Για τις βινιετες δεν εχουν περιπολικα αλλα πολιτικα βανακια με καμερες..(Τσεχια-Σλοβακια)
Η και σταθερες καμερες σε πυλωνες σχηματος Π στις εθνικες.(Αυστρια-Ουγγαρια)
Επισης στις αλλες χωρες λειτουργουν τα παντα και με βροχη!!
Το νου σας!!
Στην Ουγγαρία για ένα κομμάτι ξέχασα να πάρω βινιετα... λέτε να την φάω? Είδα το Π που λες με τις κάμερες και την ταμπελα που ελεγε για βιντεο αλλά είχα ήδη μπει
Φυσικά μετά την βινιετα της Ελβετίας την στελνω σε όποιον θέλει!

Sent from my πατάτα-talk
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Λοιπόν Σακουλη και λοιποι σήμερα με έβαλαν οι Ελβετοί και κολησα την βινιετα στη μηχανή κι όχι στο φερινγκ όπως την είχα με ταινία ! Στα σύνορα Γαλλία με Ελβετία από τον αυτοκινητόδρομο ήταν στημενοι κι όσοι δεν είχαν τους έκαναν δεξιά σε ένα κιοσκι κι αγόραζαν! Εμένα με έβαλαν να την κολλησω κανονικά, άρα έπιασε τόπο ευχαριστουμε το Δημήτρη! Ευτυχώς που προλαβες και μου την εφερες σακηηη @Don Sakis Sakis

Sent from my πατάτα-talk
 
Τελευταία επεξεργασία:

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA
Λοιπόν Σακουλη και λοιποι σήμερα με έβαλαν οι Ελβετοί και κολησα την βινιετα στη μηχανή κι όχι στο φερινγκ όπως την είχα με ταινία ! Στα σύνορα Γαλλία με Ελβετία από τον αυτοκινητόδρομο ήταν στημενοι κι όσοι δεν είχαν τους έκαναν δεξιά σε ένα κιοσκι κι αγόραζαν! Εμένα με έβαλαν να την κολλησω κανονικά, άρα έπιασε τόπο ευχαριστουμε το Δημήτρη! Ευτυχώς που προλαβες και μου την εφερες σακηηη @Sakis

Sent from my πατάτα-talk
βιζιτα την κανατε ρεεεεεεεεεo_O
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Γιαννη βγαινει με προσοχη και ζεστο πιστολακι μαλλιων ή νερακι και μετα αποθηκευεται...
το ειχα κανει το '98 για ενα φιλο Αφρικανο (που ακομα χρωσταει το κερασμα...)
 
Top Bottom