2016 ADV Motorcycle Shootout. Για εδώ ειστε!!!

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
γιατί αυτό δεν σου κάνει !!!


Τι έχει ????
Ψ ε ι ρ ε ς !!!!!
Ψειρες δεν εχει oχι...;)Ομως επειδη μιλαμε για προτιμησεις και προσωπικα το ματοσακο το θελω για ασφαλτο ΚΑΙ χωμα θα προτιμουσα ΜΟΝΟ το R...το καλο...γιατι εχει 21" τροχο για χωματινες δικες μου βολτες...αλλά και την εμφανιση ακομα που μου αρεσει ΠΟΛΥ περισσοτερο...αν λοιπον δεν ηθελα αλλο το επετειακο μου(δυσκολακι-για πολλους λογους...)και ημουν για ψωνια αυτη την εποχη...θα κοιταζα στο παζαρι για αυτο που θα μου εκανε οσα χατηρια ζηταω απο μια μοτοσυκλετα διπλης χρησης...


εξ'αλλου αν ηθελα ασφαλτινο περισσοτερο δεν θα επαιρνα το πορτοκαλί αλλά ή το κοκκινο:inlove: ή το ασπρο:hungry::Watching:
 
Τελευταία επεξεργασία:

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Ψειρες δεν εχει oχι...;)Ομως επειδη μιλαμε για προτιμησεις και προσωπικα το ματοσακο το θελω για ασφαλτο ΚΑΙ χωμα θα προτιμουσα ΜΟΝΟ το R...το καλο...γιατι εχει 21" τροχο για χωματινες δικες μου βολτες...αλλά και την εμφανιση ακομα που μου αρεσει ΠΟΛΥ περισσοτερο...αν λοιπον δεν ηθελα αλλο το επετειακο μου(δυσκολακι-για πολλους λογους...)και ημουν για ψωνια αυτη την εποχη...θα κοιταζα στο παζαρι για αυτο που θα μου εκανε οσα χατηρια ζηταω απο μια μοτοσυκλετα διπλης χρησης...


εξ'αλλου αν ηθελα ασφαλτινο περισσοτερο δεν θα επαιρνα το πορτοκαλί αλλά ή το κοκκινο:inlove: ή το ασπρο:hungry::Watching:
Προσγειώσου.........Μανθοοο!!!!

:rolleyes:
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Oσο ονειρευομαστε ειμαστε καλα ρε φιλε...οπότε ασε με να πεταω και που ξερεις...:rolleyes:
Ναι αλλά πρόσεχε:cool:..... αφού βλέπεις ότι υπάρχει κυκλοφοριακή συμφόρηση:inlove: ......Μην τρακάρουμε και στον ΑΕΡΑ :eek: ...:p:p:p:p:p:p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ναι αλλά πρόσεχε:cool:..... αφού βλέπεις ότι υπάρχει κυκλοφοριακή συμφόρηση:inlove: ......Μην τρακάρουμε και στον ΑΕΡΑ :eek: ...:p:p:p:p:p:p
Ρε δε σε ειδα...Πετας στα συννεφα κι εσυ;:geek::laugh::laugh:...εμ...δικαιολογεισαι λογω κοκκινου...:happy:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
γιατί αυτό δεν σου κάνει !!!


Τι έχει ????

Ψ ε ι ρ ε ς !!!!!

Οχι ρε Χαρη και να κανουμε εντουρο με 19αρη μπροστινο.
Το χασανε οι Ιταλοι κ φαινεται και στο πως το οδηγουν στο βιβιβιντεο:p
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Το Honda κυριοι,οπως ειπε κ στο τεστ η πιο ελαφρια αισθηση κ κανει τα παντα(για μεγα ον οφ),το αποκτας πιο ευκολα ,το πουλας πιο ευκολα ,το συντηρεις πιο ευκολα κλπ κλπ.Και ειναι και ομορφο(ισως οχι οσο το multi,αλλα μετα απο 5-10 χρονια θαναι πιο ομορφο και απο αυτο)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Το Honda... ειναι και ομορφο(ισως οχι οσο το multi,αλλα μετα απο 5-10 χρονια θαναι πιο ομορφο και απο αυτο)
Δε χρειαζεται να... μην μας σηκωνεται για να βλεπουμε κατι ομορφο...νομιζω :D:p
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Μπορει να γουσταρω τις προπελες, αλλα απο τοτε που οδηγησα εστω και για λιγο ενος φιλου αυτο το παλιο1190R κατι εχω παθει...:thinking::waiting:ειμαι συνεχεια αφηρημένος, μου κοπηκε η ορεξη, σιγοτραγουδαω κτλ. κτλ.
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Δε χρειαζεται να... μην μας σηκωνεται για να βλεπουμε κατι ομορφο...νομιζω :D:p
Εννοω οτι ειναι κλασικα ομορφο και ετσι θα μεινει ενω τα ομορφα με extrem πινελιες μπορει μετα απο μερικα χρονια να εχουν ξεθωριασει γιατι η μοδα αλλαζει
 
Top Bottom