AdvTrOFFy 2024

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Aρα εχουμε το ελευθερο να στησουμε σκηνη στην αυλη των Ορεαδων; Καταλαβα καλα;
Δεν τον ρώτησα αλλά δεν θα πει όχι... :secret:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Είμαστε στα 19 κλεισμένα κρεβάτια έως τώρα για το καταφύγιο.
Τσεκαρετε και επιβεβαιώστε.
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Εννοείς κοντά στο καταφύγιο?

Κάτι είδα πιο πάνω την πριγκιπική οικογένεια Padis Lefteriskou πώς έχουν κάνει ήδη κάποιο κουμάντο για κάτι τέτοιο αν θέλουν να δώσουν info για όποιον δε θέλει να νιώσει το τρου αντβε!
Εμείς έχουμε κλείσει στον : Liontos rooms · Epar.Od. Ioanninon-Sirakou, Pramanta 440 01, Griekenland

Τους χαιρετισμούς μας στον λαό...

 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Δεν τον ρώτησα αλλά δεν θα πει όχι... :secret:
Επειδη για μενα που ΑΝ ερθω (τελευταιες μερες θα ξερω) πιθανοτατα θα φτασω βραδυ ειναι σημαντικο (φανταζομαι και για αλλους) να ξερω που θα στησω, μηπως μπορεις να το σιγουρεψεις ή να προτεινεις καποιον αλλο χωρο κοντα;
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Επειδη για μενα που ΑΝ ερθω (τελευταιες μερες θα ξερω) πιθανοτατα θα φτασω βραδυ ειναι σημαντικο (φανταζομαι και για αλλους) να ξερω που θα στησω, μηπως μπορεις να το σιγουρεψεις ή να προτεινεις καποιον αλλο χωρο κοντα;
Θα μάθω και θα σου πω Κωστή.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλησπερα επειδη θα το αποφασισω πολυ τελευταια στιγμη , μπορειτε να μου πειτε αν αυτη η διαδρομη ειναι ασφαλτος ; να μην παρω σκηνη και να κοιμηθω στο χωριο αν βρω διαθεσιμο!!!


Έχω μείνει στους ορίζοντες, απίστευτο ξενοδοχείο.

Μισή άσφαλτος μισή χώμα Αποστόλη εκτός αν τα τελευταία τέσσερα χρόνια το έχουν κάνει άσφαλτο και το τελευταίο κομμάτι μέχρι το καταφύγιο.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Έχω μείνει στους ορίζοντες, απίστευτο ξενοδοχείο.

Μισή άσφαλτος μισή χώμα Αποστόλη εκτός αν τα τελευταία τέσσερα χρόνια το έχουν κάνει άσφαλτο και το τελευταίο κομμάτι μέχρι το καταφύγιο.

Ακυροοοοο θα παρω σκηνη χαχαχαχα τα μισα κλεισμενα και τα αλλα στο θεο χαχαχαχα!!!!

Μπανσκο γιναμε!
 

Asxetos

Μέλος
Όνομα
Σταθης
Μοτό
XL750
Έκλεισα κι εγώ στο χωριό για Σάββατο βράδυ. Επειδή υπάρχει περίπτωση να το πάω φουλ κουραστικό το πρόγραμμα με ΤΑ ήθελα να δω αν κανείς θα κάνει απ' ευθείας Αθήνα Ελάτη το Σάββατο ξημερώματα ή Ελάτη Αθήνα την Κυριακή το βράδυ.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Έκλεισα κι εγώ στο χωριό για Σάββατο βράδυ. Επειδή υπάρχει περίπτωση να το πάω φουλ κουραστικό το πρόγραμμα με ΤΑ ήθελα να δω αν κανείς θα κάνει απ' ευθείας Αθήνα Ελάτη το Σάββατο ξημερώματα ή Ελάτη Αθήνα την Κυριακή το βράδυ.
Μάλλον εγώ Ελάτη Αθήνα αλλά δεν είναι σίγουρο.
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Έκλεισα κι εγώ στο χωριό για Σάββατο βράδυ. Επειδή υπάρχει περίπτωση να το πάω φουλ κουραστικό το πρόγραμμα με ΤΑ ήθελα να δω αν κανείς θα κάνει απ' ευθείας Αθήνα Ελάτη το Σάββατο ξημερώματα ή Ελάτη Αθήνα την Κυριακή το βράδυ.
Λογικά Ελάτη Αθήνα θα έρθουν πολλοί την Κυριακή, γιατί Δευτέρα είναι εργάσιμη. Επίσης όταν θα κοντεύουν οι μέρες σίγουρα θα υπάρξει κόσμος που θα έρθει Σάββατο πρωί Ελάτη και θα φύγει ξημερώματα από Αθήνα.
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Να ρωτήσω ρε παιδιά?
Οσοι έρθουν απο Παρασκευή και μείνουν σε σκηνές δεν θα ηταν καλύτερο να μαζευτούμε σε ενα σημείο -πλάτωμα να στήσουμε σκηνές και να είμαστε παρεα??
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Υπάρχει χώρος για σκηνές στον προαύλιο χώρο του ξενοδοχείου Ορεαδες.
Το κόστος είναι 5€ για χρήση κοινόχρηστων χώρων.
Εναλλακτικά υπάρχει χώρος στον προφήτη Ηλία κοντά στο κέντρο του χωριού μέσα στα πεύκα εκεί που είχε γίνει το αντάμωμα μοτοσυκλέτας το '19.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Έκλεισα κι εγώ στο χωριό για Σάββατο βράδυ. Επειδή υπάρχει περίπτωση να το πάω φουλ κουραστικό το πρόγραμμα με ΤΑ ήθελα να δω αν κανείς θα κάνει απ' ευθείας Αθήνα Ελάτη το Σάββατο ξημερώματα ή Ελάτη Αθήνα την Κυριακή το βράδυ.
Καταρχήν χαίρομαι που κανείς το βήμα και θα σκάσεις μύτη! Κατά δεύτερον με λάστιχα τι σκέφτηκες?! Κατά τρίτον τι δωμάτιο βρε Μαρία Αντουανέτα πιάσε εκεί δεν έχεις μια σκηνή ένα στρώμα στην αποθήκη ρίξτα πάνω στο μηχανάκι να μαστε εκεί όλοι παρέα.
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Σκηνή με καλοκαιρινό εξοπλισμό , είναι βάσανο πάντως. Στο περσυνό , στον Λάδωνα, το βράδυ σχεδόν δεν κοιμήθηκα από το κρύο και την υγρασία. Και είχα προβλέψει να είμαι καλά ''ντυμένος'' στον υπνόσακο μέσα.

Υ.Γ Με τον ίδιο ακατάλληλο εξοπλισμό θα έρθω και φέτος βέβαια......κουβέντα να γίνεται.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Σκηνή με καλοκαιρινό εξοπλισμό , είναι βάσανο πάντως. Στο περσυνό , στον Λάδωνα, το βράδυ σχεδόν δεν κοιμήθηκα από το κρύο και την υγρασία. Και είχα προβλέψει να είμαι καλά ''ντυμένος'' στον υπνόσακο μέσα.

Υ.Γ Με τον ίδιο ακατάλληλο εξοπλισμό θα έρθω και φέτος βέβαια......κουβέντα να γίνεται.
Εγώ πάντως μετά από πολλά κρύα τέτοια φέτος θα πάρω ένα καλό sleeping bag. Ελπίζω με κάνα κατοσταρικο να βρω κάτι να με κρατάει ζεστό σε τέτοιες διανυκτερεύσεις
 

DirtyFotis

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Φώτης
Μοτό
KTM 950 ADV, KTM 625 SXC, KTM 530 EXC
  1. Doc.DD καταφύγιο (και κοντα στο τζάκι, μέσα μη σου πω)
  2. Turtle καταφύγιο 2 άτομα.
  3. mitsosdom (αντρική σκηνή)
  4. Χρήστος (αντρική σκηνή)
  5. XR Maniac σκηνή λελου με σόμπα
  6. Dakkar1983 καταφυφιο (3 κρεββάτια)
  7. nickaoua11 καταφύγιο (2 κρεββάτια)
  8. tc-drift σκηνή metrosexual
  9. tsp καταφύγιο(1 κρεββάτι)
  10. Bandit καταφύγιο 2 κρεβάτια
  11. sfera καταφυγιο (2 κρεβατια ) μπορει και σκηνη ειμαι αναποφασιστος ακομα
  12. kuklinski καταφύγιο(1 κρεββάτι) το ειχα βαλει αρκετα πιο πανω πρωτος πρωτος , αλλα ....ξεχαστηκα...με βγαλατε απ την λιστα...Φρουρα....Φρουρα...
  13. Aldebaran - Σκηνή
  14. Ziggy Σκηνή
  15. zanny καταφύγιο (2 κρεβάτια)
  16. mikechios σκηνη
  17. Padis Ξενοδοχείο
  18. Lefteriskou Ξενοδοχείο
  19. ΛΕΩΝΙΔΑΣ. Καταφύγιο
  20. GeorgeKor σκηνή
  21. Pelekanone σκηνή
  22. ChristosGR σκηνή (κοντά σε πρίζα, θα έχω μπαλαντεζα :ha)
  23. xaotikos καταφύγιο (2 κρεβάτια)
  24. galanakop σκηνη
  25. thanosxrv σκηνη
  26. Asxetos έξω
  27. δημήτρης σκηνή
  28. DirtyFotis Καταφύγιο (αν υπάρχει)
 
Τελευταία επεξεργασία:

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Εγώ πάντως μετά από πολλά κρύα τέτοια φέτος θα πάρω ένα καλό sleeping bag. Ελπίζω με κάνα κατοσταρικο να βρω κάτι να με κρατάει ζεστό σε τέτοιες διανυκτερεύσεις
Δυστυχώς, οι μικροί σε όγκο ξεφεύγουν
 
Top Bottom