ADVtrOFFy 2017...26-27-28 Μαΐου στα βουνά της Αχαΐας...ετοιμαστείτε!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

YANNISBIO

Μέλος
Περιοχή
Χανιά
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS 00'
ρε γιαυτο επιμενει ο Κωστας να μην ανεβει κανεις στο βουνο χωρις συνοδεια, εχετε σκοπο να μας πατε ............ ως απανω, τρενο η δουλεια, παλι καλα που δεν εχω δηλωση συμμετοχη επισημα!!! αν ερθω τελικαθα ανεβω γυρω-γυρω, τοιχο-τοιχο!!!
:ha:ha:ha
 

Mak-Mak

Μέλος
Όνομα
Πανος
Μοτό
Honda Varadero, BMW F650gs maDrakar
ρε γιαυτο επιμενει ο Κωστας να μην ανεβει κανεις στο βουνο χωρις συνοδεια, εχετε σκοπο να μας πατε ............ ως απανω, τρενο η δουλεια, παλι καλα που δεν εχω δηλωση συμμετοχη επισημα!!! αν ερθω τελικαθα ανεβω γυρω-γυρω, τοιχο-τοιχο!!!
:ha:ha:ha
Τσιγκινη σελα να βάλεις...
Αλλά όπως έμαθα κ στον παρνωνα.. "Ο,τι συμβαίνει στο βουνό, μένει στο βουνό.."
 

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa
Οι Λελοι.....θα κοιμηθούμε οξω, γιατί σε αυτές τις ομαδικές βόλτες το βράδυ παίζουμε "τρενάκι" :p:ll:

Μμμμμ δεν το χα σκεφτεί έτσι...ενδιαφέρον η πρόταση σας γέροντα

Από την άλλη όμως δεν θέλω να χάσω με τπτ τα "παλικάρια" που δεν θα αντέξουν έξω και θα κουρνιασουν στο καταφύγιο με κατεβασμένα τα αυτιά...
Βούτυρο στο ψωμί μου θα είναι, γιαυτα ζω :D :D :D :D
 

kostasra

Ncλάτρης
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Nc750x
Μμμμμ δεν το χα σκεφτεί έτσι...ενδιαφέρον η πρόταση σας γέροντα

Από την άλλη όμως δεν θέλω να χάσω με τπτ τα "παλικάρια" που δεν θα αντέξουν έξω και θα κουρνιασουν στο καταφύγιο με κατεβασμένα τα αυτιά...
Βούτυρο στο ψωμί μου θα είναι, γιαυτα ζω :D :D :D :D
δεν εισαι ο μονος!!

:pointu:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Η βόλτα είναι δωρεάν.....και οι νέοι μπαίνουν μηχανοδηγοι:D
Ελιωσα...ξεραθηκα λεμε...:ha:ha...ε μην τα λετε κι ολα βρε παιδια..αφηστε και κανενα νεο παιδι να ερθει στο βουνο...:fly:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
ρε γιαυτο επιμενει ο Κωστας να μην ανεβει κανεις στο βουνο χωρις συνοδεια, εχετε σκοπο να μας πατε ............ ως απανω, τρενο η δουλεια, παλι καλα που δεν εχω δηλωση συμμετοχη επισημα!!! αν ερθω τελικαθα ανεβω γυρω-γυρω, τοιχο-τοιχο!!!
:ha:ha:ha
Ελα εσυ Γιαννη και μη σε νοιαζει τιποτα...Ουτε φεγγαρι δεν θα εχει...οτι γινει θα μεινει στο βουνο :prft:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Έχουμε καμία καταμέτρηση σχετικά με τα κρεβάτια στο καταφύγιο;
Θα φτάσουν για τους μακρινούς; θα φτάσουν για όλους;Θα μείνει κανένας απ έξω;Οι λελοι σαν εμένα από Αθήνα τι θα απογίνουν άραγε;
Θα βρουν λίγη ζεστασιά τα κρύα βραδιά του Μάη στο Παναχαϊκό;
Πανο...ειπαμε εξ αρχης(πρωτο ποστ)οτι το Καταφυγιο...ή οπως λεγεται "ο Πυργος του Παλαβου"(γιατι αραγε...κουτι μάς ερχεται :ha ) εχει δυνατοτητα φιλοξενιας 25 ατομων.Οπότε δηλωνουμε οσοι θελουμε κρεβατι κι αν δουμε οτι ειναι παραπανω απο 25 στο τελος...καποιοι θα κανουν μια παραχωρηση δινοντας προτεραιοτητα στα παιδια που ερχονται απο πιο μακρυα και θα βολευτουμε ολοι :)
Βεβαια...αν λες οτι εισαι κι εσυ ενας λελος...αυτο προκαλει τις παλιοσειρές εδω,να σε δοκιμασουν...:drcl:αξιζεις για Λελος...θα περασεις τα τεστ;...Βουνο...σκοταδι...φερε μαζι και κανα ντεπον και...βλεπουμε...Τι το θες το κρεβατι;...:D:p:fun
 

Mak-Mak

Μέλος
Όνομα
Πανος
Μοτό
Honda Varadero, BMW F650gs maDrakar
Εεεε...με μια φορα ...δε γινεσαι...δεν τα ειπαμε;:ll:
χαχαχαχαχαχα... απλώς τώρα θα πιάνω το τιμόνι του τρένου πιο καλά!.. χαχαχαχαχα

 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μμμμμ δεν το χα σκεφτεί έτσι...ενδιαφέρον η πρόταση σας γέροντα

Από την άλλη όμως δεν θέλω να χάσω με τπτ τα "παλικάρια" που δεν θα αντέξουν έξω και θα κουρνιασουν στο καταφύγιο με κατεβασμένα τα αυτιά...
Βούτυρο στο ψωμί μου θα είναι, γιαυτα ζω :D :D :D :D
Να μην φοβασαι τα παλικαρια με κατεβασμενα τα...αυτια...αλλο μην κατεβασουν...βουνο και...ομερτα μετα :pointu:...αγαπη μονο!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
χαχαχαχαχαχα... απλώς τώρα θα πιάνω το τιμόνι του τρένου πιο καλά!.. χαχαχαχαχα
Προσεχε τις στροφες μην ερθουν πισω τα...βαγονια πολλα μαζι και γρηγορα :ha...μπα νυχτιατικο τι γινεται εδω μεσα..σοδομα:ha
 

Mak-Mak

Μέλος
Όνομα
Πανος
Μοτό
Honda Varadero, BMW F650gs maDrakar
Προσεχε τις στροφες μην ερθουν πισω τα...βαγονια πολλα μαζι και γρηγορα :ha...μπα νυχτιατικο τι γινεται εδω μεσα..σοδομα:ha
Για κάντε ενα τσεκ τα τακάκια όλοι σας πριν το τρόφυ.. Μην έρχονται και αφρενάριστα τα βαγόνια... χαχαχαχαχαχαχαχα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ξεχυλίζει τεστοστερόνη το φόρουμ....... :D

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

zorro

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
brokeback mountain μυριζομαι μηπως να ερθω και εγω ???? μετα στα καπακια adventure rally στην Μυκονο
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ευτυχώς θα ερθούμε εμείς από το νησί να επαναφέρουμε την τάξη... <3

Σεντ φρομ Ténéré φον
Χαχαχα, ωραίος!

(Μρε πονάν' τα παλικάρια;;)
(Πονάν αλλά τσ'αρέσ'!)

:D

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Reactions: yns
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom