AdvONride 2018!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Παιδιά σόρρυ που ανακινησα το θέμα του καιρού. Ξέρω ότι τέτοιες προβλέψεις είναι ανακριβείς μέχρι αηδιας. Ξέρω ότι μπορεί να είναι τελείως διαφορετικά τα πράγματα.
Απλά δεν θέλω η πρώτη μου επαφή με κατασκήνωση να με ξενερώσει μιας και δεν έχω και καθόλου εξοπλισμο, γι'αυτό και προτίμησα τελικά δωματιακι

Στάλθηκε από το P20 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Δε μασαμεε ρεεεεεε!
Κοιμαμαι σε δωμάτιο και τις τρεις μέρες.....συγκατοικοι χωρίς εμπειρία σε catwalk και χωρις "Μπιστολάκι" δεν θα γίνονται δεχτοι.....
:laugh::roflmao::wacky:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Για τον καιρό, κάνεις! του τριημέρου!?
Υπάρχει καμία απορία?
Έχω ειρμό σήμερα και με την συνδρομή των φαρμάκων μου κάνω σοβαρές προβλέψεις
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
τελικα οι κοκκινες διαδρομες τι περιλαμβανουν? ειναι μονο εξτρα χιλιομετρα για τους αχορταγους ή περιλαμβανουν και χωμα πχ?
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Η διαδρομή του Σαββάτου είναι εξτρά εάν μας πάρει από χρόνο , και της Κυριακής ανάλογα την ώρα που θα είμαστε στην Δράμα.

Όπως και να έχει την Παρασκευή το βράδυ από κοντα θα ενημερωθούν όλοι για στάσεις , διαδρομές κτλ!
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Η διαδρομή του Σαββάτου είναι εξτρά εάν μας πάρει από χρόνο , και της Κυριακής ανάλογα την ώρα που θα είμαστε στην Δράμα.

Όπως και να έχει την Παρασκευή το βράδυ από κοντα θα ενημερωθούν όλοι για στάσεις , διαδρομές κτλ!
αστο καταλαβα. οι παλαβοι θα πανε απο την κοκκινη και οι φυσιολογικοι ανθρωποι που θελουν να πιουν κι εναν καφε πρωινιατικα, θα πανε απο την κανονικη, το χουμε ξαναδει το εργο :ha:ha:ha

και με καποιον περιεργο τροπο, εγω θα καταληξω ΞΑΝΑ με τους παλαβους...
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
αστο καταλαβα. οι παλαβοι θα πανε απο την κοκκινη και οι φυσιολογικοι ανθρωποι που θελουν να πιουν κι εναν καφε πρωινιατικα, θα πανε απο την κανονικη, το χουμε ξαναδει το εργο :ha:ha:ha

και με καποιον περιεργο τροπο, εγω θα καταληξω ΞΑΝΑ με τους παλαβους...
Ειδικα το Σαββατο, το ανεβασμα Ανω Βρασνα-Αρεθουσα-Νιγριτα ειναι πολυ ενδιαφερον ;) . Απο την αλλη, η παλια εο μεχρι Κερδυλλια ειναι ψιολοαδιαφορη. Υποχρεωτικη μονο λογω χρονου ή λογω καιρου.

Για την Κυριακη, αν και δεν εχω κανει ολα τα κομματια, κατι αναλογο συμβαινει.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
οπως λεμε, "εγω θα κανω ΚΑΙ μπαλαρινα, ΚΑΙ τραινακι" στο λουναπαρκ χαχαχα
Εννοειται!
Γιατι μονο εγω τα εκανα και τα 2; εσυ διαλεγες; :laugh:
 

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
Τι λυσσάξατε με τον καιρό ποια;;
Πέρσυ οδηγούσα επί 2 μέρες σε καταιγίδα στην Νορβηγία εντελώς μόνος μου, και φέτος με βροχή και ομίχλη στα Ιρλανδικά πάσσα και πάλι μόνος.
Βροχούλα του Θεού είναι.
Ηρεμα ρε παιδιά και κοιτάξτε να περάσουμε όμορφα, όπως αυτό θέλουμε. Θα βραχεί λίγο το κωλαράκι, και λοιπόν; Δεν θα πεθάνουμε απ αυτό.
Βουρ για πάνω.
 

tamanaco

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι - Αγία Παρασκευή - Ηράκλειο
Όνομα
Τάσος
Μοτό
R1200GSA
Ειδικα το Σαββατο, το ανεβασμα Ανω Βρασνα-Αρεθουσα-Νιγριτα ειναι πολυ ενδιαφερον ;) . Απο την αλλη, η παλια εο μεχρι Κερδυλλια ειναι ψιολοαδιαφορη. Υποχρεωτικη μονο λογω χρονου ή λογω καιρου.

Για την Κυριακη, αν και δεν εχω κανει ολα τα κομματια, κατι αναλογο συμβαινει.
Θοδωρή έχει και χώμα η συγκεκριμένη διαδρομή;
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Η διαδρομή του advonride ΔΕΝ έχει καθόλου χώμα για όσους θα έρθουν .
Τώρα όποιος θέλει να χαράξει διαδρομή από χώμα μπορεί να το κάνει ελεύθερα ή να ακολουθήσει όποιον άλλο το κάνει.
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Προς αποφυγή παρεξήγησης , η Βόλτα όλη είναι ασφαλτινη ! Για Ον - street μηχανάκια το λέω ! Και οι κύριες διαδρομές είναι η μπλε για το Σαββατο και η πράσινη για την Κυριακή!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom