9ο οδοιπορικο ιστοριας απο τη Μοτοπαρεα Λεωνιδιου-15 μαιου 2022

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μη λες τέτοια θα σε παρεξηγήσουν....
Όλοι με το μαχαίρι στα δόντια είναι εδώ μέσα
Ερωτικό φόρουμ φουλ, είναι και άνοιξη...
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Φίλε...Τώρα...Με τέτοιο όνομα Ομάδας...Μ' έβαλες στη ΒRRiZa...Να ξες. :biker2:
Άντε να γίνετε το κουαρτέτο αλλά και στο δωμάτιο χαχαχαχα έχει υποσχεθεί τρελές ο γλύκας!!!!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Οι συμμετοχες πανε περιφημα,η πρωτη 1,30 ωρα εχει συμπληρωθει πληρως στην εκκινηση και αναλογα πως θα κινηθουνε οι συμμετοχες θα υπαρξει παρεμβαση στο πως θα ξεκινανε οι ομαδες μια πισω απ την αλλη στη χρονικη διαρκεια μεταξυ τους.Σε καθε περιπτωση η σειρα προταιρεοτητας βαση της δηλωσης συμμετοχης θα τηρηθει αυστηρα!!!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Επειδή βλέπω πώς θα μαζευτούμε κάποιες ομάδες απο advride και φυσικά δεν γίνεται όλοι να πάεμ μαζί στο παιχνίδι να μας κανονίσει ο Μανώλης μας πυξιδας990 το σάββατο να πιάσουμε ένα δυο τραπέζια στο ταβερνίο να κάνουμε την απαιτούμενη φασαρία!!:p
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Επειδή βλέπω πώς θα μαζευτούμε κάποιες ομάδες απο advride και φυσικά δεν γίνεται όλοι να πάεμ μαζί στο παιχνίδι να μας κανονίσει ο Μανώλης μας πυξιδας990 το σάββατο να πιάσουμε ένα δυο τραπέζια στο ταβερνίο να κάνουμε την απαιτούμενη φασαρία!!:p
εχει ενα λαιβακι με μπουζουκακι υπαιθριο,εντος αγορας μετα την παρουσιαση το σαββατο..δεν εχει οπως παλιοτερα στην πλακα ,το εχουμε αφησει ελευθερο το βραδυ να χαλαρωσει ο κοσμος οπως γουσταρει..
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Επειδή βλέπω πώς θα μαζευτούμε κάποιες ομάδες απο advride και φυσικά δεν γίνεται όλοι να πάεμ μαζί στο παιχνίδι να μας κανονίσει ο Μανώλης μας πυξιδας990 το σάββατο να πιάσουμε ένα δυο τραπέζια στο ταβερνίο να κάνουμε την απαιτούμενη φασαρία!!:p
Σιγά μην σου κανονίσει και κοριτσια. .
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
εχει ενα λαιβακι με μπουζουκακι υπαιθριο,εντος αγορας μετα την παρουσιαση το σαββατο..δεν εχει οπως παλιοτερα στην πλακα ,το εχουμε αφησει ελευθερο το βραδυ να χαλαρωσει ο κοσμος οπως γουσταρει..
Να σου πώ είχε γούστο η φάση, δε πειράζει.. Φαντάζομαι με τον κόσμο που θα μαζευτεί θα θέλατε αίθουσα κοινωνικών δεξιώσεων..!
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Να σου πώ είχε γούστο η φάση, δε πειράζει.. Φαντάζομαι με τον κόσμο που θα μαζευτεί θα θέλατε αίθουσα κοινωνικών δεξιώσεων..!
καλα στο λαιβακι θα ειμαστε:cool:εκει να δεις γουστο:D
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Επειδή βλέπω πώς θα μαζευτούμε κάποιες ομάδες απο advride και φυσικά δεν γίνεται όλοι να πάεμ μαζί στο παιχνίδι να μας κανονίσει ο Μανώλης μας πυξιδας990 το σάββατο να πιάσουμε ένα δυο τραπέζια στο ταβερνίο να κάνουμε την απαιτούμενη φασαρία!!:p
εσύ ακόμα να πάρεις τηλέφωνο τι έγινε χάλασε και το κινητό ;;;
Ομάδα έφτιαξες ;;;
Και με τι θα κατέβεις;;;με το 800;;;
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
εσύ ακόμα να πάρεις τηλέφωνο τι έγινε χάλασε και το κινητό ;;;
Ομάδα έφτιαξες ;;;
Και με τι θα κατέβεις;;;με το 800;;;
Σταμάτα μωρή λωλη!! Εδώ έχουμε πάρτυ θα ξαναβρεί αντιπροσωπεία η kawasaki μπας και πάρει κι ο άλλος κάνα μηχανάκι! Ξέρω με τα τηλέφωνα ειμαι γαμα τα, σε παίρνω.
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Σταμάτα μωρή λωλη!! Εδώ έχουμε πάρτυ θα ξαναβρεί αντιπροσωπεία η kawasaki μπας και πάρει κι ο άλλος κάνα μηχανάκι! Ξέρω με τα τηλέφωνα ειμαι γαμα τα, σε παίρνω.
Ποιο γρήγορα θα πάρει ο Πυξίδας τουονο....
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Σταμάτα μωρή λωλη!! Εδώ έχουμε πάρτυ θα ξαναβρεί αντιπροσωπεία η kawasaki μπας και πάρει κι ο άλλος κάνα μηχανάκι! Ξέρω με τα τηλέφωνα ειμαι γαμα τα, σε παίρνω.
Έχουμε τρίκλινο που μπορεί να γίνει τετρακλινο βαγγγοοοοο sugariasgeorge

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Έχουμε τρίκλινο που μπορεί να γίνει τετρακλινο βαγγγοοοοο sugariasgeorge

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εσείς είσαστε ξεκάθαρα ανώμαλες!!

Ποιος χριστιανός σωας τας φρένας θα έμπαινε σε αυτό το δωμάτιο χαχαχα

Θενκς ρε Απόστολε. Μακάρι να μπορούσαμε να πάμε μια ομάδα 10 άτομα αν και έτσι κι αλλιώς όλοι παρέα θα μαστε.

Έχω κλείσει ένα δωμάτιο, εν τω μεταξύ έκλεισα στον Τυρο δεν έβρισκα πιο κοντά κάτι. Μαζι με τον γιατρό τον Doc.DD να έχω ιατρική κάλυψη και τον καπετάνιο που μιλάει καλά τα Γιαπωνέζικα αν δε πάει καλά η πλοήγηση!
 
Top Bottom