AdvONride 2017

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Ωραια !!!!
Επειδη βλεπω κοζμο λέω να σας βοηθήσω στην οργανωση !!!
Εχω όρεξη για οργανωση !!!
Με εχει πιάσει κατι με την οργανωση
Πάρτε μαζι σας ταυτότητες και διαβατήρια
Μαζι σου και στη κολαση θα παω που λεει το ασμα.....
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ωραια !!!!
Επειδη βλεπω κοζμο λέω να σας βοηθήσω στην οργανωση !!!
Εχω όρεξη για οργανωση !!!
Με εχει πιάσει κατι με την οργανωση
Πάρτε μαζι σας ταυτότητες και διαβατήρια
Να μην κλείσω ραντεβού εκείνη τη βδομάδα;; :p
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Λοιπόν οταν μαζευτούμε θα κανω μια επιθεώρηση σε φάτσες και θα κανουμε ενα γκρουπ δικο μας
Πιστεύω οτι το πιάσατε το υπονοούμενο ......
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Να μην κλείσω ραντεβού εκείνη τη βδομάδα;; :p
Εσας που είναι δικό σας το μαγαζί πάει στα κομμάτια.... εμένα που θ με απολύσουν;;;; τι να κάνω;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Εσας που είναι δικό σας το μαγαζί πάει στα κομμάτια.... εμένα που θ με απολύσουν;;;; τι να κάνω;;;
Θα κανονίσω να σου δώσει ο Νευρολόγος του κέντρου μας χαρτί... Εδώ που μπλέξαμε, στο τέλος θα το χρειαστούμε όλοι μας άλλωστε! :D
 

gpikrakis

GeOrGe
Όνομα
George Pikr
Μοτό
as
Θα κανονίσω να σου δώσει ο Νευρολόγος του κέντρου μας χαρτί... Εδώ που μπλέξαμε, στο τέλος θα το χρειαστούμε όλοι μας άλλωστε! :D
Να γραφτω στην σειρα ή θα το παρυμε ετσι και αλλιως john?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σε κάθε νέα δημοσίευση για δήλωση συμμετοχής, το παρακάτω αντιγράφεται και μεταφέρεται στο νέο ποστ****************************************************

Για τη διανυκτέρευση του Σαββάτου στον Εύηνο τα δωμάτια κοιμίζουν 28 άτομα κι αυτός είναι ο μέγιστος αριθμός που μπορεί να εξυπηρετηθεί!
Διευκρινίζεται ότι το νούμερο 28 αφορά κλίνες! Όχι ανεξάρτητα δωμάτια!
Όλοι οι υπόλοιποι σε σκηνές, γι αυτό μην λησμονείτε να δηλώνετε πλάι στο όνομά σας πού θέλετε να διανυκτερεύσετε!



1. korfas1190 σκηνή 2 βράδια (εδω κοιμηθηκαμε Παναχαϊκό σε σκηνή,ακομα πιασμενος είμαι)
2. geez996
3. ktasos ...............................................(σπίτι και τα 2 βράδυα)
4. sothrhs ..............................................δωματιο και τα 2 βραδια
5. simitis...............................................Σκηνή και τα 2 βράδια
6. GSALEXAN
7. Malco
8. lmb990
9. forester.................................................σκηνη και τις 2 βραδιές!
10. Nick_990...... .....................................δωμάτιο και τις δυο βραδιές
11. HAWK_46
12. achalatsis
13: Jeronimo .................................................. Δωμάτιο & τα 2 βράδια ...
14. bilouras
15. Alex 660z
16.lep990.................................................Παρασκευή δωμάτιο - Σάβββατο σκηνή.
17.NIKOS PAPADOPOULOS
18.giannisgs
19.Gakis
20.manosxlv
21.Νικος Παπακωνσταντινου.....
22.Gio_Diego_950_ADV
23.GiorgosGS1200.................................................. σκηνή και τις δυο βραδιές
24.gpikrakis
25.KORAX
26. zorro
27. johni41.........................................................δωματιο και τις 2 βραδιες
28.Κουκος Γιώργος (xaxanoulis-φιλος ktasos) .....................(σπίτι και τα 2 βράδυα)
29.gsmaniac.........................................................σκηνη και τις 2 βραδιές
30. bdout2R1 (φίλος ktasos).....................................(σπίτι και τα 2 βράδυα)
31. serj (φίλος bdout2R1 - ktasos)...............................(σπίτι και τα 2 βράδυα)
32.S.P.... ...........................................................Το πρωτο βραδυ δωματιακι παρακαλω,το δευτερο σκηνη
33. Giorgopro .....................................................σκηνη και τις 2 βραδιές
34.akis69..............................................................?
35. zuluRider (φιλος ktasos)....................................(σπίτι και τα 2 βράδυα)
36.alekni..............................................................σπίτι
37. φιλος alekni:p.................................................σπίτι
38. Phoenix .........................................................σκ δωμάτιο λουξ
39.1190Rleros
40. Efthymis.............................. σκηνή
41. Kostas Hondakis................δωμάτιο 2 βράδυα
42. Zaharis GSX1400...............δωμάτιο 2 βράδυα
43. Dimitris.L ...........δωμάτιο 2 βράδια
44. L3f...........δωμάτιο 2 βράδια
45. yns ...........δωμάτιο 2 βράδια
46. vaelsod ...........δωμάτιο 2 βράδια
47. Βαγγέλης Παπαδακης ....δωμάτιο και τα 2 βραδυα
48. .paraskeyas bg......δωματιο και τα 2 βραδυα, με το πουλί!!!!
49.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
1) δεν λέω τίποτα, γιατί όσες φορές λέω κάτι πάντα τελευταία στιγμή προκύτπουν "θέματα" και ακυρώνω και μετά τρώω να ξεχαστώ και έχω φτάσει 110 κιλά!!!
2) αν υπάρχει γκρουπ για αργούς, χαλαρούς που δε θα βάλουν πάνω από 1η, άντε στο τσακίρ κέφι και 2α και γενικά θα τερματίσουν τη βόλτα με ολόκληρους μαρσπιέδες.... το συζητάμε
3) αν τελικά έρθω, θα το παίξω μέγας αντβεντσουράς και θα παίξω με σκηνή
4) αν όλα αυτά δε συμβούν, θα κάνω τα πάντα ώστε Σάββατο ή έστω Κυριακή πρωί θα προσπαθήσω να έρθω εκεί που θα είστε να τον πιούμε παρέα (τον καφέ)

άρα, δεν δηλώνω συμμετοχή και βλέπουμε :)
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
@todor ...οτι κι αν αποφασισεις να ξερεις οτι στις βολτες τού ADVride οσο...αδιευκρινιστη κι αν ειναι η...επιλογη σου,κανεις δεν ειναι μονος του.:cool:
από δω το πας (advtroffy), από κει το πας (trony) σα να θες να με ξεμοναχιάσεις.....


το ξέρω ότι δε θα είμαι μόνος σε βόλτα του advride...το πρόβλημα είναι να είμαι σε βόλτα!!!!
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Ε ναι, δεν χωρεί ουδεμία αμφιβολία περί τούτου και διατι να το κρύψωμεν άλλωστε, καθόσον είναι γνωστόν τοις πάσι, ότι ορισμένοι εξ υμών και ημών θα επανέλθουμε εις την ενεργό υπηρεσία εκ της εφεδρείας με ταχείς ρυθμούς μόλις δροσίσει εκ νέου
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
χα... 30/9 γενεθλιάζεται ο λεβέντης μου... οπότε πάλι άκυρο θα πέσει!!!!!

αλλά, καλά να είμαστε, 1/10 στη Γραβιά και να χιονίζει, θα έρθω για το φαγητό....




αλλιώς το πουλάω το ρημάδι και τελειώνει το θέμα!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Πιστευω θα μαζευτούμε εύκολα 100 νομάτοι μέχρι το Σεπτέμβρη....!
Νοματαίοι λεμε μάτι μου...:pτι νοματοι;:Dαπο το θιβετ θα ρθουνε στη βολτα;.........λες;:eek::wacky:
Βλεπω και στις σκηνες να μπει πλαφόν...αλλιως ο ενας θα στησει στην Ελατη κι ο αλλος στις Πρεσπες...:D:p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
από δω το πας (advtroffy), από κει το πας (trony) σα να θες να με ξεμοναχιάσεις.....
χα... 30/9 γενεθλιάζεται ο λεβέντης μου... οπότε πάλι άκυρο θα πέσει!!!!!
Σα να μου φαινεται δικαιολογιες εφε-βρισκεις...που θα μου πας...αδιευκρινιστο αγορι:D:p:ha
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
μα τις χίλιες τρίχες μου!!!!!! που να μη σώσει να μου ξαναπιάσει το ντεκαπάζ!!!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom