ADVride Gallery

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
το φτιαξανε στην ολυμπιαδα για να προσευχονται οι βουδιστες.εχει καλο vibes εκει λενε για τον βουδισμο.
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
καταπληκτική φωτογραφία!!!! χαλαρά χωράει στο dδιαφημιστικό φυλλάδιο της HONDA ;)
Και στο Gallery του forum! ;)

_________________
Ντακάρετε-φον
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Και στο Gallery του forum! ;)

_________________
Ντακάρετε-φον
Το gallery περναει κριση αυταρεσκειας δεν αναγνωριζει κ δεν αφηνει να φορτωσει κανεναν απο μας,θα το αναλαβει ο κλειδαρας κ θα μπουμε μεσα να προσθεσουμε τα πρεποντα που ειναι πλεον μια στιβα :cool:

adv phone
 

Billy-Bo

Μέλος
Περιοχή
Καρδίτσα
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200GS 07'
Μπιλ που είσαι;
(Τώρα το είδα στο άλλο θέμα που είσαι)
Τοποθεσία Βερλιγκα ή δρακολίμνες....2000μ. στο ορος Λακμος 14χλμ απο το Χαλικι Ασπροποτάμου! Απο εκει πηγάζουν τα νερα για τα ποταμια Αχελωόου του Πηνειού και του Άραχθου!
 
Τελευταία επεξεργασία:

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Τοποθεσία Βερλιγκα ή δρακολίμνες....2000μ. στο Χαλικι Ασπροποτάμου! Απο εκει πηγάζουν τα νερα για τα ποταμια Αχελωόου του Πηνειού και του Άραχθου!
Στο καφενειο στο χαλικι ο καφενετζης εχει ενα fmx και οταν βλεπει μηχχανοβιους τρελενεται... μας ειχε βοηθησει παρα πολυ πριν 2 χρονια... μας ειχε φερει ξυλα με το αγροτικο για να αναψουμε φωτια, μας ειχε δωσει το κινητο του γιατι τα δικα μας δεν επιαναν, μας ειχε δωσει μια σχαρα για να ψησουμε... τα χαιρετισματα μου! Θελω καποια στιγμη να ξαναπαω!
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
ρε συ Κωστακη ωραιες φωτο αλλα βαλε κ που ειναι ρε καμαρι μου...μπορει να μας βγαλει κοντα ο δρομος κ να τραβηξουμε κ μεις καμια ''μορτικη'' φωτογραφια...:D
 

kostasra

Ncλάτρης
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Nc750x
ρε συ Κωστακη ωραιες φωτο αλλα βαλε κ που ειναι ρε καμαρι μου...μπορει να μας βγαλει κοντα ο δρομος κ να τραβηξουμε κ μεις καμια ''μορτικη'' φωτογραφια...:D

Αρεοπολη κ Λιμενι η προηγουμενη!
 
Top Bottom