ADVtrOFFy 2022 27/28/29 Μαϊου

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Είναι νωρίς για να καταλάβουμε τον κόπο και την προσπάθεια που κάνει ο θανασης, για το φετινό ADVtrOFFy.
Το επίπεδο οργάνωσης θα είναι αυτό που ξέρουμε και ακόμα καλύτερο και θα καταλάβουμε πόσο τρέξιμο έχει ρίξει αυτό το αγόρι και η παρέα του.
Έτσι είναι και πρέπει να αναφέρεται γιατί ακόμη και η ηθική ικανοποίηση είναι σημαντική και πρέπει να λέμε και το μπράβο και το ευχαριστώ.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έτσι είναι και πρέπει να αναφέρεται γιατί ακόμη και η ηθική ικανοποίηση είναι σημαντική και πρέπει να λέμε και το μπράβο και το ευχαριστώ.
Ο Θανάσης είναι ταπεινό αγόρι και αγαπάει αυτό που κάνει και σίγουρα τον φέρνουμε σε στενάχωρη θέση με τα καλά λόγια......αλλά αυτοί ειμαστε :D
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Φέτος γίνανε προσπάθειες για να χαρτογραφηθούν διαδρομές σε τρεις διαφορετικές τοποθεσίες ώστε να επιλέγει η πιο όμορφη και κατάλληλη για τον ετήσιο θεσμό.
Όμως ο χειμώνας ήτανε πολύ βαρύς και μακρύς με αποτέλεσμα να υπάρχει απίστευτος όγκος πεσμένων δέντρων που εμποδίζουν τη διέλευση καθώς και χιόνια τα οποία δεν έχουνε φύγει ακόμη.
Τα παιδιά από το Βόλο todor blast nikk NikosRE b2bstam , Άρης προσπαθήσανε στα μέρη τους αλλά στάθηκε αδύνατο να μαζευτεί ικανός αριθμός χωμάτων χιλιομέτρων.
Εμείς από δω τα ίδια.
Οπότε έμεινε η περιοχή την οποία χαρτογραφεί τις τελευταίες μέρες ο Θάνος (δεν ξέρω αν είναι και κάποιο άλλο παλικάρι μαζί του, αλλά την επόμενη εβδομάδα θα επιδιώξω να είμαι εκεί) αν και εκεί υπήρξαν και υπάρχουν κάποια προβλήματα φαίνεται να είναι το επικρατέστερο σενάριο.
Και φυσικά το "ευχαριστώ" είναι το ελάχιστο για τους ανθρώπους που αφιερώνουν προσωπικό χρόνο και χρήμα για αυτό το σκοπό... ;)
 

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια αλλά να ξέρετε ότι απο την στιγμή που είναι το χόμπι μου ήθελα να βοηθήσω στο φετινό troffy από την στιγμή που διάβαζα για τις προσπάθειες που κάνανε παιδιά σε διάφορα μέρη της Ελλάδας και τρώγανε άκυρο από το οδικό δίκτυο των βουνών και γι'αυτό το λόγο προσφερθηκα να πάω να ελέγξω τα βουνά του τόπου μου για να δω αν βγαίνουν κάποια αξιοπρεπη χιλιόμετρα, τα οποία εκτός από αξιοπρεπή είναι και πανέμορφα.
Τελικά, χθες η βόλτα μου τελείωσε με χαρά καθώς μπόρεσα και χαρτογραφησα 100 πανέμορφα χωμάτινα χιλιόμετρα!
Ελπίζω να μείνετε όλοι ευχαριστημένοι!!!

Υ.Γ
Το κάνω επειδή το γουστάρω!

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια αλλά να ξέρετε ότι απο την στιγμή που είναι το χόμπι μου ήθελα να βοηθήσω στο φετινό troffy από την στιγμή που διάβαζα για τις προσπάθειες που κάνανε παιδιά σε διάφορα μέρη της Ελλάδας και τρώγανε άκυρο από το οδικό δίκτυο των βουνών και γι'αυτό το λόγο προσφερθηκα να πάω να ελέγξω τα βουνά του τόπου μου για να δω αν βγαίνουν κάποια αξιοπρεπη χιλιόμετρα, τα οποία εκτός από αξιοπρεπή είναι και πανέμορφα.
Τελικά, χθες η βόλτα μου τελείωσε με χαρά καθώς μπόρεσα και χαρτογραφησα 100 πανέμορφα χωμάτινα χιλιόμετρα!
Ελπίζω να μείνετε όλοι ευχαριστημένοι!!!

Υ.Γ
Το κάνω επειδή το γουστάρω!

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εύγε !!!!
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Φέτος γίνανε προσπάθειες για να χαρτογραφηθούν διαδρομές σε τρεις διαφορετικές τοποθεσίες ώστε να επιλέγει η πιο όμορφη και κατάλληλη για τον ετήσιο θεσμό.
Όμως ο χειμώνας ήτανε πολύ βαρύς και μακρύς με αποτέλεσμα να υπάρχει απίστευτος όγκος πεσμένων δέντρων που εμποδίζουν τη διέλευση καθώς και χιόνια τα οποία δεν έχουνε φύγει ακόμη.
Τα παιδιά από το Βόλο todor blast nikk NikosRE b2bstam , Άρης προσπαθήσανε στα μέρη τους αλλά στάθηκε αδύνατο να μαζευτεί ικανός αριθμός χωμάτων χιλιομέτρων.
Εμείς από δω τα ίδια.
Οπότε έμεινε η περιοχή την οποία χαρτογραφεί τις τελευταίες μέρες ο Θάνος (δεν ξέρω αν είναι και κάποιο άλλο παλικάρι μαζί του, αλλά την επόμενη εβδομάδα θα επιδιώξω να είμαι εκεί) αν και εκεί υπήρξαν και υπάρχουν κάποια προβλήματα φαίνεται να είναι το επικρατέστερο σενάριο.
Και φυσικά το "ευχαριστώ" είναι το ελάχιστο για τους ανθρώπους που αφιερώνουν προσωπικό χρόνο και χρήμα για αυτό το σκοπό... ;)
Θενο και Θανάση είχα κάποια θεματάκια με το πλαίσιο μου, το ΣΚ θα μαι μαζί σας. Και δεν εννοώ το πλαίσιο του χιμαλαιαν.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Θενο και Θανάση είχα κάποια θεματάκια με το πλαίσιο μου, το ΣΚ θα μαι μαζί σας. Και δεν εννοώ το πλαίσιο του χιμαλαιαν.
Πήρε σασί?
Περαστικά κι εσένα
 

warez

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Yamaha TENERE 700
Καλησπέρα παιδιά, βλέπω καιρό το φορουμ αλλα πρωτη φορα γραφω!
Δεν έχω ξανάρθει σε troffy και σκεφτόμουν να έρθω πρώτη φορά φέτος.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ένας αρχάριος αξίζει να έρθει. Εγώ ασχολούμαι με το χώμα (σε στυλ on-off και οχι εντουρο) τους τελευταίους 2-3 μήνες, όταν άλλαξα κατηγορία (από street πήγα σε tenere 700). Μου αρέσει αρκετά το χώμα, έχω πάει μερικές βατές* βόλτες. Ωστόσο σίγουρα δεν έχω την εμπειρία που έχουν αρκετοί από εδώ. Η μηχανή φοράει τα μαμα λάστιχα (pirelli scorpion str).

*βατές = χωμάτινοι δρόμοι (που χωράει αμάξι, όχι μονοπάτια), στο μεγαλύτερο μέρος πατημένοι, σε αρκετά σημεία πέτρες, σε λίγα σημεία σημαντικές ανηφορές-κατηφόρες και με λίγα πιο δύσκολα σημεία με λάσπη, βούρκους κτλπ
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom