ADVtrOFFy 2015-Η προετοιμασία

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA
Τα απορρυπαντικά στο βάθος ειναι για μετά τη βόλτα; :Watching::D
ειναι γιανα σε ξεπλυνουμε απ την πολυ λασπη που θα φας:hungry::muted:,,,,,,,που σε ρε γκαρντασακο, σε πεθυμησαμε;)
 

mck

Μέλος
Περιοχή
Χολαργός - Παπάγου
Όνομα
Μηνάς
Μοτό
R1200GS (very) Special Edition & Husqy TE(rello) 610
ειναι γιανα σε ξεπλυνουμε απ την πολυ λασπη που θα φας:hungry::muted:,,,,,,,που σε ρε γκαρντασακο, σε πεθυμησαμε;)
Φιλαράκι, παρακολουθώ διακριτικά :Watching: αλλά με ενδιαφέρον :woot: την εξέλιξη του θέματος γιατί μου αρέσουν οι "παστρικές" δουλειές αλλά και οι "βρώμικες" εκδρομές ... :cool::p:D
 

giamil

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
R1200GS ADV ΄07 (Blackie)
Φιλαράκι, παρακολουθώ διακριτικά :Watching: αλλά με ενδιαφέρον :woot: την εξέλιξη του θέματος γιατί μου αρέσουν οι "παστρικές" δουλειές αλλά και οι "βρώμικες" εκδρομές ... :cool::p:D
αμαν αμανννν σκασανε!!....με νομικη προστασια θα νιωθω ακομα καλυτερα φετος!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Τον Μαιο θα είμαι μαζί σας μάλλον με ktm adv 640 και όχι με το gs !! οπότε βγάλτε πιπεράτη διαδρομή θα περνάει παντού αυτό!! Ετοίμαζετε αγορά χωμάτινη!! :D Βλέπω να βγάινει τέλος του μήνα άντε αρχές του επόμενου το πολύ πολύ!! Τελικά δεν μπορώ να ξεφύγω τελείως από την πορτοκάλι οικογένεια!! Πιστέυω να με κάνετε παρέα bmw ακιδες!! :p:p
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τον Μαιο θα είμαι μαζί σας μάλλον με ktm adv 640 και όχι με το gs !! Ετοίμαζετε αγορά χωμάτινη!! :D Βλέπω να βγάινει τέλος του μήνα άντε αρχές του επόμενου το πολύ πολύ!! Τελικά δεν μπορώ να ξεφύγω τελείως από την πορτοκάλι οικογένεια!! Πιστέυω να με κάνετε παρέα bmw ακιδες!! :p:p
Εδώ μέσα δεν υπάρχουν μάρκες. ......παρά μόνο τρέλα.
Μακάρι να είχαμε όλοι ΚΤΜ μονοκυλινδρα ή ακόμα καλύτερα αφρικα 650
Θα γινόταν της κόλασης.
Από την Κυριακή που έρχεται, αρχίζει το τροφυ....
Σας θέλω ζωηρους. .:p

advφον!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Μάλλον και εγω με κτμ θα ειμαι


Από αδιευκρίνιστο !!!!
Eνδιαφέρον!! Σε βλέπω κτμα και σένα σιγά σιγά!!

Πάντως εγώ το παραδέχομαι δεν άντεξα ούτε 2 μήνες χωρίς ktm στο γκαράζ και ήρθε η ώρα να πάρω τη ΄΄δόση΄΄μου!! :p:p

Συφνωνώ μόνο τρέλα να υπάρχει τα υπόλοιπα με τις μάρκες είναι μόνο πειράγματα! :friendship:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Κατι τετοια σχόλια βλεπει ο φίλος μου ο stamktm και αρχίζει !! Δεν περίμενες να βγει το 1290 να το παρεις!! Βιαζόσουν να παρεις bmw ! Κατσε και κοιτα το τωρα!! :pointu::pointu:!! Σαν να τον ακούω!!
 

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc
Τον Μαιο θα είμαι μαζί σας μάλλον με ktm adv 640 και όχι με το gs !! οπότε βγάλτε πιπεράτη διαδρομή θα περνάει παντού αυτό!! Ετοίμαζετε αγορά χωμάτινη!! :D Βλέπω να βγάινει τέλος του μήνα άντε αρχές του επόμενου το πολύ πολύ!! Τελικά δεν μπορώ να ξεφύγω τελείως από την πορτοκάλι οικογένεια!! Πιστέυω να με κάνετε παρέα bmw ακιδες!! :p:p
Μάλλον και εγω με κτμ θα ειμαι


Από αδιευκρίνιστο !!!!
παει ο πρωτος παει και ο δευτερος....εμεις τωρα τι να κανουμε να ερθουμε με τα 990 ή με EXC???:waiting::waiting::waiting:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
:pointu::thinking: Με τα 990 ρε φιλε!! Τι exc;; Ειπαμε!!αμα ερθετε με αυτα θα πέσει πολυ πέτρα!!!
 

paco

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
J.b
Μοτό
LC
με ενδιαφέρον και από εμένα. ...ειδώμεν...
ερώτηση στους έμπειρους της παρέας. .. με τα New tkc70 περνάω ή μόνο τακούνια που δεν ψήνομαι να μπω σε τέτοια έξοδα?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
με ενδιαφέρον και από εμένα. ...ειδώμεν...
ερώτηση στους έμπειρους της παρέας. .. με τα New tkc70 περνάω ή μόνο τακούνια που δεν ψήνομαι να μπω σε τέτοια έξοδα?
Για θέμα ασφάλειας και φυσικά ευχαρίστησης, τα τακούνια είναι απαραίτητα.
Οι διαδρομές θα έχουν περάσματα, που τα Ασφαλτινα ελαστικά, έχουν προβλήματα.
Η ασφάλεια πάνω από όλα .
Υπάρχει και η ενοικίαση ελαστικών Γιάννη.

advφον!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Εγω θα ερθω με το 1200 παρεα με τον Ηλια που θα ερθει με το 650 και το Χαρη που θα ερθει με το Dominator..
Αν κατσει βεβαια θα ερθω με το DRZ του Χαρη αλλα κι αν δεν κατσει θα τον ποτισω κοκκνο κρασακι
και το πρωι θα βρει εξω απο τη σκηνη του το bmw, για να ερθει να μας βρει απο ασφαλτο..
Σωστόος??
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom