AdvONride 2024

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
3 μέρες έμειναν και σε ετούτο το νήμα καμία ένδειξη ζωτικών λειτουργειών δεν υπάρχει. Μεταξύ απινίδωσης και ανακοπής βρίσκεται.
Γίνονται πυρετώδεις προετοιμασίες στο παρασκήνιο σε όλα τα επίπεδα ώστε να γίνει η εκδρομή κανονικά (φυσιοθεραπείες, συνεργεία κτλ κτλ).

Το αστείο είναι ότι και μηχανάκι και αναβάτης είναι στην ίδια ακριβώς κατάσταση, όχι τπτ τραγικό, κλασσική περίπτωση ΣΚΑΤΕΜ: έχουν διάφορα θεματάκια που μπορεί να μην δημιουργήσουν κανένα πρόβλημα, μπορεί όμως να μας στείλουν σπίτι μας με οδική/φορείο :hh:

Κάποιος να μείνει μόνος του στο ασφάλτινο πάντως δεν νομίζω ότι υπάρχει περίπτωση. Θα υπάρχει αρκετή παρέα για όλες τις μέρες.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Γίνονται πυρετώδεις προετοιμασίες στο παρασκήνιο σε όλα τα επίπεδα ώστε να γίνει η εκδρομή κανονικά (φυσιοθεραπείες, συνεργεία κτλ κτλ).

Το αστείο είναι ότι και μηχανάκι και αναβάτης είναι στην ίδια ακριβώς κατάσταση, όχι τπτ τραγικό, κλασσική περίπτωση ΣΚΑΤΕΜ: έχουν διάφορα θεματάκια που μπορεί να μην δημιουργήσουν κανένα πρόβλημα, μπορεί όμως να μας στείλουν σπίτι μας με οδική/φορείο :hh:

Κάποιος να μείνει μόνος του στο ασφάλτινο πάντως δεν νομίζω ότι υπάρχει περίπτωση. Θα υπάρχει αρκετή παρέα για όλες τις μέρες.
Διυλίζουμε τον κώνωπα νομίζω πολλές φορές...
Καβαλίστε τις μοτοσυκλέτες σας και όλα θα στρώσουν... :ok:
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Το αστείο είναι ότι και μηχανάκι και αναβάτης είναι στην ίδια ακριβώς κατάσταση, όχι τπτ τραγικό, κλασσική περίπτωση ΣΚΑΤΕΜ: έχουν διάφορα θεματάκια που μπορεί να μην δημιουργήσουν κανένα πρόβλημα, μπορεί όμως να μας στείλουν σπίτι μας με οδική/φορείο :hh:
Πράξε τα δέοντα με επιμέλεια μεγίστη, ειδικά εσύ που ξεκίνησες το νήμα με τόση φόρα που παραλίγο να μας πατήσεις.
Ανεπίτρεπτο θα είναι να μείνεις όπισθεν της γραμμής εφορμήσεως
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Πράξε τα δέοντα με επιμέλεια μεγίστη, ειδικά εσύ που ξεκίνησες το νήμα με τόση φόρα που παραλίγο να μας πατήσεις.
Ανεπίτρεπτο θα είναι να μείνεις όπισθεν της γραμμής εφορμήσεως
Όλες οι απαραίτητες ενέργειες διοικητικής επιμελητείας τηρούνται με ευλαβική συνέπεια. Στη γραμμή εφορμήσεως θα είμαι σίγουρα, για τη γραμμή τερματισμού θα δείξει επιτόπου στο πεδίο της μάχης.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Διυλίζουμε τον κώνωπα νομίζω πολλές φορές...
Καβαλίστε τις μοτοσυκλέτες σας και όλα θα στρώσουν... :ok:
Έτσι. Σβήνει,, παίρνει πάλι μπροστά, συνεχίζει την βόλτα, adventure.
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Έτσι. Σβήνει,, παίρνει πάλι μπροστά, συνεχίζει την βόλτα, adventure.
Συμπληρώνει και μισό λίτρο λάδι και 200ml παραφλού ανά 1000 χιλ. Θα φτάσουν τα μπουκαλάκια μέχρι να γυρίσω σπίτι??? True adventure!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Το πάτημα της μίζας είναι το κλειδί.

Αν γίνει αυτό, τότε τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες.
Δεν πα'να καβαλάς και δεινόσαυρο.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Συμπληρώνει και μισό λίτρο λάδι και 200ml παραφλού ανά 1000 χιλ. Θα φτάσουν τα μπουκαλάκια μέχρι να γυρίσω σπίτι??? True adventure!
Άλλαξε λάδι για αρχή...:secret:
Εάν βάζεις αυτά που προτείνει ο κατασκευαστής τα καίει...
Για το παραφλου πάλι πρέπει η στάθμη να είναι ανάμεσα στις δύο γραμμές στο παγούρι.
Εάν το γεμίζεις παραπάνω λογικό είναι να τα φτύνει...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Το πάτημα της μίζας είναι το κλειδί.

Αν γίνει αυτό, τότε τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες.
Δεν πα'να καβαλάς και δεινόσαυρο.
Εννοείς εαν θα πάρει μπροστά...?:roflmao:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Συμπληρώνει και μισό λίτρο λάδι και 200ml παραφλού ανά 1000 χιλ. Θα φτάσουν τα μπουκαλάκια μέχρι να γυρίσω σπίτι??? True adventure!
Για το λάδι δεν ξέρω, καίω ελάχιστο (πιθανώς πιο λίγο απ'το Fazer ή το ίδιο).

Το παραφλου όντως το φτύνει, πιθανολογώ ότι φταίει η τάπα γιατί τρέχουν από υπερχείλιση, αλλά με αστεία αργό ρυθμό όταν φτάσει την στάθμη που του αρέσει.
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Το πάτημα της μίζας είναι το κλειδί.

Αν γίνει αυτό, τότε τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες.
Δεν πα'να καβαλάς και δεινόσαυρο.
Από αυτό δεν έχουμε θέμα. 100% επιτυχία.

Άλλαξε λάδι για αρχή...:secret:
Εάν βάζεις αυτά που προτείνει ο κατασκευαστής τα καίει...
Για το παραφλου πάλι πρέπει η στάθμη να είναι ανάμεσα στις δύο γραμμές στο παγούρι.
Εάν το γεμίζεις παραπάνω λογικό είναι να τα φτύνει...
Δε τα καίει (10-60 καλό συνθετικό), τα χάνει από 2 ηλίθιες διαρροές.

Το παραφλού το χάνει από άλλη μια ηλίθια διαρροή από το καπάκι της τρόμπας νερού.

Έχω μεριμνήσει για να λυθούν όλα στην ώρα τους, και μετά να με απασχολεί μονο το πάτημα της μίζας :ha
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Από αυτό δεν έχουμε θέμα. 100% επιτυχία.


Δε τα καίει (10-60 καλό συνθετικό), τα χάνει από 2 ηλίθιες διαρροές.

Το παραφλού το χάνει από άλλη μια ηλίθια διαρροή από το καπάκι της τρόμπας νερού.

Έχω μεριμνήσει για να λυθούν όλα στην ώρα τους, και μετά να με απασχολεί μονο το πάτημα της μίζας :ha
Προσωρινά βάλε κόλλα δύο συστατικών...:secret:
Αλλιώς το KTM θα αισθάνεται Ducati στην τοποθεσία AdvONride 2024... :roflmao::ha
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Προσωρινά βάλε κόλλα δύο συστατικών...:secret:
Αλλιώς το KTM θα αισθάνεται Ducati στην τοποθεσία AdvONride 2024... :roflmao::ha
Έχω ένα κουβά εποξική ρητίνη για τις επισκευές στις σανίδες του windsurf. Να το περάσω ένα χέρι όλο να είμαι σίγουρος; :ha
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Ενοικιάζεται άσπαστο, αντρικό Χόντα για ασφάλτινη πανδαισία. Παίρνει με μισή μιζιά και γουργουρίζει ευλαβικά. Πάντα.
Πληροφορίες ΠΜ.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ενοικιάζεται άσπαστο, αντρικό Χόντα για ασφάλτινη πανδαισία. Παίρνει με μισή μιζιά και γουργουρίζει ευλαβικά. Πάντα.
Πληροφορίες ΠΜ.
Πρέπει να είσαι ο μοναδικός ΚΤΜάκιας Γιώργο, που λες καλό λόγο για χονδα.
Κλονίστηκε λίγο το μέσα μου για εσένα...
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Πρέπει να είσαι ο μοναδικός ΚΤΜάκιας Γιώργο, που λες καλό λόγο για χονδα.
Κλονίστηκε λίγο το μέσα μου για εσένα...
Χαχαχα, όχι ότι κι ότι Χόντα όμως, έχω μια αδυναμία στο μηχανάκι μου. Κατά τα άλλα σΚαΤεΜ και ξερό ψωμί.
 

tasosdr

Μέλος
Περιοχή
νεα μακρη
Όνομα
tasos
Μοτό
Husqvarna te630
Honda forza 350
Honda vision 110
Θα ανέβει κάποιος από Αθήνα το Σάββατο στο καταφύγιο Πραμάντων και την Κυριακή θα κινηθεί προς Μπάρο και επιστροφή;
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Τι ώρα υπολογίζουν οι ασφαλτινοι εκκίνηση το Σάββατο το πρωί?
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Θα ανέβει κάποιος από Αθήνα το Σάββατο στο καταφύγιο Πραμάντων και την Κυριακή θα κινηθεί προς Μπάρο και επιστροφή;
Σάββατο θα περάσουμε με ένα φίλο με καράβι από Εύβοια και θα κινηθούμε προς τα επάνω.. Περίπου 9:00 θα είμαστε Λαμία..Αν βολεύει να σε περιμένουμε να ανέβουμε μαζί προς Πράμαντα..
 
Top Bottom