ADVride Gallery

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Πολύ χάλια αυτές οι φωτογραφίες που βάλατε! Πραγματικά δεν βλέπονται! :p
...

Να αποτυπώνεις την στιγμή και να μοιράζεσαι το συναίσθημα, εκφράζοντας τις όποιες "καλλιτεχνικές" σου ανησυχίες με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.... ΑΞΙΑ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πολύ μ' άρεσαν !!!
Ποιός φταίει γι' αυτό ?????? Να καθαιρεθεί σε "μέλος"....Μ' έχετε κολλήσει στο "κουτί".....
Φταίνε όλοι αυτοί οι αλήτες που μαζεύτηκαν εδώ μέσα. ...
Και δεν φτάνει που μαζεύτηκαν, βάζουν και κάτι παλιοφωτο:p

Σταλθηκε απο advφον!!!
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Καταρχάς τώρα το πήρα χαμπάρι... :confused:
Στη Κρήτη είναι προφανώς, στα βουνά της Θρυπτής. Αυτό που βλέπουμε, είναι μία πανοραμική φωτογραφία που τράβηξε ο @yns με μοντέλο όντως τη σύζυγό μου Κική. Είναι λιγότερο τρομακτικά απότι φαίνεται, δεν είναι πάντως για άτομα με υψοφοβία.
Στην ανοιξιάτικη διανυκτέρευση στα Κρητικά βουνά μάλλον θα περάσουμε από εκεί, αν μπορέσεις, έλα.
Καλή φάση θα ήταν αλλά είναι λίγο δύσκολο λόγο απόστασης, αλλά και από την άλλη ποτέ δεν ξέρεις. ..
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Εξαιρετικες ολες! Μια και μια!! Η Ιδεα για το αλμπουμ φανταστικη, αφηνω την οθονη να παιζει τις φωτο και χαζευουν οι κοπελιτσες απο το πανεπιστημιο!!
Εσύ Δημήτρη έφτασες σε άλλο επίπεδο. .. Και μετά άδικα λένε ότι οι μηχανές είναι παγίδες...Ε ξέρετε τι παγίδες!
 

dimitris777

Μέλος
Περιοχή
Αλεξανδρουπολη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
V STROM 650 XT
xaxaxaxax...... Η μηχανη ειναι αγαπη, ερωτας, παθος, καποιες φορες απογοητευση, συγκινηση, τροπος ζωης και τελος μεσο μετακινησης. Αν μπορεις να το προβαλλεις με το σωστο τροπο καλο ειναι!:ok:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Bλεπω αυτην την διαφορετικη γκαλερι και δε χορταινω..
Εχω ζησει σχεδον ολες τις φωτο μια μια, αλλες απο κοντα, αλλες απο την οθονη και τα κειμενα σας.
Αλλα σε κυλιομενη εκθεση κοβουν μεμιας την ανασα και γεμιζουν το μυαλο με σχεδια για ατελειωτες κοπανες με τη μηχανη!
God save the photographers!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
εγώ το έχω σε ξεχωριστώ bookmark, το βάζω και σε full screen και να το "screensaver" έτοιμο να παίζει όταν δεν χρησιμοποιώ τον υπολογιστή.....

σας ευχαριστούμε όλους ;)
 

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
Top Bottom