ADVtrOFFy 2018 The ADV story!!

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μανιακός στη βάση του..
Γυρνάς από την πιο γαματη βόλτα της ζωής σου και με τους μεγαλύτερους μαγκες για παρέα και λίγο πριν μπεις σπίτι, βλέπεις αυτό το νούμερο!!

Αυριο... Τα ρέστα από υλικό και συναισθήματα!!


Advphone....
999

Θεϊκό το νουμεράκι ;)
 

nick_VFR

Κουλάδι όνομα και πράμα
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda VFR 800 V-tec
Husqvarna TE 610
Το Γιαννιώτικο team* έφτασε με την σειρά του στην βάση του σώο και αβλαβές, απλά ελαφρώς βρεγμένο.

Περισσότερα από αύριο, γιατί κάπου έχασα το μυαλό μου.



(*τις λεπτομέρειες του τύπου "δεν μπορεί ένα team να αποτελείται από ένα μόνο άτομο" δεν τις μπορώ καθόλου!) :wacky:
 
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Μοτό
Honda XRV 750 Africa Twin
Το Θέμη τι τονε κάνατε ρεεεεε;;;;:woot::woot::woot::woot:
@forester επειδή είναι πολύ γλήγορο το africa έφτασα από το πρωί Πάτρα....:cool::cool::happy::roflmao::roflmao:

Δυστυχώς μια παιδική ασθένεια με έφερε πίσω σήμερα το πρωί, αναγκάζοντάς με να εγκαταλείψω την καλυτερότερη ομάδα του τετραημέρου...
Για την Π Ρ Α Σ Ι Ν Η μιλάω......:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
@forester επειδή είναι πολύ γλήγορο το africa έφτασα από το πρωί Πάτρα....:cool::cool::happy::roflmao::roflmao:

Δυστυχώς μια παιδική ασθένεια με έφερε πίσω σήμερα το πρωί, αναγκάζοντάς με να εγκαταλείψω την καλυτερότερη ομάδα του τετραημέρου...
Για την Π Ρ Α Σ Ι Ν Η μιλάω......:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

περαστικά στο παιδί κι όλα τα άλλα θα γίνουν και πάλι (εδώ εμείς χάσαμε όλο το 3ημερο :( )
 

#korfas_kariolis

Μέλος
Περιοχή
Αιγάλεω
Όνομα
Giorgos
Μοτό
KTM 1190 Adventure R
Korfas1190 που μετονομαστηκε σε #korfas_kariolis ειναι επιτελους στο κρεβάτι του...3 μερες γεματες περιπέτεια,γελιο και καλη παρεα περασαν....οτι ζήσαμε τα πορτοκαλιά πιστευω ότι θα το συζητάμε για μερες,εβδομαδες,μηνες χρονια,δεκαετιες...ελπιζω το ADVtrOFFy 2019 να είναι λιγο πιο δυσκολο....(πλακα κάνω)
Καλό σας βραδυ κύριοι
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Μανιακός στη βάση του..
Γυρνάς από την πιο γαματη βόλτα της ζωής σου και με τους μεγαλύτερους μαγκες για παρέα και λίγο πριν μπεις σπίτι, βλέπεις αυτό το νούμερο!!

Αυριο... Τα ρέστα από υλικό και συναισθήματα!!


Advphone....
RESPECT!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Τους είδα χθες (όσους είδα) στον τερματισμό στη λίμνη Πλαστήρα χθες, με τις λάσπες, τα χώματα, τις σκόνες, με κούραση στα πρόσωπα, αλλά και μια λάμψη μοναδική....

Ναι, φυσικά ζήλεψα!!!! Άντε δώστε φωτογραφίες και βίντεο στον λαό να γουστάρουμε τρελά!!!!!
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Korfas1190 που μετονομαστηκε σε #korfas_kariolis ειναι επιτελους στο κρεβάτι του...3 μερες γεματες περιπέτεια,γελιο και καλη παρεα περασαν....οτι ζήσαμε τα πορτοκαλιά πιστευω ότι θα το συζητάμε για μερες,εβδομαδες,μηνες χρονια,δεκαετιες...ελπιζω το ADVtrOFFy 2019 να είναι λιγο πιο δυσκολο....(πλακα κάνω)
Καλό σας βραδυ κύριοι

Ελα ενα-ενα τα βαφτιστηρια....
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ελα ενα-ενα τα βαφτιστηρια....
Ρε συ...τι karioliki είν'αυτό...όποιος σε κάνει λίγο παρέα ,κολλάει kariolitida ??? :eek:
Virus kariolitis...:thinking:



YΓ: Εγώ έχω κάνει εμβόλιο μικρός φίλε. ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ρε συ...τι karioliki είν'αυτό...όποιος σε κάνει λίγο παρέα ,κολλάει kariolitida ??? :eek:
Virus kariolitis...:thinking:



YΓ: Εγώ έχω κάνει εμβόλιο μικρός φίλε. ;)
Γιατι?
Για δες το λιγο....
#gatos_kariolis....


Φιλαρακι χανεις!!! Παρε αντιδοτο για το εμβολιο:laugh:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ρε συ...τι karioliki είν'αυτό...όποιος σε κάνει λίγο παρέα ,κολλάει kariolitida ??? :eek:
Virus kariolitis...:thinking:



YΓ: Εγώ έχω κάνει εμβόλιο μικρός φίλε. ;)
Εδω κολλησε μεχρι και ο Δάντης και εγραψε και τραγουδι. :roflmao::roflmao:
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Korfas1190 που μετονομαστηκε σε #korfas_kariolis ειναι επιτελους στο κρεβάτι του...3 μερες γεματες περιπέτεια,γελιο και καλη παρεα περασαν....οτι ζήσαμε τα πορτοκαλιά πιστευω ότι θα το συζητάμε για μερες,εβδομαδες,μηνες χρονια,δεκαετιες...ελπιζω το ADVtrOFFy 2019 να είναι λιγο πιο δυσκολο....(πλακα κάνω)
Καλό σας βραδυ κύριοι


Αναβατης απο τα LIDL...






Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Ελα ενα-ενα τα βαφτιστηρια....
Ρε συ...τι karioliki είν'αυτό...όποιος σε κάνει λίγο παρέα ,κολλάει kariolitida ??? :eek:
Virus kariolitis...:thinking:



YΓ: Εγώ έχω κάνει εμβόλιο μικρός φίλε. ;)
Γιατι?
Για δες το λιγο....
#gatos_kariolis....


Φιλαρακι χανεις!!! Παρε αντιδοτο για το εμβολιο:laugh:
Εδω κολλησε μεχρι και ο Δάντης και εγραψε και τραγουδι. :roflmao::roflmao:
:roflmao::D:roflmao::D:roflmao::D

Ευρισκόμεθα στον αστερισμό της kariolas !!!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Τα καργιολάκια που πήγαν στο ADVtrOFFy, μας καψωνάρουν....:devilish::devilish::devilish::devilish::devilish:
Γι αυτό θα σπαμάρουμε μέχρι να μπούνε :photo::photo::photo::photo::photo::photo::photo::photo: :cool:
 
Top Bottom