3 ΓΕΡΜΑΝΙΔΕΣ ΣΤΗ ΡΟΔΟΠΗ!!! ΒG

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ωραιες διαδρομες παιδια...Πολυ ωραιες!Μπραβο παντα τετοια...:ok:
Κανας Χάρτης στο google παιζει;

Αφού το ξεκαθάρισε ο άνθρωπας απ' την αρχή!

Χαθήκαμε και βγήκαμε Βουλγαρία είπε;)

......Πήλιο θέλανε να πάνε, από Ελάτη:D:p
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Περιοχή
Αχαρνές Αττικής
Όνομα
Ξανθή
Μοτό
BMW 650gs 2004
Γεια σου Δημήτρη !!! Ωραία μπερδέματα διαδρομής, γι αλλού να ξεκινάς και αλλού να καταλήγεις ..............:wacky::ok:;)

Με το καλό η επόμενη...............

Σε αυτο το φαράγγι της Jagortina έχουμε αφήσει ανοικτούς λογαριασμούς............:rolleyes:
 

dimitris.t

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200 GS ADV,ducati 1098s
Πέρασε μια εβδομάδα και ακόμη να συνέλθουμε....
Είναι απίστευτο πως ένα μικρο ταξιδάκι μπορεί να σε γεμίσει με τόσες εικόνες και χαρούμενες στιγμές!!!!!!
Δημήτρη ευχαριστούμε ρε φίλε για την υπέροχη παρέα και περιμένουμε με ανυπομονησία την επόμενη!!!!:):):)
 

staga1200

Μέλος
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW 1200 GS
Ωραίος ο Τζιμάκος με τα φιλαράκια του !!!!
Αμα σε κάνει πάλι τέτοιο χουνέρι το gps ..... να το πετάξεις !!!! :)
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Πάρα πολύ ωραίο ταξίδι! Και καλά μιλάμε Η φωτογραφίες σου είναι σαν ζωγραφιά. Έργο τέχνης πραγματικά! Υπάρχει τίποτα πιο ωραίο, από ένα ταξίδι που ξεκινάει με αναπάντεχο ξεκίνημα και ακόμα πιο αναπάντεχο τελείωμα, δε νομίζω!
 

sartianos

Μέλος
Όνομα
dimitris kalafatis
Μοτό
r1200gs
Ευχαριστουμε για τα καλα σας σχολια για αυτο το μινι οδοιπορικο!!! Η ροδοπη ειναι πανεμορφη θα το κανουμε ξανα τον απριλιο με ανοιξιατικα χρωματα, και περισοτερες μερες για να επισκεφτουμε πιο πολλα χωριοδακια και λιμνες!!!!:)
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Παραλίγο να το χάσω......!!!!!!!!!!!
Μετα τη μονοημερη εκδρομη στη ελατια με τους AFRICANOUS!!
Εδεσε το παρεακη με το δημητρη και την ειρηνη για την επομενη εξορμηση για πηλιο..
...αλλα βρεθηκαμε στη βουλγαρια καταραμενα gps!!!! Βενζινουλα στα kulata και βουρ για gotse delchev kai meta dospat!!!
Δημήτρη .............προτείνω να κάνουμε ένα touring τα δυό μας...χωρίς χάρτες, gps και τις άλλες ηλεκτρονικές παπ@#$%^& που σε μπερδεύουν και χάνεις το δρόμο σου.
ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ !!!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Παραλίγο να το χάσω......!!!!!!!!!!!

Δημήτρη .............προτείνω να κάνουμε ένα touring τα δυό μας...χωρίς χάρτες, gps και τις άλλες ηλεκτρονικές παπ@#$%^& που σε μπερδεύουν και χάνεις το δρόμο σου.
ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ !!!!
Να ποσταρετε ημερομηνιες


να τις δωσω στη Nasa..:alien:
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Μπράβο Δημήτρη, ωραία χρώματα και τοπία.Πέτα αυτό το παλιοgps που σε ταλαιπωρεί...και εγώ μέσα είμαι για άνοιξη σφύριξε και είμαι διόδια...

Πάντα τέτοια!!!
 

NIKOS ZISIS

Μέλος
Περιοχή
n.marmaras halkidiki
Όνομα
NIKOS
Μοτό
VARADERO 1000
na πω και εγω την ιστορια μου αν και ντρεπομαι αλλα θα την πω .Για θεσαλονικη ξεκινησα να παρω την πρασινη καρτα αλλα βρεθηκα craiova romania πως εγινε ουτε που το καταλαβα:)
 
Top Bottom